Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
Dymek
|
aktualizacja

Którą z partnerek sportowców Polacy darzą największą sympatią? Lewandowską prześcignęły aż DWA nazwiska (SONDAŻ)

195
Podziel się:

Jak dobrze wiemy, niektóre partnerki polskich sportowców lubią bywanie na salonach i blichtr show biznesu, inne natomiast unikają publicznych wyjść i pokazywania się u boku znanych mężów. Które na tym zyskują, a które tracą? Zobaczcie sondaż Pudelka, z którego dowiecie się, którą z pań Polacy lubią najbardziej.

Którą z partnerek sportowców Polacy darzą największą sympatią? Lewandowską prześcignęły aż DWA nazwiska (SONDAŻ)
Którą z partnerek sportowców Polacy darzą największą sympatią? (SONDAŻ) (AKPA, East News)

Pudelek już po raz kolejny podjął współpracę z Instytutem Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS. Ogólnopolskie badanie przeprowadzono na reprezentatywnej grupie 1000 osób, które wyrażały swój poziom sympatii i antypatii w stosunku do partnerek polskich sportowców. Na liście nazwisk znalazły się: Celia Krychowiak (Jaunat), Anna Kurek (Grejman), Izabela Małysz, Marina Łuczenko-Szczęsna, Ewa Bilan-Stoch, Sara Boruc, Anna Lewandowska oraz Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk. Respondenci odpowiedzieli na pytanie: "Proszę powiedzieć, w jakim stopniu odczuwa Pan/Pani do każdej z nich sympatię lub brak sympatii". Na tej podstawie oszacowano wskaźnik sympatii i antypatii. Ponadto ankietowanych zapytano też, czy znają każdą z poszczególnych partnerek sportowców (wskaźnik rozpoznawalności).

Z sondażu wynika, że kobietą, która cieszy się najwyższym wskaźnikiem sympatii wśród respondentów, bezkonkurencyjnie jest Izabela Małysz. Co ciekawe, na drugim miejscu również znalazła się żona skoczka narciarskiego, a mowa o Ewie Bilan-Stoch. Trzecie miejsce tym razem należy do Anny Lewandowskiej. Poniżej przedstawiamy całą listę:

1. Izabela Małysz - wskaźnik sympatii 43 proc.

2. Ewa Bilan-Stoch - 38,4 proc.

3. Anna Lewandowska - 37,8 proc.

4. Anna Kurek - 29,8 proc.

5. Marina Łuczenko-Szczęsna - 23 proc.

6. Celia Krychowiak - 21,6 proc.

7. Sara Boruc - 18 proc.

8. Kamila Wybrańczyk - 11,1 proc.

Jak widać, żona Bartosza Kurka, choć nie bywa na salonach tak często jak partnerki piłkarzy i tym samym nie jest aż tak znana, znalazła się w rankingu sympatii dość wysoko, bo na 4. miejscu. Tym samym wyprzedziła między innymi Marinę, Sarę Boruc czy żonę Krychowiaka.

Co równie ciekawe, tylko jedno z powyższych nazwisk zyskało wśród respondentów wyższy wskaźnik antypatii niż sympatii. Jest to narzeczona Artura Szpilki, czyli Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk (14 proc. antypatii w stosunku do 11,1 proc. sympatii). Uczestniczka gal freakfightowych zaliczyła również najniższy ze wszystkich wskaźnik rozpoznawalności - 73,6 proc.

W tej kategorii bezapelacyjna jest natomiast Anna Lewandowska, u której wskaźnik rozpoznawalności wynosi 95,5 proc. Na podium znalazły się również Izabela Małysz (92,5 proc.) i Ewa Bilan-Stoch (88,1 proc.). Poniżej cała lista:

1. Anna Lewandowska - wskaźnik rozpoznawalności wśród respondentów 95,5 proc.

2. Izabela Małysz - 92,5 proc.

3. Ewa Bilan-Stoch - 88,1 proc.

4. Celia Krychowiak - 83 proc.

5. Marina Łuczenko-Szczęsna - 87,2 proc.

6. Sara Boruc - 85,3 proc.

7. Anna Kurek 81,6 proc.

8. Kamila Wybrańczyk - 73,6 proc.

Każda z partnerek polskich sportowców cieszy się wyższym wskaźnikiem sympatii wśród kobiet niż wśród mężczyzn. W szczególności wyróżniają się tutaj Izabela Małysz oraz Ewa Bilan-Stoch, u których wskaźnik sympatii jest u kobiet o 17 punktów procentowych wyższy niż wśród mężczyzn (47 proc. kobiety - 30 proc. mężczyźni) W przypadku pozostałych pań różnice te są nieco niższe.

Zdecydowanie większość nazwisk notuje najwyższy wskaźnik sympatii wśród osób starszych. Wyłamały się tylko dwie osoby. Mowa o Annie Lewandowskiej i Marinie Łuczenko-Szczęsnej, które wśród młodszych respondentów cieszą się większą sympatią niż w grupie badanych 60-69 lat.

Zdziwieni?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(195)
Ania
2 lata temu
Dziękuje wam za polecenie tutaj blogerki która zdradziła sposób na odebranie bonusowych 4000zl. Dzięki temu wyszłam z cięzkiej sytuacji.. Kto nie odebrał można sobie wyszukać w internecie Korawilska to wyskoczy
dywizjon 303
2 lata temu
do zdziwionych, ranking bazuje na odpowiedziach normalnych ludzi a nie pudelkowych frustratów co nie lubią nikogo
alfa
2 lata temu
jedno jest pewne , za pieniądze chłopów sie wyrobily wystarczy zdjecia przed i po sobie pooglądać!!
M.
2 lata temu
Aż? Ja jestem Zdziwiona tym wynikiem.
324
2 lata temu
wszystkie piękne poza małyszową i wybrańczyk
Najnowsze komentarze (195)
lewy
2 lata temu
To ja Robert. Razem z Ann organizujemy kolejną podróż zagraniczną na którą zdecydowaliśmy się zabrać jedną osobę. W związku z tym zorganizowaliśmy rozmowę rekrutacyjną, na której to wybierzemy kandydata lub kandydatkę spośród wielu. Aplikować możecie do Ann przesyłając, że jesteście zainteresowani. Skontaktujemy się. Rekrutacja trwa do 1 sierpnia 2022. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nie zapomnijcie subskrybować nas profil i dać lajka.
Wiola
2 lata temu
A czymże to jewka tak się zasłużyła, przeciez jej ani widać ani słychać? Ludzie czy was już całkiem pogięło, są lepsze i się naprawdę udzielają, pomagają a co ona robi?
Kobieta
2 lata temu
Hahahaha nie mogę przestać się śmiać 😂😂😂
Andzelika23
2 lata temu
Ewa najpiękniejsze i najlepsza nie pcha się na siłę tak jak Lewandowska 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Alka
2 lata temu
Małysza może i ludzie darzą sympatią ale przaśną i antypatyczną Małyszową z jakiej racji.
Tina
2 lata temu
Lewandowska powinna zająć ostatnie miejsce,bo wszędzie jej pełno,zero pokornosci,tylko lana lans.Małyszowa i pStoch to skromne i mądre kobiety,nie pchają się wszędzie,i nie mądrzą się że na wszystkim się znają jak lewa.
Info
2 lata temu
A moze jakies podpisy pod zjdeciami?
Hej hej heeee...
2 lata temu
Wybrańczyk cieszyła się wynikiem na insta ale chyba nie przeczytała całego artykułu… 😂😂
gość
2 lata temu
Skończcie te upokarzające porównania, nikomu niepotrzebne do niczego
🤣🤣🤣
2 lata temu
Proponuję kolejne rankingi, np. która żona Lisa jest najbardziej uwielbiana 😂😂😂
atc
2 lata temu
Na listę do głosowania przezornie nie wstawiono Marceliny Z., widać za młoda i za ładna. A przecież do kategorii "partnerki" na pewno się zalicza. Sportowca nadal aktywnego; nic nie słyszałem, aby zakończył karierę. W odróżnieniu od np. Małysza.
kaska
2 lata temu
najmniej przeze mnie lubiana jest żona Kubackiego- tego skoczka....
Sylwester
2 lata temu
A gdzie kochanica pietrka Żyły,? To taka mądra i wspaniała "aktorka"
Nad bzdurami
2 lata temu
Bzdury
...
Następna strona