Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krzysztof Gojdź: "Nie mam absolutnie żadnego stylisty czy stylistki"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
156
Podziel się:

"Ubieram się tak jak uważam".

Krzysztof Gojdź szybko objął stanowisko naczelnego chirurga plastycznego gwiazd TVN-u. Celebryta nie tylko poprawia twarze celebrytek, ale także komentuje bieżące wydarzenia i chwali się coraz droższymi samochodami. Na autach chirurg twierdzi, że się zna, ale za to nie ma pojęcia o modzie.

Nie mam absolutnie żadnego stylisty czy stylistki – przyznał w rozmowie z nami Gojdź. Chodząc faktycznie na pokazy mody widzę to co jest teraz w trendzie i ubieram się tak jak uważam. Ja nie mam jakiegoś bzika na punkcie mody. Staram się normalnie wyglądać.

_

_

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(156)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
No popatrz to zupełnie tak jak 99,9% Polaków, ale o nas nie piszą na pudlu
gość
10 lat temu
Nikt Cie o stylistę nie podejrzewał koleś, na ziemie zejdź czym prędzej.
gość
10 lat temu
Temu to się chyba wydaje, że zaistniał w masowej świadomości. OJP co Ci ludzie mają w głowach? Skąd ten brak autożenady?
gość
10 lat temu
A moze by sie przydal. A najlepiej taki, ktory zakleilby mu usta, bo nudziarz ciagle tylko o sobie.
gość
10 lat temu
Dać wieśniakowi trochę kasy i "fejmu na pudlu"... i widać opłakane, żenujące skutki.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (156)
gość
10 lat temu
Doktorze, zjedz snickersa !
nana
10 lat temu
....widać ..
ALKA
10 lat temu
PANIE DOKTORZE JESTEŚ PAN WIELKI UWIELBIAM PATRZEĆ NA PANA W PROGRAMIE TV BO SĄ SUPER I PRAWDZIWE
gość
10 lat temu
co za g**b z tego doktorka.
gość
10 lat temu
to widać
gość
10 lat temu
Doktorek uwielbiam Cie!!!! Twoja fanka
gość
10 lat temu
Doktorek uwielbiam Cie!!!! Twoja fanka
gość
10 lat temu
Doktorek uwielbiam Cie!!!! Twoja fanka
gość
10 lat temu
Doktorek uwielbiam Cie!!!! Twoja fanka
gość
10 lat temu
To widać....
gość
10 lat temu
a po co to panu ,pan jest osobowością i to jest jedyny styl
gość
10 lat temu
Brawo! Osiągnął poziom każdego 7latka! Pogratulować!
gość
10 lat temu
Mi sie podoba jego luz
gość
10 lat temu
Wspaniały lekarz i człowiek. Nue znacie a hejtujecie
...
Następna strona