Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Krzysztof Gojdź sam nie wie, ile ma mieszkań: "Nie pamiętam... DZIESIĘĆ, PIĘTNAŚCIE?"

1042
Podziel się:

"Ja pieniędzy mam już naprawdę wystarczająco. Oczywiście zawsze można mieć więcej. Ostatnio kupiłem piękny dom w Miami. No wiadomo, jacht może za chwilę..." - mówi Krzysztof Gojdź w rozmowie z Pudelkiem.

Krzysztof Gojdź sam nie wie, ile ma mieszkań: "Nie pamiętam... DZIESIĘĆ, PIĘTNAŚCIE?"
Roztargniony Krzysztof Gojdź sam nie wie, ile ma mieszkań (Pudelek Exclusive, Instagram)
bEJUAqet

Krzysztof Gojdź jest najbardziej medialnym lekarzem medycyny estetycznej w Polsce, lecz od kilku dobrych lat nie mieszka już w ojczyźnie. Uwielbiający atencję celebryta tylko okazjonalnie pojawia się w Warszawie, żeby uświetnić swoją obecnością branżowe eventy i pochwalić się opalenizną pozyskaną w gorącym Miami. Gojdź gościł ostatnio na polskiej premierze filmu Nie czas umierać. Opowiedział Michałowi Dziedzicowi o tym, jak postrzega rodaków.

Już pojutrze wracam do swojego Miami, gdzie są ludzie, sądzę fajniej myślący niż w Polsce. Patrząc teraz przez ostatnie dwa lata poprzez COVID, Polacy tak zamknęli się w domach, są sfrustrowani - ocenił.

bEJUAqev

Krzysztof stwierdził też, że jego biznesy za oceanem mają się świetnie i już wcale nie zależy mu na zarabianiu pieniędzy.

Zobacz także: Krzysztof Gojdź przypomina o sobie: "Chciałem odetchnąć. Polacy są sfrustrowani"

Klinikę otworzyłem nie tylko w Miami, ale również w Chicago, a za trzy tygodnie na Manhattanie w Nowym Jorku, za chwilę Beverly Hills, ale to już bardziej dla funu, na pewno nie dla pieniędzy. Trzeba się cieszyć życiem, czerpać z tego życia. Ja swoje pieniądze w życiu zarobiłem. Teraz po prostu zabawa i chęć takiego fajnego życia. (...) Ja pieniędzy mam już naprawdę wystarczająco. Oczywiście zawsze można mieć więcej. Ostatnio kupiłem piękny dom w Miami. No wiadomo, jacht może za chwilę... - skromnie podsumował.

bEJUAqeB

Ile masz teraz mieszkań? - dopytywał nasz reporter.

Nie pamiętam.... Dziesięć, piętnaście? To nieistotne. Istotne, że jestem zakochany, cieszę się każdą chwilą spędzoną z osobą, którą kocham. Pochodzi z Argentyny - dodał Gojdź w uśmiechem na twarzy.

Zazdrościcie?

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bEJUAqeC
bEJUAqeD
bEJUAqeE
bEJUAqeW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1042)
Czysta prawda
3 tyg. temu
Prawda jest taka ze doszedl do tej kasy sam, na plecach zakompleksionych kobiet
Alvaro
3 tyg. temu
Ja mam jedno M2, tak więc spokojnie nie zapomnę...
taaa
3 tyg. temu
Baju ,baju jak słyszę takie przechwałki to od razu wiem ,że mam do czynienia z dziadem . Im ktoś ma mniej kasy tym bardziej się nią chwali .
bEJUAqeX
renata
3 tyg. temu
bardzo irytujący czlowiek
Xdd
3 tyg. temu
Po co to ost zdj ?🤣
Najnowsze komentarze (1042)
gosc
6 dni temu
bardzo sympatyczny gość!!!!! należy mu się, bo ma złote ręce
Seba
1 tyg. temu
Kliniki nie są nawet jego... daje tylko twarz bo nie ma prawa wykonywania zawodu w USA... gość jest pozerem i opowiada głupoty... w Miami kupił mały domek a klinika już chyba nawet zamknięta ... jeździ po różnych miejscach żeby robić zabiegi i inne ... na "lewo"... ale kasy ma więcej niż lodu na Antarktydzie? Podziwiam "odwagę" żeby takie rzeczy robić bo za to jest wiezienie...
anty zazdro
2 tyg. temu
pracuje to ma. po co mu zazdroscicie
Jan
2 tyg. temu
psychika juz dawno mu siadla,mitoman
Dr przechwałk...
2 tyg. temu
Nie pamięta ile ma mieszkań nie musi już zarabiać pieniędzy ma jak lodu ale gdyby ktoś potrzebował pomocy na pewno by jej nie otrzymał. Te przechwałki że komuś tam pomaga to tylko reklama. Przeważnie ten co najwięcej ma najbardziej jest wyliczony i skąpy . I po co komu tyle pieniędzy do grobu nie zabierze . Ale nie mój biznes dla mnie czytanie takich artykułów to strata czasu
Michu
2 tyg. temu
To ten sam typ człowieka, co Gessler i Minge. Tworzą jakąś alternatywną rzeczywistość i chyba bardziej w nią wierzą niż w tę prawdziwą. Gojdź ma jakąś podrzędną klinikę w tym Miami, kłamie na temat bycia lekarzem i zapewne kłamie też o tych mieszkaniach. Zauważcie, że zawsze jest tu pod swoimi artykułami i pisze sobie pochlebne komentarze. Naprawdę łatwo rozpoznać które komentarze są prawdziwie przychylne, a które ktoś sobie pisze sam, Krzysiu :) Najlepsze słowo na taką osobę to "pozer".
taka tam
2 tyg. temu
facet jest zajebisty. Uwielbiam GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Henryk III Wa...
2 tyg. temu
Bogaty, bogaty, a w dziurawych spodniach.
bEJUAqeP
Anty kret
3 tyg. temu
Co to za kret. Mieszkam w Miami i nie chce go tu
antypatyczny
3 tyg. temu
Dla mnie był dziwny, jakaś nieszczerość przez niego przemawiała. To samo odczucie miałam z jackiem Poniedziałkiem. Teraz rozumiem swoja intuicję.....!!!!!
kłamie
3 tyg. temu
udaje bogacza atak na prwde jest BIEDNY BIEDNY
antypatyczny
3 tyg. temu
Dla mnie był dziwny, jakaś nieszczerość przez niego przemawiała. To samo odczucie miałam z Poniedziałkiem. Teraz rozumiem swoja intuicję.....!!!!!
antypatyczny
3 tyg. temu
Dla mnie był dziwny, jakaś nieszczerość przez niego przemawiała. To samo odczucie miałam z Poniedziałkiem. Teraz rozumiem swoja intuicję.....!!!!!
starsza pani ...
3 tyg. temu
Super gość,miał odwagę ruszyć za ocean i tam upiększać sfrustrowane bogaczki, świetnie ze mu się udało. Jest jeszcze mlody i wsaniałe życie przed nim!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJUAqfI
bEJUAqfJ
bEJUAqfK
bEJUAqfL
bEJUAqfM
bEJUAqfr