Kukiz o chrześcijańskich uchodźcach: "To żaden problem załatwić akt chrztu!"

157
Podziel się

"Weryfikuje się ich na podstawie papierka".

Temat kryzysu migracyjnego podzielił nie tylko naszą scenę polityczną. Już ponad połowa Polaków sprzeciwia się przyjmowaniu uchodźców z krajów ogarniętych wojną i terrorem Państwa Islamskiego. Tak wynika z najnowszego sondażu.

W grupie osób niechętnych imigrantom jest Paweł Kukiz, który napisał list otwarty do Donalda Tuska i przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Martina Schulza. Zaapelował w nim o konkretne działania i "nowy plan Marshalla" dla Libii, Syrii i innych państw upadłych. Teraz wyjaśnia, że w ramach tego planu Polska ma prawo odmówić przyjmowania uchodźców. Według niego weryfikacja imigrantów to fikcja, ponieważ normą jest fałszowanie przez nich dokumentów, w tym aktów chrztu.

Imigranci traktowali Polskę jako kraj tranzytowy, szybko zaczęli uciekać w kierunku Niemiec. Mam też wątpliwości w kwestii sprowadzania chrześcijan do Polski. Weryfikacja chrześcijan następuje na podstawie papierka, ale jeżeli można kupić paszport, to cóż to jest załatwić akt chrztu? To żaden problem. Chciałbym, żebyście państwo mi uwierzyli.

Źródło: TVN24/x-news

KOMENTARZE
(157)
gość
4 lata temu
ma chlopak racje, BRONI naszego kraju wszylkimi silami... NIE BEDZIE ARAB PLUL NAM W TWARZ I DZIECI NAM ISLAMIL!!!
gość
4 lata temu
KOPECZerka dalej KOPIE i KOPIE, zeby sama nie wpadla do tego dolka!!!
gość
4 lata temu
Jeśli złożą deklarację, że są chrześcijanami, to potem nie będą mogli żądać specjalnych praw dla muzułmanów - żywności, budowy meczetów, zdejmowania krzyży w szkołach...
gość
4 lata temu
A wystarczyłoby nie wpuścić na ląd .Władować na promy i odesłać z powrotem.Taniej by wyszło, niż gościć dziesiątki tysięcy konsumentów wypasionego socjału.Oto, do czego prowadzą czasy poprawności politycznej- kochamy wszystkich o innej orientacji, wierze, klorze skóry.Nie ma już cyganów, m******w, homoseksualistów.Są Romowie, Afroamerykanie i geje.No i mamy, to, o mamy.A niedługo będiemy mieli jesień średniowiecza...
gość
4 lata temu
KOPACZ powinna opuscic POLSKE, zdradzila NASZ KRAJ I OBYWATELI!!!
Najnowsze komentarze (157)
gość
4 lata temu
aktywiści świnie zabrali bezdomnemu psa,oni nie mają serca :(
gość
4 lata temu
kiedy zaczniemy zabijac muzulmanow
gość
4 lata temu
Jeżeli uchodźccy są pokojow nastawieni i uciekają przed wojna to jakim cudem w Czechach u uchodźców znaleziono broń??? Tłumaczyli się że chcą sie czuć bezpiecznie. Tylko czy Polacy z uzbrojonymi uchodźcami za płotem też będą bezpieczni?? We Francji czekający na azyl już dopuszczają się gwałtów. Akty niszczenia np. samochodów to już widziałem relacje z tego. O tym się nie mówi bo "nie wypada". Kopacz mówi że w Polsce nie ma głodnych dzieci. Kłamstwo że hej hej hej. Nawet komuna aż tak nie kłamała. Dla Polaka nie ma wsparcia ale dla potencjalnego terrorysty a już na pewno takiego co będzie narzucał swoją kulturę obywatelom kraju gdzie go ugoszczą się pomoc wymierna znajdzie. Kukiz ma w tym punkcie rację. Sfałszowane akty chrztu. Potem i tak będą narzucać Islam ci pseudo chrześcijanie a kto się im postawi tego nawrócą "mieczem" a Kopacz nic z tym nie zrobi bo uchodźccy biedni w stresie żyją. Quo vadis pani Kopacz ?/? Po instrukcje z Tuskiem do kanclerz Niemiec?/?
gość
4 lata temu
kiedy zaczniemy zabijac uchodzcow
gość
4 lata temu
Chcecie imigrantów wpuścić pełną gębą ? no to ja chce kupić w markecie broń o kalibrze .22, tyle wystarczy mi obrony mojej rodziny i miru domowego. A polska jak widzę juz dawno została sprzedana, zdradzona,i każdy ją dmucha jak chce.
drzewo
4 lata temu
Mamy wreszcie prezydenta patriotę andrzeja dudę teraz czas na rzady PIS żeby wreszcie koszerną narosl platfusów wysłać do hajfy
Dar
4 lata temu
Polscy repatrianci błagaja o powrót do ojczyzny ale koszerny rzad PO traktuje ich jako goi i wypina się na naszych rodaków zobaczcie film o Rotmistrzu Pileckim naszym herosie niezłomnym film powstał z datków Polaków a rząd PO minister kultury sponsorował anty Polskie filmidlo IDA o stalinowskiej prokurator bestii w ludzkiej skórze fajdze mindla fałszywy i ziejący nienawiscią do narodu Polskiego
Baj
4 lata temu
Myslałem że mam do czynienia z patriotom ale jak sie chce bratać z komuchami SLD to juz jego koniec zapętlił sie biedak do cna a My Polacy zaglosujemy na PIS bo tylko oni są w stanie zmienić Polskę dla Polaków dość Platformy Obrzezanych a swoją drogą skąd tylu icków to zatrzesienie koszernych przy korycie PO
gość
4 lata temu
Akt chrztu jest latwy do uztskania. Bohaterski < jaroslaw polske zbaw > ochrzcil sie w 1989 roku, juz po upadku komuny. Mimo, ze komuna akty koscielne tolerowala i nie bylo zadnych z tym problemow. Zastanowcie sie , gdzie , to indywiduum ucieknie, po uprzednim wywolaniem wojny z Rosja?
gość
4 lata temu
Chyba, że nagle cudownie przejdą na islam.
tr
4 lata temu
Zobaczcie oczy tego ludzika.Wygląda jak żywy t**p! Wóda mu wyżarła myślenie?!
gość
4 lata temu
Już to widzę . JEsteś naiwny aż tak bardzo ?
gość
4 lata temu
Nie wiesz co pieprzysz. Muzułmany mają tak że w koranie stoiże dla krzewienia wiary mogą użyć każdego kłamstwa, morderstwa, kradzieży - dokonać każdej zbrodni pod warunkiem że potem "nawrócą" się i oczyszczą. Do tych najwyższych oczyszczeń potrzebna jest krew chrześcijanina na którego spada przekleństwo Allacha.Poczytaj koran a zrozumiesz kim są ci .......... psychopaci.
Stiff
4 lata temu
Kupno aktu chrztu przez islamistę jest tym samym, co kupno dyplomu magistra przez Kukiza - islamista nadal pozostanie islamistą, a m***ł matołem!
...
Następna strona