Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kuba Wesołowski w niebieskim moro na spacerze z żoną

31
Podziel się

Ani on, ani Agnieszka Szczurek nie chcą na razie zostać rodzicami.

bCPKWSFx

Kuba Wesołowski, po wypromowaniu w show biznesie swojej żony Agnieszki Szczurek, wycofał się z imprez i ścianek. Skupił się na pracy w Małych Gigantach, gdzie jako jedyny z jurorów nie jest rodzicem. Niedawno przekonywał na kanapach Dzień Dobry TVN, że ma z tego powodu kilka problemów. Przypomnijmy: Tymczasem w TVN-ie: "Nie wiem, jak przytulić 10-letnią dziewczynkę tak, żeby to nie było dwuznaczne..."

Nie wygląda na to, by Kuba i Agnieszka szybko zostali rodzicami. Obydwoje są chyba zbyt zajęci swoją karierą: ostatnio aktor spotkał się ze znajomym w restauracji, potem, razem z żoną, odjechali białym Audi.

bCPKWSFz
bCPKWSGa
KOMENTARZE
(31)
Najnowsze komentarze (31)
gość
3 lata temu
TO ONA NIE BYŁA W CIĄŻY? :>
Anna
4 lata temu
MORO to jest nadruk na tkaninie bawełnianej w kolorach ochronnych, będący kamuflażem, używanym do szycia mundurów polowych żołnierzy SZ PRL, funkcjonariuszy MO, Służby Więziennej, Policji, i strażaków w latach 1969–1989. Autor tekstu nie wie, że ten KAMUFLAŻ to nie jest MORO. Wpadka.
gość
4 lata temu
Ślepi jesteście? Nie oglądacie Na językach gdzie coraz bardziej się kamufluje? Przecież ona jest co najmniej w 6 miesiącu ciąży.Pudelek takich rzeczy nie wie?
smok
4 lata temu
Jezu jaka ona brzydka!!!
janka
4 lata temu
Pomóżcie mu chłopaki...Janiak mu nie pozwoli....kolesie chcą wytarmosić Qbę a nie szczura...hhehehe
Klem
4 lata temu
Może nawet zanim nie przepadam ale faktycznie widać dobre wychowanie.
gość
4 lata temu
Bal sie ze zona mu auto porysuje i otworzyl jej drzwi
wanderer
4 lata temu
To nie jest moro. Prawdziwe moro to można jeszcze pooglądać na niektórych co bardziej zapóźnionych strażakach z jakichś wiejskich OSP ...
bCPKWSFT
gość
4 lata temu
Kolejny branżowy dzieciak
gość
4 lata temu
Dziwisz się, że wyprzedają? Za chwilę tylko kościół będzie mógł kupić ziemię, czyli będzie można sprzedać za bezcen. Lepiej teraz póki jest popyt
gość
4 lata temu
dorosle ssaki nie pija mleka,po cholere ten syf.
gość
4 lata temu
Wy jesteście je****ci. Co z tego, ze nie chca byc jeszcze rodzicami? Nie maja 50 na karku wiec nie ma sie co spieszyc. Nie są królikami, by sie rozmnażać na potęgę.
gość
4 lata temu
Kariera najwazniejsza... a pozniej beda dziadkami dla wlasnych dzieci... nie kumam. Maja warunki, maja siebie i nie sa juz tacy mlodzi. Wygoda i konsumpcjonizm ogarnely nasz swiat.
gość
4 lata temu
od dwóch lat rolnicy mają problem ze zbytem, dziwisz się? a pis się zajmuje bzdurami: krzyżami, smoleńskiem, przejmowaniem tvp, stadniną?! itp itd, a o istotnych kłopotach jakoś milczą
bCPKWSGv