Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Krzysztof Stanowski ODPOWIADA Mateuszowi Borkowi, który stwierdził, że Kanał Zero "to żadna konkurencja dla Kanału Sportowego"!

82
Podziel się:

Mateusz Borek twierdzi, że Kanał Sportowy nie powinien być porównywany z Kanałem Zero, ponieważ Stanowski nie porusza tematyki sportowej. Krzysztof chyba poczuł się "wywołany do tablicy" i opublikował dosadny komentarz, w którym wytknął byłemu koledze błędne rozumowanie.

Krzysztof Stanowski ODPOWIADA Mateuszowi Borkowi, który stwierdził, że Kanał Zero "to żadna konkurencja dla Kanału Sportowego"!
Krzysztof Stanowski odpowiedział na komentarz Mateusza Borka (YouTube)

W 2020 roku Michał Pol, Tomasz Smokowski, Mateusz BorekKrzysztof Stanowski stworzyli na YouTube Kanał Sportowy. Ostatni z wymienionych współzałożycieli postanowił odejść z redakcji i założyć Kanał Zero, który od momentu rozpoczęcia działalności nieustannie bywa porównywany do byłego miejsca pracy Stanowskiego.

Niedawno Borek w jednym z wywiadów został zapytany, czy postrzega nowy kanał Krzysztofa jako poważną konkurencję. Dziennikarz stwierdził, że porównywanie w tym przypadku jest niemożliwe, gdyż Kanał Zero publikuje treści atrakcyjniejsze, ale niekoniecznie związane z tematyką sportową. Mateusz przyznał jednak, że zdarzało mu się oglądać nagrania na kanale Stanowskiego, gdyż w ten sposób "śledzi rynek".

To jest żadna konkurencja dla Kanału Sportowego. [...] Trudno porównywać rozmowy Roberta Mazurka z politykami, wyświetlenia dotyczące spraw naukowych, politycznych, społecznych i kulturalnych ze sportem. Sport ma w Polsce ograniczony zasięg. [...] Kiedy Krzysiek był w naszej firmie, zajmowaliśmy się sportem, a Krzysiek zajmował się wszystkim, co było poza sportem. Zestawianie dzisiaj Kanału Sportowego z Kanałem Zero jest kompletnie niemerytoryczne i nieuczciwe, bo mamy pod sobą inną materię. [...] Ja nie jestem człowiekiem zakłamanym i nie będę mówił, że nie oglądam kompletnie Kanału Zero, bo byłbym idiotą, gdybym nie oglądał. Zawsze śledziłem rynek. [...] - powiedział Borek w wywiadzie dla Goniec Sport.

Krzysztof Stanowski odpowiedział na komentarz Mateusza Borka dotyczący Kanału Zero

Głos w sprawie postanowił zabrać Krzysztof, który nie omieszkał odpowiedzieć na owe zarzuty, publikując wymowny wpis za pośrednictwem portalu X. Stanowski zwrócił uwagę na fakt, że znacząca część materiału na Kanale Sportowym również dotyczy treści zarówno showbiznesowych, społecznych, jak i politycznych. Założyciel Kanału Zero pokusił się nawet o wniosek, który można potraktować jako przytyk względem jakości materiału i jego oglądalności.

Nie do końca rozumiem, na czym polega aktualnie różnica, co do treści. Przecież dopiero, co był tam wywiad z aktorem, z pisarką, programy polityczne, commentary Michała Pola, commentary Winiego, odchudzanie Winiego, vlogi podróżnicze, hejt parki rozrywkowe i geopolityczne, są podobne poranki. To, że się nic nie klika, nie oznacza, że te treści nie powstają - napisał Stanowski na portalu X.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(82)
anka
2 tyg. temu
Borek nie może przełknąć sukcesu Stanowskiego bo poziom oglądalność KS jest żenująco niski
Czika
2 tyg. temu
Nie popieram lansu na hejcie i nie ogladam Stanowskiego. Tak jak nie ogladam Zurnalisty
Sigma
2 tyg. temu
Niech każdy ogląda co chce i nie ma potrzeby wypowiadać się na temat,która stacja, czy program jest lepszy.Każdego interesuje coś innego
lilka
2 tyg. temu
Co by nie mowic o Stanowskim to jest pracowity i pomyslowy. Borek natomiast nie bardzo sie stara jesli chodzi o kanał.
lol
2 tyg. temu
To samo zauważyłam ,dopiero co Pan Borek gościł tam pisarkę Blankę xd Zresztą Krzysiek robił kwartalniki sportowe .O co chodzi?
Najnowsze komentarze (82)
Lunka6
2 tyg. temu
Przed aferą z Natalią nawet nie wiedziałam, że ktoś taki istnieje. Wylansował się na niej. Nie oglądam.
Sto zdziercom
2 tyg. temu
Dwóch paja-ów. Ludzie, nie nabijajcie im kabzy! Idźcie na spacer. Poczytajcie. Opamiętajcie się!
Ktoś
2 tyg. temu
Ja nie lubię, ani Stanowskiego, ani Borka, ale Borek serio odleciał w momencie, w którym powiedział, że Stanowski nie odpowiada za sukces KS, bo ma rzekomo on, Pol czy Smokowski mają kariery w TV, a Stanowski nie i to zniszczyło ten kanał po odejściu Stanowskiego. Stanowski mimo iż irytujący jest postacią jednak wyrazistą i sto razy bardziej lubianą niż pozostała trójka, co widać już po wyświetleniach. Teraz Borek dobił kanał już zupełnie, bo ma delulu i dalej uważa, że jest tam najjaśniejszą gwiazdą (pan z TV(, a tak naprawdę sporo ludzi myślało, że Krzysiek jest właścicielem kanału, a reszta załogi to poboczni pracownicy :D Nawet widziałam takie komentarze.
Ann
2 tyg. temu
Jaki sukces? Zero to zero opłacane przez pis i Orlen
ona
2 tyg. temu
a ja uważam że Stanowski nie sięga do piet Borkowi. lata doświadczenia, precyzja w komentowaniu, dykcja i inne aspekty. Stanowski przy nim prezentuje sie słabo.
Kate
2 tyg. temu
Obaj siebie warci..
Natalia
2 tyg. temu
Stanowskiemu polecam trochę siłowni, bo ma sylwetkę 15letniej dziewczynki, a Borkowi zalecam psychoterapię w temacie uzależnienia od solarium.
Sznikersa
2 tyg. temu
Gdzie sport,a gdzie Natalia janoszek? 🤣🤣🤣Stanowski ty masz z jakieś omamy już nie gwiazdorz.
Olaf
2 tyg. temu
Wywiadem z Dudą się zaorał tak wiem zachwytów nie ma końca przynajmniej u niego na profilu.Jak dla mnie sprzedał się i za kasę od wiadomo kogo naszej bogatej elity.To smutne dla mnie z fajnego gościa został zerem.
Mła
2 tyg. temu
Podobno target kanału zero to według Masnego trzydziestoletni faceci może to by wyjaśniało dlaczego jeszcze nic mnie w nim nie wciągnęło jeszcze subskrybuję i czekam na coś dla mnie na razie nic mnie nie porwało .
Trumpp
2 tyg. temu
Stanowski jest pompowany.......wkrotce balon pęknie.......robi się juz z niego bufon, a wkrótce się okaże to co ja juz wiem........przerost formy nad treścią. Brak wiedzy i pustostan pod kopuła. Zycie to nie jazda po ludziach.......a właściwie to jakie on ma wykształcenie ?
Sylwia
2 tyg. temu
Borek to powinien odstawić procenty, ścieżki i gale fame mma. Biznesmen od siedmiu boleści
A ..
2 tyg. temu
..to dobre .... kanał sportowy TVP Sport ELEWEN .. totalny upadek .. o Polsatu . lepiej nie wspominać .. .. .. jeszcze jakiś poziom to MMA i podobne .. / .... skorumpowana liga hiszpańska z drewnem .. brak ligi angielskiej i niemieckiej ... stary beznadziejny turbo kozak .. skoki skoki a w nich klapa ... czyli wielkie zostało g.. / ... teraz jeszcze starzec co omamy urojenia i wali w pieluche szefem TVP ... szczęście pełne ..
Kix
2 tyg. temu
Cholera! Pamiętam Borka sprzed 25 lat, komentował Eurogoals w Eurosporcie. Młody miły, profesjonalny głos komentatora. No i po latach się popsuło. Szkoda.
...
Następna strona