Kulczyk o uchodźcach: "Co oni muszą czuć biorąc 2-letnią dziewczynkę na łódź?"

377
Podziel się

"Ratujemy im życie takim kocem. Kosztuje 3 złote, a ratuje ich przed wyziębieniem". Dominika odwiedziła grecką wyspę Lesbos.

Dominika Kulczyk bardzo w nowej edycji programu stara się odwiedzać miejsca i ludzi, które są bliższe Polakom niż afrykańskie wioski. W jednym z ostatnich odcinków odwiedziła grecką wyspę Lesbos, do której każdego miesiąca przybijają tysiące imigrantów. W Dzień Dobry TVN opowiadała o tym, jak współczuje Syryjczykom, którzy uciekają przed wojną:

_**Byliśmy na wyspie Lesbos, tam docierają uchodźcy z Turcji. J**eśli ktoś zostawia swój dobytek, całe życie, bierze małe dzieci z domu, to znaczy, że się naprawdę boi. Co oni muszą czuć, biorąc 2 -letnią dziewczynkę na łódź, z małym tobołkiem. Dzieci, dorośli, przypływają, są przerażeni, zmoczeni, nie mają butów. Ratujemy im tam życie, takim kocem, kocem życia. Taki koc kosztuje 3 złote, a ratuje życie - ratujemy ich przed wyziębieniem._

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

KOMENTARZE
(377)
gość
4 lata temu
Gdyby się ubierała w normalne ubrania za 200 zł, a nadwyżkę przeznaczała na uchodźców to mogłabym jej uwierzyć. W obecnej sytuacji jej komentarze są żałosne.
gość
4 lata temu
Sama uch przyjmij przeciez masz tyle kasy jak taka madra jestes
gość
4 lata temu
Dominisiu, masz duzzzo miejsckam to zabierz ich do siebie. Ja na zdjeciach i tu gdzie mieszkam widze mlodych zdrowych bykow.Ktorzy nie garna sie do roboty, przesiaduja w kawiarniach za moje podatki.
Oleg
4 lata temu
W Turcji są jeszcze uchodzcami . Opuszczając Turcję są nielegalnymi migrantami forsującymi granice Europy .
gość
4 lata temu
Oj kulczykowa wez nie piee.dol!! Widze ze kontynuujesz dzielo tatusia. S*******j z tymi akcjami bo narodowi zajmie 5 minut znienawidzenie ciebie! Ludzie nie sa idiotami.
Najnowsze komentarze (377)
gość
4 lata temu
kupiła by im normlany koc a nie po kosztach najtańszą folie
gość
4 lata temu
Ale zgrabne nogi
gość
4 lata temu
A co musi czuć kobieta którą oszukał Kulczyk w Dubaju? Może na ten temat córeczka się wypowie.
Babcia 70tka
4 lata temu
Wiemy już, że dzieci muzułmanie potrafią wykorzystywać do celów politycznych. Polacy w czasie wojny nie uciekali z kraju tylko go broniły. W czasie kryzysu jedliśmy pasztetową z odpadów i makarony z przeszmuglowanej mąki, a cała Europa miała nas w D***e i tp. Bardzo proszę, żeby uchwalić ustawę o treści "Polak-polityk szkodzący interesom własnego kraju, odbierane obywatelstwo. Jest wolność, demokracja, może wybrać sobie kraj w którym go przyjmą. Jak we Francji.
stefan
4 lata temu
sp. kulczyk to byl madry gosc , szkoda ze nie mial dzieci...
gość
4 lata temu
A zamek w Lubniewicach stoi pusty i niszczeje....
gość
4 lata temu
dobra kobieta a ojciec z******j okradal polske
gość
4 lata temu
chce POPRAWIĆ sobie wizerunek.
wp
4 lata temu
niunia nie kracz bo uchodzcy jeszcze wylądują u ciebie ..wiesz ze niepewne czasy nadchodzą :) swoja droga jakasc dziwnie wyluzwana jestes w tej żałobie ..dziwne to
Marta
4 lata temu
Czy ta pani jest ekspertem w dziedzinie, w której się wypowiada??? Jeżeli nie, czy chcialaby aby uchodźcy mieszkali w jej najbliższym sąsiedztwie?
gość
4 lata temu
Odpowiadam pani co czują ładując na łódź małe dziecko i tobołek (często zawierający tak naprawdę dużo kasy) - czują że lepiej zabrać dzieciaka bo białasów to bardzo rusza. U nich dziecko to tyle samo co koza lub pies. Zanim się ktoś zacznie wypowiadać niech pozna tą kulturę a nie ocenia z perspektywy swojego wygodnickiego życia w odrealnionym świecie ciuchów za tysiące złotych... I nieważne że ktoś pracuje w korpo z arabem - poznać ich kulturę to poznać ich u nich, a nie u nas...
gość
4 lata temu
ZapytJ ich co musza czuc te male dziewczynki ktore sa g******e przez nich.
gość
4 lata temu
Co czują? Jak łódź tonie, to ją wyrzucą pierwszą.
gość
4 lata temu
Co czują? Jak łódź tonie, to ją wyrzucą pierwszą.
...
Następna strona