Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|
aktualizacja

Krzysztof Stanowski krytykuje udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami". Tak ją PODSUMOWAŁ

364
Podziel się:

Krzysztof Stanowski obwieścił wszem i wobec, że obejrzał "Taniec z Gwiazdami", po czym popełnił wymowny komentarz. Dziennikarz skrytykował udział Dagmary Kaźmierskiej, nawiązując do jej kryminalnej przeszłości.

Krzysztof Stanowski krytykuje udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami". Tak ją PODSUMOWAŁ
Stanowski krytykuje udział Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" (KAPiF, YouTube)

Za nami już drugi odcinek 14. edycji "Tańca z Gwiazdami". Wśród tegorocznych uczestników tanecznego show nie zabrakło pary wyjętej prosto z rodzimego show biznesu. Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska tworzą duet, którego umiejętności taneczne zdaniem jurorów pozostawiają wiele do życzenia. Niemniej jednak mogą się oni pochwalić pokaźnym gronem fanów, którzy po raz kolejny swoimi głosami zapewnili im dalszy udział w programie.

W drugim odcinku Marcin i Dagmara wcielili się w postacie Barbie i Kena, prezentując żywiołowe pląsy, które w założeniu były cha-chą. Para na parkiecie bawiła się świetnie, a oceny jurorów również prezentowały się lepiej niż podczas debiutu. Tym razem Hakielowi i Kaźmierskiej udało się zgarnąć 23 punkty.

Krzysztof Stanowski krytykuje udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami"

O komentarz pokusił się nie kto inny jak Krzysztof Stanowski. Dziennikarz opublikował na platformie X dosadny komentarz, za pośrednictwem którego ogłosił wszem i wobec, że obejrzał drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami". Założyciel Kanału Zero całą swoją uwagę skierował na jedną osobę.

Stanowski z dezaprobatą ocenił udział Dagmary w tanecznym show Polsatu. Dziennikarz nawiązał do kryminalnej przeszłości Kaźmierskiej, która swego czasu została skazana za "stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji". Jego zdaniem występowanie takiej osoby w telewizji zakrawa o groteskę.

Dzisiaj włączyłem ten "Taniec z Gwiazdami", żeby sprawdzić, kto aktualnie w Polsce jest gwiazdą. Do następnego odcinka awansowała Dagmara Kaźmierska, znana z tego, że swego czasu została skazana prawomocnym wyrokiem na trzy lata pozbawienia wolności za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Napisała o tym książkę. Chwalono, że w tańcu ma fajną energię - napisał Stanowski na platformie X.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(364)
Nick
2 miesiące temu
Dziwny ten świat. Do programu zaprasza się osobę z kryminalną przeszłością i nazywa się ją KRÓLOWĄ. W sklep internetowym on-line gdzie sprzedaje odzież liczba przekleństw i bluzgów stanowi 90% jej słownictwa. Nie wiem skąd ta promocja takiej osoby w telewizji. Co za czasy i standardy????
Ola
2 miesiące temu
Dobrze napisał. Stop promowania patologi
Cyrkon
2 miesiące temu
Przecież on ma 100% racji. Promują przestępców
Monia
2 miesiące temu
Tu się z nim zgadzam. Jak można takie "coś" pokazywać w telewizji? To splunięcie w twarz ofiarom tej bestii.
Gość. 5
2 miesiące temu
Patolka powinna zniknąć z tv.
Najnowsze komentarze (364)
Dagmara
3 tyg. temu
Zawsze atakuje kobiety ma jakiś problem pewnie został skrzywdzony przez któraś ze. swoich kobiet i nie może tego przeboleć
Beata
3 tyg. temu
A która normalna kobieta idzie pracować do burdelu mając dzieci zachodzi z klientami i usuwa ciążę nie jedna z nas miała w życiu ciężko ale nie poszła do agencji towarzyskiej zarabiać
Halinka
3 tyg. temu
A on to kim jest pracownikiem PiSu nie mam zaufania do tego człowieka ma dziwny szyderczy uśmiech
Bogusia
3 tyg. temu
Nie przepadam za panią Kazimierska ale jemu też nie wierzę lubi oczerniać kobiety
Peppe
3 tyg. temu
Przestałem już oglądać TzG...
Ala
2 miesiące temu
A ten Stanowski co taki znawca tańca- byle zaistnieć
Gość
2 miesiące temu
To jest poniżej pasa Świństwo w biały dzień zatrudniać taką osobę. Lubiłam ten program przez osobę dorabiająca się ma krzywdzie ludzkiej nie patrzę.Miec taką matkę to wstyd!!!!!!!!!
johnny777
2 miesiące temu
Wielkie brawa Panie Stanowski za ta odwazna obiektywna opinie!
Pol
2 miesiące temu
W kolejnej edycji królowa zatańczy z trynkiewiczem w parze
Wer
2 miesiące temu
Niech każdy pomysłi że wśród jej pracownic nie zawsze z własnej może być ktoś z waszej rodziny....
tera ja
2 miesiące temu
to może w następnej edycji wystąpi Trynkiewicz?
Maro
2 miesiące temu
Ta Osoba i jej dotychczasowa medialna kariera jest taką żenadą, że jej dalsza promocja w kolejnych programach jest kolosalnym nieporozumieniem. (wyłącz telewizor - włącz myślenie, polecam!)
Dość
2 miesiące temu
Panie Miszczak,mamy dość.
Pedro
2 miesiące temu
To teraz w Polsce mamy nową erę "gwiazd kryminalistek i kryminalistów", bo ona nie jest jedyna w tych dennych i szmirowatych programach!!!!
...
Następna strona