Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kupicha: "Nie jesteśmy rodziną jak w Arabii! USPOKOIŁEM SIĘ"

220
Podziel się

"Kiedyś było na wariata. Warto trochę wydorośleć" - mówi "dojrzały" Kupicha dwa lata po tym, jak zostawił żonę i dzieci.

bCNYMnXF

Dawno niewidziany Piotr Kupicha pojawił się ostatnio w studio Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o swojej życiowej metamorfozie. Równo w dwa lata po rozstaniu z żoną zapewnia, że się uspokoił i "wydoroślał". To zapewne zasługa nowej partnerki muzyka Eweliny Sienickiej, z którą wychowuje obecnie córkę. Piotr spokojnym tonem opowiedział o swoim "zbliżaniu się do dojrzałości":

Wracam do Katowic, tam mieszkają wszystkie ważne osoby. Wszyscy są bardzo blisko, pomimo zmian... Nie jesteśmy taką rodziną, jak w Arabii. Uspokoiłem się. Kiedyś było na wariata. Warto być może trochę wydorośleć. Zbliżyłem się do dojrzałości. W rock'n'rollu trzeba zachowywać równowagę. Trzeba wyjść na prostą. Całkiem dojrzeć, to nie wiem, co to oznacza.

bCNYMnXH

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCNYMnYi
KOMENTARZE
(220)
gość
5 lata temu
Kupicha... Znany z paru piosenek śpiewanych z kluskami w buzi....
gość
5 lata temu
Za dużo tych nowych ząbków wstawiono konuskowi. Nie bardzo mieszczą się w ustach.
gość
5 lata temu
Czyli wyjscie za maz i zalozeie rodziny nazywa wariactwem? Co za buc, a kolo rock'n'roll-a to on nigdy nie stal!
bCNYMnYj
gość
5 lata temu
Człowieku o czym ty mówisz? jaki rock'n'roll? te twoje disco polowo-popowe piosenki śmiesz tak nazywać? we łbie dobrze się poprzestawiało...ma się pan za wielką gwiazdę. Zal, w d**e bym go nie chciała kopnąć...
INNA
5 lata temu
Ech ,taką fajną miał żonę i synów...Panie Kupicha .nie żałuje Pan?
Najnowsze komentarze (220)
Szczęśliwa mę...
2 lata temu
Najbardziej mnie śmieszą te „nowe” l***i,których nie stać na wolnego faceta tylko rozp....... jakiejś kobiecie rodzinę i mają to w d.... Na tyle są przy tym nie myślące, że to samo może je spotkać. I dlatego pamiętajcie drogie panienki: kij ma dwa końce!
gość
4 lata temu
HAHAHAH WRACA DO KATOWIC!!A CO?????ZOSTAWI PANIA MISS?????JEST ZWYKLYM GLUPIM PROSTAKIEM!!!! SZKODA CHLOPCOW ,ZE MAJA TAK GLUPIEGO OJCA!!!!TA MISSS TO TEZ PROSTACZKA ..CO ONA W NIM WIDZIALA ??I W*****A ZABRALA DZIECIOM OJCA!!!OJ BOG CIE UKARZE !!!!!!ZOBACZYSZ!!!!
gościówa
4 lata temu
buahahahahahaha.. on & rock'n'roll.. nie wytrzymię :-)
gość
5 lata temu
Zawsze odkąd pamiętam miał gębę pełną frazesów ... puste populistyczne gadki po to tylko by zdobyć aprobatę publiki ...a w kuluarach epatował chęcią zabawy i zaliczania lasek ...kobiety nazywał "świniami" - czyli stadem ...mięsem ... Wyłazi z niego ten t**y wyraz twarzy i nalana gęba.
haha
5 lata temu
Odbiło mu totalnie już fanów swoich nie szanuje chwali się tą swoją siksą na lewo i prawo co własne dziecko nazwała publicznie bachorem na spotkaniu fanów Feela w Szczecinku i była wyzywająco ubrana dla mnie to d***l nie facet bo przyrodzenie ma zle skoro własne dzieci 2 byłej żony go nie interesują
gość
5 lata temu
nie lubie go za to, że zostawił taką fajną żone i synków, w głowie się pomieszało facetowi
gość
5 lata temu
Sory ale widać czym facet myśli skoro wziął sobie tylko l***e do bzykania...słabeeeeeeee
gość
5 lata temu
zero i pusta dziunia....
bCNYMnYb
gość
5 lata temu
zaczyna do niego docierać, że sobie przesrał życie, miał taką fajną żonę i synów i zamienił to na takie byle co...
gość
5 lata temu
zero ZWYKŁE zero zero ZWYKŁE zero zero ZWYKŁE zero kurwiszonie - kiedy następna?
gość
5 lata temu
żenada
gość
5 lata temu
okropny facet
gość
5 lata temu
nie chcemy go już słuchać zdradzał żonę ochyda
fircyk
5 lata temu
Jego nazwisko kojarzy mi się jednoznacznie z zawartością pampersa, nie jestem w stanie znieść ani jego głosu, ani twarzy, ani nazwiska
...
Następna strona
bCNYMnYD