Kurdej-Szatan chwali się wakacjami… w marcu. "Alpy na narty albo ciepłe kraje!"

49
Podziel się

"Miałam tyle pracy, że czekam, żeby odetchnąć. Chcę pośmigać na nartach, bo uwielbiam to i tęsknię".

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z czwórki gospodarzy koncertu Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Celebrytka przekonuje, że nie żałuje, że ostatnią noc ubiegłego roku spędziła w pracy. Podkreśla, że zawód aktorki wykonuje od 10 lat, jest więc przyzwyczajona do pracy w czasie, który inni ludzie wykorzystują na zabawę. Kiedy zatem odpocznie? Okazuje się, że już niedługo. Kurdej-Szatan chwali się, że wakacje… zrobi sobie w marcu.

Źródło: Newseria Lifestyle

KOMENTARZE
(49)
gość
2 lata temu
Robią z niej na sile aktorkę ,ale jest marna w serialu w rytmie serca pokazała ,że nic nie potrafi
gość
2 lata temu
Kto promuje ta słabą aktoreczke
gość
2 lata temu
Do aktorki to jej daleko, i to bardzo
gość
2 lata temu
kto promuje to beztalencie??? DNO
gość
2 lata temu
Niech potraktuje jako priorytet naprawę swoich strun głosowych, bo bez ich dobrego działania apanaże bardzo mocno spadną!
Najnowsze komentarze (49)
gość
2 lata temu
Zezowata
gość
2 lata temu
Odpoczywaj tylko proszę nie spiewaj i nie udawaj aktorki
gość
2 lata temu
Jak ktoś nic nie potrafi , to usmiecha sie do PIS-u i pracy jej nie brakuje a nawet zostaje AKTORKĄ ROKU. Kolejny cud PIS-: coś z niczego.
gość
2 lata temu
Widzieliście w reklamie występuje ona jej siostra i stara ropucha matka.Tak pomioty z akcji "Wisła",banderowcy doją Polskę.
gość
2 lata temu
Niech jedzie na te wakacje. zastanawiam sie kto promuje ta kobiete????? Aktorka marna, prowadzaca jeszcze gorsza nie wspomne o tym skrzeczacym glosie i dykcji.
gość
2 lata temu
Aktorka to za duze słowo dla tej pani, dobra jest w reklamie i tam powinna pozostać, nie wiem kto i dlaczego karmi nas widzów na siłę ta panią. Jest sztuczna . Nie chce jej ogladać, za duzo jej wszedzie. Są inne zdolniejsze aktorki
zenit
2 lata temu
pudekek ,nastepna slabiutka aktoreczka ,kiedys byla ladna teraz juz pospolita sie zrobila,co ten maz w niej widzial ,chyba sie rozczarowal po latach
juras
2 lata temu
szatan jestes beznadziejna ,ten glos mnie do szalu doprowadza ,meza masz fajnego ,niech ciebie zastąpi ,a ty zajmij sie dziecmi dolanczasz do wolszakowej zielinskiej ,znikac
gość
2 lata temu
Beznadziejna, lubiłam ją, ale już jej lansu za dużo
gość
2 lata temu
dla mnie na tym urlopie powinna zostac na zawsze.jest to slaba aktorka,ktora do tego zachowuje sie bardzo pretensjonalnie.
gość
2 lata temu
Zawód wykonuje od 10 lat i nadal jest beznadziejna w tym co robi. Wtf?
gość
2 lata temu
Spadaj spadaj dla mnie zero
gość
2 lata temu
Ona i praca jahahaha
gość
2 lata temu
fajnie śpiewała z mezem na sylwestrze