Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukiz też zmienił zdanie i chce przyjmować uchodźców? "Gdyby każda parafia przyjęła jedną rodzinę, to spełnilibyśmy zobowiązania unijne!"

240
Podziel się

"Władza, która jest tak mocno związana z Kościołem, nie była zainteresowana rozwiązaniem problemu". Jeszcze niedawno mówił: "Polska dla Polaków" i straszył, że wśród imigrantów są terroryści.

bCOZQPph

"Mamy w Polsce ok. 10 tysięcy parafii i gdyby jedna parafia przyjęła jednego syryjskiego chrześcijanina czy jedną rodzinę chrześcijańską z Syrii to wywiązalibyśmy się ze zobowiązań unijnych. Niestety, władza, która jest tak mocno związana z Kościołem, nie była zainteresowana naprawdę szybkim rozwiązaniem tego problemu" - powiedział Paweł Kukiz.

Jak dodał, gdyby Polska przyjęła chrześcijańskie rodziny z Syrii zaraz po apelu papieża Franciszka, nie byłoby żadnego problemu i kraj wywiązałby się ze zobowiązań.

Niedopuszczalne jest natomiast przyjmowanie osób, których nie są w stanie zweryfikować Niemcy, Francuzi, Włosi i Grecy - powiedział Paweł Kukiz.

bCOZQPpj
bCOZQPpp

Źródło: TVN24/x-news

bCOZQPpK
KOMENTARZE
(240)
gość
3 lata temu
Każdemu, kto szuka czegoś sprawdzonego, p************************************************w. Ja schudłam dzięki niemu 7 kg – bez ćwiczeń i głodówki. Na blogu opisuje jak to zrobiłam - h*********************m
gość
3 lata temu
Pamiętam, jak w zeszlym roku jedna parafia przyjela uchodzców, a Ci z wdzięczności uciekli do niemiec xd
gość
3 lata temu
Niby chodzi o chrześcijan ale każdy z nich może świadomie kłamać i wypierać się własnej religii. Na to zezwala koran. Praktyka ta zwana jest „takijją” (arab. „taqijja” – dosł. „ostrożność), polega na umyślnym wprowadzaniu w błąd w sprawach dotyczących religii, lub nawet na wyparciu się swojej wiary, w celu ochrony islamu i muzułmanów.
bCOZQPpL
gość
3 lata temu
„Kukiz zmienił zdanie i chce przyjmować uchodźców”. FANTASTYCZNIE. Panie (p)O**E, proszę dać dobry przykład i przyjąć choćby jednego IMIGRANTA do własnego domu. A przy okazji podpisać zobowiązanie do wzięcia na siebie pełnej ODPOWIEDZIALNOŚCI za wszystkie ewentualne SZKODY, które mogą zostać przez pana gościa wyrządzone, włącznie z GWAŁTAMI na miejscowych kobietach oraz RZEZIE dokonane nie tylko przez nich, ale również przez ich potomków. Bzdury? To proszę popatrzeć, jak wzorowo asymilują się MUZUŁMANIE oraz ich następne pokolenia na Zachodzie Europy i jak świetnie się „rozrywają” kosztem tubylców! Aha, proszę też wskazać konkretne miejscowości we własnym okręgu wyborczym, gdzie chciałby ich pan ulokować. Wyborcy z pewnością to odpowiednio docenią. Jeśli chcecie poczytać więcej o rządzących Zachodem IDIOTACH, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
gość
3 lata temu
szkoda gadac! szaleju sie kokiz opil! parafia kazda ma myslec o swoich parafioanach a nie o krzewieniu islamu...do siebie do chałupy przyjmij o**e uchodzców.
Najnowsze komentarze (240)
gość
3 lata temu
Polska faszystowska a w Dublinie multikulturowo I jest spoko.
gość
3 lata temu
Przeciez on mowil o uchodzcach chrzescijaninach, a nie muzelmanach
gość
3 lata temu
,,,,, gdyby to mieli być sami chrześcijanie to ok,,,,,,
JasnePełne
3 lata temu
Nie wiem dlaczego PiS jak ognia unika tematu przeprowadzenia referendum w kwestii przyjęcia uchodźców (tych z kwoty narzucanej nam przez Ber... o przepraszam, Brukselę). Przecież to, że Polacy wypowiedzą się przeciwko ich przyjmowaniu jest pewne. Taki atut, taka legitymizacja, vox populi... Mało tego, będzie można tym zaatakować zachód i zarzucić im tchórzostwo i ignorowanie glosu społeczeństw państw zachodnich (zorganizujcie referenda, zapytajcie obywateli!). O co zatem chodzi? boją się "sypnięcia" wniosków o kolejne referenda: aborcja, reforma oświaty etc.)?
gość
3 lata temu
gdybyś się człowieku wsłuchał w całą wypowiedź a nie w zmanipulowane wycinki to byś wiedział co Kukiz powiedział. Mówił o chrześcijańskich kobietach i dzieciach z Syrii jednocześnie podkreślając, że mężczyzn nie i koniec a islam jest bee
gość
3 lata temu
Czy niektórzy w ogóle UMIEJĄ CZYTAĆ????? w rozmowie Kukuz wyraźnie został zapytany o to czy przyjmować chrześcijańską syryjską rodzinę i odpowiadając PODKREŚLIŁ że tacy ludzie są uchodźcami w przeciwieństwie do emigrantów zarobkowych i kryjących się wśród nich terrorystów- CO TEŻ KUKIZ PODKREŚLIŁ W ROZMOWIE- . Przecież to partia KUKIZA prowadzi od dawna zbiórkę podpisów pod referendum w tej sprawie ale P*****Y WYPACZAJĄ WYPOWIEDZI WSZYSTKICH ŁĄCZNIE Z KONKURENCJĄ PO PRAWEJ STRONIE- Jeśli wierzycie w jakiekolwiek media to współczuję. Przecież każda strona manipuluje wypowiedziami- ilu z Was wysłuchało pełnej rozmowy Kukiza z Olejnik???????
gość
3 lata temu
Trochę nie rozumiem tego naszego kraju. Ja rozumiem, że nikt nie chce w sąsiedztwie muzułmanów. Sama nie jestem fanką tego pomysłu i boję się przyszłości moich dzieci w Europie zalanej imigrantami, ale... No właśnie, ale... Ale wiem, że chrześcijanie są jedną z grup najbardziej prześladowanych na świecie. Sama jestem katoliczką, chodzę do kościoła i czy Jezus nie mówił o miłosierdziu dla wszystkich? Myślę, że Kukiz tutaj akurat dobrze mówi. Jedna rodzina chrześcijan to byłoby wymagane minimum, żeby Unia dała nam spokój i żeby uchronić kraj przed falą islamizacji. Kto pomoże chrześcijanom jak nie inni chrześcijanie? Przecież wszędzie tam są dzieci wychowane w naszej wierze, dręczone tylko dlatego, że nie są muzułmanami. Do osób, które mi zaraz napiszą, żebym wzięła sobie taką rodzinę do domu, jest to idiotyczny argument. Przed przyjęciem imigrantów powinni być oni wnikliwie sprawdzani, nie wierze, że każdy z nich gwałci wszystko co się rusza, a jeśli uciekną z Polski do innego kraju to jest to odpowiedź dla Unii na wszystko co nam zarzuca. I nie mówię, że tak ma być i koniec, o przyjęciu chrześcijan powinno zdecydować społeczeństwo polskie, CAŁE. Tylko po praniu mózgu, które robi telewizja każdy ma już swoje zdanie wyrobione.
gość
3 lata temu
Z jakiej racji tylko KATOLICY mają przyjąć ciężar utrzymania ISLAMISTOW? Przecież to jest sprawa POLITYCZNA a nie religijna, więc sorry, ale co on berdzi? Synagogom w Polsce też będzie narzucał przyjęcie pod dach ISLAMISTÓW????
bCOZQPpD
gość
3 lata temu
Gościu. Ty może wróć do śpiewania😂!
gość
3 lata temu
W mojej parafii nie chcę uchodźców. Co z tego, ze mieszkać będą u księdza a panoszyć się będą po mieście?
gość
3 lata temu
zmienił zdanie bo "punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia" ostatnio był mniej popularny więc chciał coś zrobic aby zaistnieć
gość
3 lata temu
Bylo mówione polska dla polaków a tu jest dla ukraińców...taki to szczery rząd pisu
gość
3 lata temu
Wystarczą nam już Czeczeni i Ukraińcy!!
gość
3 lata temu
Niech zrobią referendum w tej sprawie! To dobiero się zdziwią!! będzie jak nic z 80% przeciw uchodźcom! Po tym co się znowu zaczyna dziać --PIS przegra na caaałej linii jeśli będzie chciał ich wpuścić!
...
Następna strona
bCOZQPqf