Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukiz odpowiada ostro Schetynie: "Cała ta "klasa polityczna" powinna stanąć przed trybunałem stanu za działanie na szkodę narodu"

182
Podziel się:

Umuzykalniony polityk zareagował śmiechem na desperackiego tweeta przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Podzielacie jego zdanie?

Wiele osób drapało się po głowie ze zdziwienia kiedy Paweł Kukiz ogłosił, że ma zamiar aktywnie zaangażować się w polską politykę. Czas pokazał jednak, że muzyk bardzo poważnie podchodzi do swojego zobowiązania, a jego ugrupowanie polityczne korzysta na osłabiającej się pozycji partii rządzącej oraz Platformy Obywatelskiej. Reagując na prześmieszną wypowiedź Andrzeja Schetyny, Kukiz wyraził w wywiadzie dla WP swoją opinię na temat panującej obecnie i w przeszłości klasy politycznej.

Ma rację?

KOMENTARZE
(182)
gość
3 lata temu
I ma rację, jedyna partia bez dotacji
gość
3 lata temu
Ma rację! Donosicielstwo na swój kraj to dno.Większosc panstw nie przestrzega unijnych reguł i żaden narod na siebie nie donosi.
LILI
3 lata temu
Kto to Andrzej schetyna ?? NIE ZNAM CZŁOWIEKA
gość
3 lata temu
Boli Was 500plus ,ale emerytury dla komunistów po 10 tyś, to co było?Złodziejstwo i dopiero okradanie zwykłych ludzi.To wtedy nie liczyliscie ,ile traci państwo.
gość
3 lata temu
Andrzej schetyna ??? Poprawcie !
Najnowsze komentarze (182)
gość
3 lata temu
Popierał p****r, a że dał się ograć jak małolat to teraz kłapie kaparą.
gość
3 lata temu
Po co piszecie o tym żulu?
gość
3 lata temu
ja dodałabym do nich pana Kukiza - za całokształt.
gość
3 lata temu
oślizgła kacza wazelina, bleeeeh
gość
3 lata temu
ma rację ale on razem z nimi
gość
3 lata temu
Kukiza było kiedyś wszędzie pełno zapraszali go do różnych rozmów w tv ,radiu tyle miał do powiedzenia i znał się na wszystkim ,odkąd dostał się do koryta to zapadł się pod ziemię .Teraz przed kolejnymi wyborami znów go będzie pełno.Żałosny.
gość
3 lata temu
ma rację!!
gość
3 lata temu
Kto mu zrobił te nowe zęby. Kukiz sepleni i ledwo mówi.
gość
3 lata temu
radzę sprawdzić co zrobił, a nie pisać, że NIC - zero wiedzy na temat K15
gość
3 lata temu
co ta l***a nie powie? gdyby nie on pislamskie oszolomy nie zniszczylyby kraju, to przez niego wszystkie chore pomysly pislamistow ozyly, fuj, brzydze sie nim, gada farmazony pod publiczke, loi kase i w nosie ma to co w kolo sie dzije, tragedia!!!
gość
3 lata temu
Może by ta pisowska przystawka raz poszła na detoks, bo alko i zioła mózg mu wyżarły.
gość
3 lata temu
Tak to wygląda jak osoba NIEKOMPETENTNA zajmuje się polityką i wydaje jej się że wie dokąd zmierza a zmierza donikąd
polecam t
3 lata temu
CHŁOPIE JAK MA COŚ ZROBIĆ JAK SUKCESYWNIE KAŻDY PROJEKT BLOKUJE PIS I po...polecam się trochę doinformować zamiast wypisujesz tu takie brednie. Poza tym co może mniejszość? garstka ludzi w sejmie? tylko pokrzyczeć, zwłaszcza jak nie maja zaplecza pieniężnego by kupować sobie stacje telewizyjne jak robi to pis i po...
gość
3 lata temu
zdezydowanie powinien odstawić alkohol. I narkotyki. Majaczy jak potłuczony
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie