Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kulisy romansu Szroeder i Quebo: "Natalia chciała BYĆ JAK KYLIE JENNER"

59
Podziel się

Kontrowersyjnym związkiem chce wypromować nową płytę, czy wyrwać się spod klosza rodziców?

bEqTYGdN

W tym tygodniu sieć obiegła informacja o romansie Natalii Szroeder z raperem Quebonafide. Ta zaskakująca informacja była niespodzianką nie tylko dla naszych czytelników, ale i chyba dla całkiem pokaźnego grona fanów wokalistki. Żaden z nich nie spodziewał się bowiem chyba, że ułożona gwiazdka pop może gustować w wytatuowanym od stóp do głów raperze ze złotym "grillem" na zębach. Wszystko wskazuje na to, że młoda wokalistka wzoruje się na Kylie Jenner, która swoją karierę również buduję na romansach z raperami. Kontrowersyjnym związkiem chce wypromować nową płytę, czy wyrwać się spod klosza rodziców?

bEqTYGeq
KOMENTARZE
(59)
gość
3 lata temu
Ocenianie człowieka po tatuażach? Mamy 21 wiek.. Kuba w rzeczywistości jest spokojnym i myślącym facetem. Wystarczy posłuchać jego muzyki lub pooglądać jak się wypowiada. Natalia jest nadzwyczaj ułożoną, ciepłą i skromną osobą jak na ten show-biznes. Mimo wizerunku scenicznego Quebo a jej które od siebie strasznie odbiegają pasują do siebie i życzę im szczęścia.
gość
3 lata temu
Jesteście żałośni!!!
gość
3 lata temu
Boże...potworni są ci mediaworkerzy vel " pudloziennikarze"...bez takiej żenady gaworzą jak babyprzekupy na targowisku...czy nie zastanawiacie się, że jak pudel się skończy nikt was nie zatrudni po tym jak pokazaliście kim jesteście? Głupie, płytkie, tanie osobowości, to paplanie, machanie, niezdrowe podniecanie guffnem... Straszne czasy mamy, że takie świniki piggi, ziuty i alfonza mają jakikolwiek głos w przestrzeni... Potworne! Ta ruda jest po prostu obleśna swoją prostacka postawą. A jakie przekonanie o swojej wyjątkowości.... Powiedziałabym WSYD. Ale to nic dla takich osób nie znaczy. STRASZNE.
bEqTYGer
gość
3 lata temu
Żałosny artykuł :)
gość
3 lata temu
A co z dziewczyną Quebo-Roksaną? Byli parą za nim Kuba stał się sławny i długo po tym..
Najnowsze komentarze (59)
gość
2 lata temu
ŻAŁOSNE
ja xd
2 lata temu
ŻĄŁÓSŃĘ
NIKTO WAŻNY
3 lata temu
Czy wy jesteście normalni?Jak można mieszać się w kogoś życie prywatne i oceniać każdy jego gest i ruch?Que nie zmienia dziewczyn jak rękawiczki i dobrze dobiera kobiety.Z Roxy był tyle czasu to pewnie z Natalią tez będzie.Jak możecie oceniać kogoś po wyglądzie a nie charakterze?
gość
3 lata temu
Z jakiej wioski trzeba przyjechać, żeby załapać robotę w pudelku ?
Gosc
3 lata temu
Nie oceniam nikogo bo sama nie lubię być oceniana. Każdy żyje jak chce i tak tez powinno być. Ale trochę szkoda ze Qube rozstał się z Roxy. Przecież to ona go wspierała jak był na dnie jak ćpał i pił jak był „nikim”(sorry za to słowo ogólnie go nie używam w stosunku do ludzi). On myśli ze z ta słodka niunia będzie lepiej. Tez przyjdą problemy jak z każda baba haha. Wiem ze jest u szczytów i pragnie nałapać kasy ile wlezie i przy tym dobrze się bawić. Mogę to rozumieć jest młody ale czy od razu trzeba miłość w kat rzucić dla kumpli kasy i zabawy. Chce dodać ze jestem wielka fanka Que ale tu go nie rozumie. Zawsze wierzyłam w jego skromność i przyziemność a tu woda sodowa mu do głowy uderzyła . Quebo tak jak twoja mama modlę się za ciebie żebyś gruntu spod nóg nie tracił i życzę ci szczęścia powodzenia i miłości
gość
3 lata temu
Quebo z Reto ma 46 mln wyświetleń pod Half Dead, a Natalia pod największym hitem nie ma więcej niż 20... Plus wśród młodych ludzi większa popularnością cieszy się Kuba wiec xD
gość
3 lata temu
Hehehe nie wiem skąd te dziwadła pudelka znają tego gościa. Ja o nim pierwszy raz słyszę, a jego muzyka to dno. I teraz dzieciaki możecie szczekać;)
gość
3 lata temu
Taa navpewno marzy, by byc jak jakis p****k z Ameryki
bEqTYGej
gość
3 lata temu
No i ok
gość
3 lata temu
Ale z Was wieśniaki 😜
gość
3 lata temu
Babina to twoja stara,ktora cie scierwo wychowac nie umiala.Zycze ci wszystkiego najgorszego.
gość
3 lata temu
Jak Wam nie wstyd. Żałosne jest to jak się wypowiadacie! To jest dno !!! Mega prostacy... słoma z butów Wam wystaje...
gość
3 lata temu
Później będą się po mordach lać, jak pewno z poprzednią laseczką
gość
3 lata temu
Beznadziejny koleś 😒, kolorowy mural koło mego bloku tfeee
...
Następna strona
bEqTYGeL