Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ksiądz robi "coming out" na antenie TVN24: "Jestem heteroseksualny!"

223
Podziel się:

"Myślę jedno. Warto odkrywać siebie jako mężczyznę, jako kobietę. Warto żyć pełnią radości" - powiedział ks. Przemysław Drąg.

To może ja dokonam "coming outu". Jestem heteroseksualny i bardzo się z tego cieszę. Jednocześnie nie mam żadnego problemu, by podać rękę panu posłowi Pawłowi Rabiejowi - powiedział ks. Przemysław Drąg w programie Kropka nad i.

W ten sposób duchowny skomentował coming out posła Pawła Rabieja z partii Nowoczesna i zachęcił do propagowania akcji Przekażmy sobie znak pokoju. Dyrektor Krajowego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin KEP stwierdził również, że warto "odkrywać siebie jako mężczyznę i jako kobietę".

Źródło:TVN24/x-news

KOMENTARZE
(223)
gość
6 lat temu
z tego co wiem ksiezy obowiazuje celibat, wiec jakie to ma znaczenie ze on jest heteroseksualny?
JSA
6 lat temu
Drąg..... nazwisko zobowiązuje :-D
gość
6 lat temu
Boże !!! widzisz i nie grzmisz !!! a mi się ksiądz kazał spowiadać jak byłam po ślubie cywilnym i uprawiałam sex przedmałżeński !!!
gość
6 lat temu
Celibat to jedna wielka porażka. Jak można powstrzymywać się od tak oczywistych rzeczy?!
gość
6 lat temu
Powinien być aseksualny ;-)
Najnowsze komentarze (223)
Gość
6 lat temu
Księży za złamanie ślubowan do więzień
gość
6 lat temu
Celibat powinien być dobrowolny
gość
6 lat temu
Celibat powinien być dobrowolny
gość
6 lat temu
Ale hejt na księdza- a że powinien byc aseksualny, a ze celibat jest wynaturzeniem, a że zboczeniec. Ksiądz tak mnisi buddyjscy rezygnuje z zycia seksualnego, ale jest seksualna istota zawsze!
Klara71
6 lat temu
Gada tak bo Franek mu kazali .O Boże widzisz i nie grzmisz.Zmieniają....
gość
6 lat temu
CIEKAWE ILE MA DZIECI TEN KSIĄDŹ
bzdury
6 lat temu
Co za dziwaczne komentarze: przysiegajac zyc w celibacie nie traci sie nagle w magiczny sposob orientacji seksualnej. Celibat (rowniez swiecki,czesto tez w malzenstwie i zwiazkach z roznych przyczyn) to decyzja na niewspolzycie a nie aseksualnosc i brak popedu.
gość
6 lat temu
W Biblii podczas przepisywania przez nacpanych mnichow doszlo do wielu przeklaman. Podobno nie dziewica tylko dziewka czyli dziewczyna, kobieta. Pomylono jeden wyraz i takie konsekwencje. Wymyślono, ze Maryja byla dziewica i pewnie temu mozna zawdzieczac dzisiejszy celibat kleru.
gość
6 lat temu
Celibat moi drodzy to bezżeństwo ... czyli zakaz wchodzenia w związek małżeński
gość
6 lat temu
Z tego co mi wiadomo - celibat to bezżeństwo, a nie śluby czystości
gość
6 lat temu
i co z tego? Przecież i tak nie może mieć faceta..
gość
6 lat temu
Reklamę sobie robi, żeby baby się zgłaszały.
Jaca1968
6 lat temu
W klerze hetero tematu nie rozwiązuje, bo pedofile mogą być hetero, ale powodu do dumy z tego mieć nie powinni.
gość
6 lat temu
Znak pokoju z OKUPANTEM ? Wygoniliśmy czerwonego, komunistycznego okupanta, teraz czas na czarnego, katolickiego i dlatego w Polsce trzeba koniecznie i to jak najszybciej powstać z kolan i: 1. Zerwać konkordat 2. Zlikwidować etaty kapelanów 3. Zlikwidować etaty katechetów 4. Opodatkować kler i wprowadzić obowiązek posiadania kas fiskalnych 5. Znacjonalizować majątek zagrabiony przez kler po roku 966 6. Wyprowadzić religię ze szkół 7. Usunąć krzyże z urzędów i szkół 8. Uroczystości państwowe organizować bez udziału kleru 9. Postawić przed sąd wszystkich pedofilów w sutannach 10. Wstrzymać dofinansowanie "dzieł" Krk z kasy państwa
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie