Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony" JUŻ SĄ ZARĘCZENI?!

102
Podziel się:

Wiele wskazuje na to, że najstarszy z uczestników ósmej edycji "Rolnik szuka żony" w programie znalazł tę jedyną. W mediach właśnie pojawiły się bowiem plotki, że Krzysztof i Bogusia zdążyli się już zaręczyć i planują zaślubiny.

Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony" JUŻ SĄ ZARĘCZENI?!
"Rolnik szuka żony". Krzysztof i Bogusia są już zaręczeni? (Facebook - Rolnik szuka żony TVP)
bETLozYl

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" bez wątpienia nie brakowało emocji, zwłaszcza w gospodarstwie Krzysztofa. Najstarszy z uczestników ósmej edycji programu TVP pożegnał ostatnio aż dwie kandydatki walczące o jego względy. Po wyeliminowaniu Swietłany Krzysztof udał się na potajemną randkę z Bogusią. Rolnik nie poinformował jednak o schadzce drugiej z pozostałych w gospodarstwie pań, Kasi. W końcu kandydatka udała się na miejsce spotkania pary, gdzie doszło do konfrontacji.

Kasia zarzuciła Krzysztofowi, że ten gra nieuczciwie, gdyż według niej zdążył już obdarzyć Bogusię szczególnymi względami. Wyraźnie rozwścieczona uczestniczka postanowiła więc z własnej woli opuścić program.

bETLozYn

Warto dodać, że kandydatki Krzysztofa od dłuższego czasu pałały do Bogusi wyraźną niechęcią. Kobieta zacięcie walczyła bowiem o względy rolnika, ochoczo zgłaszając się do kolejnych prac domowych. Jej starania w oczywisty sposób zaprocentowały w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" - nie dość, że Bogusia jako pierwsza udała się z Krzysztofem na randkę, to wkrótce została również jedyną kandydatką w jego gospodarstwie. Wiele wskazuje na to, że rolnikowi i jego wybrance w programie udało się nawiązać trwałą relację. Ostatnio w mediach pojawiły się bowiem plotki, że ich związek nie tylko przetrwał również poza kamerami, lecz zdążył już wkroczyć na całkiem nowy etap...

Zobacz także: Najpierw dom, potem zaręczyny? Marta i Paweł mają poważne plany
bETLozYt

Jak donosi Telemagazyn, Krzysztof wręcz stracił głowę dla poznanej w show TVP Bogusi i zaczął przedstawiać ją znajomym. Mało tego, serwis przytoczył również plotki mówiące, że rolnik i jego wybranka zdążyli się już zaręczyć i aktualnie są w trakcie planowania ślubu.

Krzysztof do tego stopnia zauroczył się Bogusią, że nawet zaczął już ją przedstawiać sąsiadom. Tempo znajomości jest tak ekspresowe, że - jak głoszą plotki - Krzysztof i Bogusia są już zaręczeni i planują ślub. Ceremonia miałaby odbyć się jeszcze w tym roku - podaje Telemagazyn, nie powołując się jednak na konkretne źródło.

Myślicie, że Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony" faktycznie zostaną kolejną parą powstała dzięki "misyjnemu" programowi?

bETLozYu

Czy redaktorzy Pudelka śledzą gwiazdy i robią im zdjęcia zza krzaka? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku Pudelek Podcast!

Zobacz także: Wojewódzki dalej się pogrąża, na co Wiśniewski wydał 3 miliony i redaktorzy Pudelka w krzakach
bETLozYv
bETLozYw
bETLozYO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(102)
M.M.
miesiąc temu
Ja to lubię czytać jak komuś udało się znaleźć miłość, dużo szczęścia.
Kasia
miesiąc temu
Przecież ta z Białorusi czy ta nauczycielka i tak by z nim nie były po programie, nie wiem czemu były wiec takie złośliwe w stosunku do Bogusi, i te rady Białorusinki by wybrał Kasie wręcz śmieszne były. On potrzebuje kobiety do zycia tam na wsi, a Kasia ma pracę w mieście , Swieta w stolicy Białorusi.
daad
miesiąc temu
Bogusia jest robotna, a to dla rolnika najważniejsze
bETLozYP
nnnnnnnnnnnn
miesiąc temu
Pięknie, pozostałe dwie panie sie zaprzyjażniły chyba i rolnika miały gdzieś, a Bogusia pokazała że jej zalezy. Fakt rolnik mógł jakos uprzedzić Kasię ,ale moze nie pomyślał i troche niezgrabnie wyszło , ale szczęścia dla nich.
Koment
miesiąc temu
Na wstępie to ta wspaniała Katarzyna zszokowała mnie, kiedy Swieta chciała jej powiedzieć komplement, zwracając uwagę, że jest piękną kobietą. Kasia jej prostacko odpowiedziała, że to Krzysztof ma tak do niej mówić, nie ona. Była złośliwa w stosunku do Swiety tak długo, jak długo myślała, że to faworytka. Jak się zorientowała ,że nową faworytką jest Bogusia, to jechała po Bogusi, a ze Swietą była psiapsiułą. Straszny charakter, uchowaj Boże od takich koleżanek wokół
Najnowsze komentarze (102)
Marta
miesiąc temu
No i super , niech wszyscy będą szczęśliwi i zdrowi;)
Anonim
miesiąc temu
Ciekawe ile w tym prawdy,a ile plotek
aga
miesiąc temu
i super, pasują do siebie
gość
miesiąc temu
_ Straci zdrowie a może nawet życie na zasuwaniu ‚na roli - w roli’... typowej ‚robotnicy’ by zasłużyć na ‚uczucie’ lub ‚garnuszek strawy’ - na początku ‚za o.rgazm potem nawet ciepłego słowa! - i nic nue będzie jej - nawet zdrowie
Ancia
miesiąc temu
Skoro im razem dobrze, to na co czekać,życie jest zbyt krótkie
Jola
miesiąc temu
Super widać od razu że do siebie pasowali szkoda tylko że innym kandydatkom tego od razu nie powiedział. A ta to Gratulacje!!!
kassssa
miesiąc temu
a co ona ma do stracenia skoro jest biedna?a teraz i dom bedzie, i chłop, i nowi znajomi i kasa....a on bedzie miał i wypielone i ugotowane i uprane. obopulne korzysci są. kazda biedna bezrobotna idzie tam gdzie kasa
Masha
miesiąc temu
Bogusia jest super i bardzo zaradna i pracowita. Super wybór!
bETLozYH
Arbuza
miesiąc temu
Tragedia ten program Która mądra laska na starosc za rolnika wyjdzie
B.
miesiąc temu
Bogusia to najbrzydsze imię na świecie, nie nazywajcie tak swoich dzieci please, sama nosiłam to imię ale w końcu je zmieniłam
Jddmm
miesiąc temu
On szukal kobiety czy woła roboczego...?....??
Ola
miesiąc temu
Tak ochoczo wymachiwała tą kosą, że w końcu wykosiła obie rywalki.
50+
miesiąc temu
Ale Bogusia do niego pasuje. Tamte panie nie bardzo.
Temp
miesiąc temu
Fajna kobieta z niej. To się moze udać!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETLozZA
bETLozZB
bETLozZC
bETLozZD
bETLozZE
bETLozZj