Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|
aktualizacja

Którą z partnerek sportowców Polacy darzą największą sympatią? Lewandowską prześcignęły aż DWA nazwiska (SONDAŻ)

197
Podziel się:

Jak dobrze wiemy, niektóre partnerki polskich sportowców lubią bywanie na salonach i blichtr show biznesu, inne natomiast unikają publicznych wyjść i pokazywania się u boku znanych mężów. Które na tym zyskują, a które tracą? Zobaczcie sondaż Pudelka, z którego dowiecie się, którą z pań Polacy lubią najbardziej.

Którą z partnerek sportowców Polacy darzą największą sympatią? Lewandowską prześcignęły aż DWA nazwiska (SONDAŻ)
Którą z partnerek sportowców Polacy darzą największą sympatią? (SONDAŻ) (AKPA, East News)

Pudelek już po raz kolejny podjął współpracę z Instytutem Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS. Ogólnopolskie badanie przeprowadzono na reprezentatywnej grupie 1000 osób, które wyrażały swój poziom sympatii i antypatii w stosunku do partnerek polskich sportowców. Na liście nazwisk znalazły się: Celia Krychowiak (Jaunat), Anna Kurek (Grejman), Izabela Małysz, Marina Łuczenko-Szczęsna, Ewa Bilan-Stoch, Sara Boruc, Anna Lewandowska oraz Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk. Respondenci odpowiedzieli na pytanie: "Proszę powiedzieć, w jakim stopniu odczuwa Pan/Pani do każdej z nich sympatię lub brak sympatii". Na tej podstawie oszacowano wskaźnik sympatii i antypatii. Ponadto ankietowanych zapytano też, czy znają każdą z poszczególnych partnerek sportowców (wskaźnik rozpoznawalności).

Z sondażu wynika, że kobietą, która cieszy się najwyższym wskaźnikiem sympatii wśród respondentów, bezkonkurencyjnie jest Izabela Małysz. Co ciekawe, na drugim miejscu również znalazła się żona skoczka narciarskiego, a mowa o Ewie Bilan-Stoch. Trzecie miejsce tym razem należy do Anny Lewandowskiej. Poniżej przedstawiamy całą listę:

1. Izabela Małysz - wskaźnik sympatii 43 proc.

2. Ewa Bilan-Stoch - 38,4 proc.

3. Anna Lewandowska - 37,8 proc.

4. Anna Kurek - 29,8 proc.

5. Marina Łuczenko-Szczęsna - 23 proc.

6. Celia Krychowiak - 21,6 proc.

7. Sara Boruc - 18 proc.

8. Kamila Wybrańczyk - 11,1 proc.

Jak widać, żona Bartosza Kurka, choć nie bywa na salonach tak często jak partnerki piłkarzy i tym samym nie jest aż tak znana, znalazła się w rankingu sympatii dość wysoko, bo na 4. miejscu. Tym samym wyprzedziła między innymi Marinę, Sarę Boruc czy żonę Krychowiaka.

Co równie ciekawe, tylko jedno z powyższych nazwisk zyskało wśród respondentów wyższy wskaźnik antypatii niż sympatii. Jest to narzeczona Artura Szpilki, czyli Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk (14 proc. antypatii w stosunku do 11,1 proc. sympatii). Uczestniczka gal freakfightowych zaliczyła również najniższy ze wszystkich wskaźnik rozpoznawalności - 73,6 proc.

W tej kategorii bezapelacyjna jest natomiast Anna Lewandowska, u której wskaźnik rozpoznawalności wynosi 95,5 proc. Na podium znalazły się również Izabela Małysz (92,5 proc.) i Ewa Bilan-Stoch (88,1 proc.). Poniżej cała lista:

1. Anna Lewandowska - wskaźnik rozpoznawalności wśród respondentów 95,5 proc.

2. Izabela Małysz - 92,5 proc.

3. Ewa Bilan-Stoch - 88,1 proc.

4. Celia Krychowiak - 83 proc.

5. Marina Łuczenko-Szczęsna - 87,2 proc.

6. Sara Boruc - 85,3 proc.

7. Anna Kurek 81,6 proc.

8. Kamila Wybrańczyk - 73,6 proc.

Każda z partnerek polskich sportowców cieszy się wyższym wskaźnikiem sympatii wśród kobiet niż wśród mężczyzn. W szczególności wyróżniają się tutaj Izabela Małysz oraz Ewa Bilan-Stoch, u których wskaźnik sympatii jest u kobiet o 17 punktów procentowych wyższy niż wśród mężczyzn (47 proc. kobiety - 30 proc. mężczyźni) W przypadku pozostałych pań różnice te są nieco niższe.

Zdecydowanie większość nazwisk notuje najwyższy wskaźnik sympatii wśród osób starszych. Wyłamały się tylko dwie osoby. Mowa o Annie Lewandowskiej i Marinie Łuczenko-Szczęsnej, które wśród młodszych respondentów cieszą się większą sympatią niż w grupie badanych 60-69 lat.

Zdziwieni?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(197)
Ania
4 tyg. temu
Dziękuje wam za polecenie tutaj blogerki która zdradziła sposób na odebranie bonusowych 4000zl. Dzięki temu wyszłam z cięzkiej sytuacji.. Kto nie odebrał można sobie wyszukać w internecie Korawilska to wyskoczy
dywizjon 303
4 tyg. temu
do zdziwionych, ranking bazuje na odpowiedziach normalnych ludzi a nie pudelkowych frustratów co nie lubią nikogo
alfa
4 tyg. temu
jedno jest pewne , za pieniądze chłopów sie wyrobily wystarczy zdjecia przed i po sobie pooglądać!!
M.
4 tyg. temu
Aż? Ja jestem Zdziwiona tym wynikiem.
324
4 tyg. temu
wszystkie piękne poza małyszową i wybrańczyk
Najnowsze komentarze (197)
lewy
4 tyg. temu
To ja Robert. Razem z Ann organizujemy kolejną podróż zagraniczną na którą zdecydowaliśmy się zabrać jedną osobę. W związku z tym zorganizowaliśmy rozmowę rekrutacyjną, na której to wybierzemy kandydata lub kandydatkę spośród wielu. Aplikować możecie do Ann przesyłając, że jesteście zainteresowani. Skontaktujemy się. Rekrutacja trwa do 1 sierpnia 2022. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nie zapomnijcie subskrybować nas profil i dać lajka.
Wiola
4 tyg. temu
A czymże to jewka tak się zasłużyła, przeciez jej ani widać ani słychać? Ludzie czy was już całkiem pogięło, są lepsze i się naprawdę udzielają, pomagają a co ona robi?
Kobieta
4 tyg. temu
Hahahaha nie mogę przestać się śmiać 😂😂😂
Andzelika23
4 tyg. temu
Ewa najpiękniejsze i najlepsza nie pcha się na siłę tak jak Lewandowska 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Alka
4 tyg. temu
Małysza może i ludzie darzą sympatią ale przaśną i antypatyczną Małyszową z jakiej racji.
Tina
4 tyg. temu
Lewandowska powinna zająć ostatnie miejsce,bo wszędzie jej pełno,zero pokornosci,tylko lana lans.Małyszowa i pStoch to skromne i mądre kobiety,nie pchają się wszędzie,i nie mądrzą się że na wszystkim się znają jak lewa.
Info
4 tyg. temu
A moze jakies podpisy pod zjdeciami?
Hej hej heeee...
4 tyg. temu
Wybrańczyk cieszyła się wynikiem na insta ale chyba nie przeczytała całego artykułu… 😂😂
gość
4 tyg. temu
Skończcie te upokarzające porównania, nikomu niepotrzebne do niczego
🤣🤣🤣
4 tyg. temu
Proponuję kolejne rankingi, np. która żona Lisa jest najbardziej uwielbiana 😂😂😂
sara
4 tyg. temu
mój wybór padła na suplement figurena ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie oraz polecenie przez koleżankę która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 13kg. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.
atc
4 tyg. temu
Na listę do głosowania przezornie nie wstawiono Marceliny Z., widać za młoda i za ładna. A przecież do kategorii "partnerki" na pewno się zalicza. Sportowca nadal aktywnego; nic nie słyszałem, aby zakończył karierę. W odróżnieniu od np. Małysza.
kaska
4 tyg. temu
najmniej przeze mnie lubiana jest żona Kubackiego- tego skoczka....
Sylwester
4 tyg. temu
A gdzie kochanica pietrka Żyły,? To taka mądra i wspaniała "aktorka"
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie