Kukiz krytykuje Szydło: "Powinna być z niepełnosprawnymi w Sejmie OD RANA DO NOCY!"

139
Podziel się

"Nie mam pojęcia, po co było tworzone stanowisko poświęcone sprawom społecznym i powierzone Beacie Szydło, bo ja jej w ogóle nie widzę".

Po powołaniu nowego rządu, Beata Szydło stanęła na czele Komitetu Społecznego Rady Ministrów. Zdaniem Pawła Kukiza wiceprezes RM nie sprawdza się w nowej roli. Poseł wyznał, że Szydło powinna wspierać swoją obecnością protestujące w Sejmie matki niepełnosprawnych dzieci. W programie Wirtualnej Polski "Tłit" stwierdził, że opiekunowie osób niepełnosprawnych powinni strajkować do skutku.

KOMENTARZE
(139)
gość
2 lata temu
Mają kasę na Polską Fundację Narodową, Rydzyka, śpiewające ławeczki, premie dla rządu, coweekendowe loty Szydło do domu i Andersowej do Stanów, setki misiewiczów, Obronę Terytorialną Macierewicza i smoleńskich ekspertów od wybuchających parówek, ale na niepełnosprawnych wegetujących za 700 zł miesięcznie nie mają. I gdzie ta ich "obronna życia"? A tak wrzeszczała Szydło w kampanii: "Damy radę! Wystarczy nie kraść!"
gość
2 lata temu
Pis daje na zdrowe dzieci a na chore żałuje, bo jest ich mniej. Oni dają tym, którzy będą na nich głosować. Młodzi pracują za grosze a pieniądze rozdaje się patologii.
gość
2 lata temu
Przesadzają?? A za co mają żyć?! To skandal, co robi rząd. Kiedyś obiecywali nie wiadomo co za czasów PO, a teraz - kiedy MOGĄ wszystko, to dają po 500 zł na zdrowe dzieci, bez granicy dochodu - a prawdziwie potrzebującym oferują pieluchy. Co za skandal, idiotyzm, populizm, brak wyczucia i brak serca!
gość
2 lata temu
PIS to dno! Największe dno! Odbierzmy im władze!
gość
2 lata temu
no i ma racje powinni tam siedzieć do skutku należy im się.
Najnowsze komentarze (139)
gość
2 lata temu
PiS jest taki religijny i pobożny teraz to widzimy by się wstydzili, żeby na chore dziecinie nie było pieniędzy
gość
2 lata temu
To dla czego ciebie Kukiz tam niema od świtu do nocy?
gość
2 lata temu
kukiz to gada w zależności od tego czego się napije albo naćpa nie mogę za nim trafić, jest taki g***i że nie powinien się odzywać bo tylko bredzi
gość
2 lata temu
PO to nie dno ale dół bez dna ,patologia , bez piątej klepki ssaki - snoby
gość
2 lata temu
to zamieszanie to sprawa polityczna Kukiz ! niepełnosprytni są wykorzystywani przez PO
gość
2 lata temu
Becia do garow! Rosol gotowac!
gość
2 lata temu
Po co Paweł wygłasza komentarze jak i tak głosuje ręka w rękę z PIS-em.Żałuję ,że głosowałam na niego ,jeszcze syna namówiłam i wstyd mi za to.
gość
2 lata temu
Co wom powiem, to wom powiem, ale tak źle jesce nie było;/
gość
2 lata temu
wystarczyło nie kraśż przez lata ! więc gdzie wtedy byłaś t**a strzało ?
gość
2 lata temu
Kukiz to wyjątkowy idol ! Pani Hartwig wspiera swojego bosa wojewodę Hartwika i walczy o tłuste koty a nie o niepełnosprawnych K****y !
gość
2 lata temu
matki dzieci niepełnosprawnych które urządzają w Sejmie jatkę opanujcie się nie dajcie się wciągać dalej TOTALNEJ OPOZYCJI przecież przez lata nic od nich nie dostaliśmy tak bo ja tez miałam dziecko z zespołem Dawna przecież kto wam da jak nie P.i.S.wasze zachowanie już przestaje być protestem a staje się maglem .zachowujecie się jak jadowite KODZIARY.krzykiem nić nie wskóracie bo zrażacie do siebie społeczeństwo.ROZEJDZCIE SIĘ dopóki nie jest zapóżno czy nie widzicie że skompromitowani politycy chcą zbić kapitał polityczny dla siebie..
gość
2 lata temu
Módlmy się żeby jak najmniej rodziło się niepełnosprawnych dzieci, ja mam i wiem co to znaczy. A o tym co robi sejm to nic nie powiem bo nie ma sensu.
gość
2 lata temu
Tak pazernego na pieniądze rządu jeszcze nie było kiedy następne premie dojna zmiano pyta suweren
gość
2 lata temu
Pis = przekręt i stołki
...
Następna strona