Kurdej-Szatan: "Nauczyciel to bardzo trudny i odpowiedzialny zawód"

120
Podziel się

Aktorka zapewnia, że wspiera strajk nauczycieli całym sercem.

Strajk nauczycieli trwa już czwarty dzień i nic nie zapowiada jego końca. Prawie 50% polskich szkół w poniedziałek zostało zamkniętych. Protestujący i rząd ciągle próbują negocjować, jednak do tej pory obie strony zarzucają sobie nieustępliwość. W strajk nauczycieli zaangażowała się między innymi Magda Mołek, Anja Rubik czy Dawid Podsiadło. Wsparcie protestującym udzieliła również Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka zapewnia, że zawód nauczyciela jest bardzo trudną pracą i jest z protestującymi "całym sercem".

KOMENTARZE
(120)
gość
9 miesięcy temu
Dobrego i oddanego nauczyciela w polskiej szkole mozna znalezc ze swieca. reszta..... szkoda pisac
gość
9 miesięcy temu
Niech powiedzą te wszystkie celebrytki popierające strajk do jakich szkół chodzą ich dzieci do prywatnych czy państwowych?
gośćadam
9 miesięcy temu
Kurdej Szatan juz nie powinna pravowac w tvp i Polsacie jest ich wrogiem. Za duzo juz w du...ie ma i dlatego publucznie obraza swoja stacje...... ZWOLNIC JA....!!!!!!
gość
9 miesięcy temu
To zacznijmy wszyscy razem strajkować
gość
9 miesięcy temu
Ależ to celebryckie popierać strajk nauczycieli! Jak przybiegam po dziecko po 8h pracy do świetlicy szkolnej pani utyskuje ze jest juz 16.30! A ona jest zmeczona i czy nie moglabym z innymi rodzicami odbierac dziecka wcześniej! Masakra! P.s. swietlica jest czynna do 17, a ja nie biegam po galeriach handlowych tylko pracuje 8 h ! I chca podwyżki? Za co?
Najnowsze komentarze (120)
gość
9 miesięcy temu
Do lopaty gonic cholote a nie strajkowac, ciekawe kto z nich chce sie przebranzowic z cieplej i dobrej posadki. Gonic ile sie da...
gość
9 miesięcy temu
Po co gadac ,moze wesprzec konto ,zarabiajamajatek
gość
9 miesięcy temu
Po co gadac ,moze wesprzec konto ,zarabiajamajatek
gość
9 miesięcy temu
Jaka odpowiedzialność nauczyciele uczą się dopiero razem z dziećmi,mają gdzieś jak ktoś nie zrozumie albo wstawi palę albo posadzi ,a piwinni ponosić odpowiedzialność za te osoby co nie potrafią nauczyć, a nie rodzice mają uczyć dzieci w domu.
gość
9 miesięcy temu
taa straszenie dzieci i wprowadzanie terroru na lekcji tez?
Kazik
9 miesięcy temu
Każdy zawód jest odpowiedzialny i trudny, za wyjątkiem twojego tępaku
gość
9 miesięcy temu
Oczywiście że trudny, ale czy każdy aby na pewno zasługuje na podwyżkę? Na równe traktowanie wobec tych którzy naprawdę są Nauczycielami?? Może najlepiej niech przedsiębiorcy rozpoczną strajk i powiedzą dość zabierania ich ciężko zarobionych pieniędzy i dawania tym którzy tylko czekają by Państwo im coś dało bo nie chce się im ciut dłużej popracować, pogłówkowac jak poprawić swoją sytuację. Może to oni powinni strajkować bo to całe 5+, 13 emerytura, 500+ jest min.z ich pieniędzy. Od każdej zarobione złotówki muszą dodatkowo zapłacić 19% A czasem 32%...+ oczywiście podatek 23% . Która grupa zawodową oddaje że swojej wypłaty tyle % ?? Fajnie tylko żądać i strajkować ale kosztem kogo??
gość
9 miesięcy temu
Kogo to obchodzi kogo ona wspiera.A ja nie popieram nauczycieli. Okazuje się,że oni wszyscy mieli cudownych nauczycieli.Te celebryty z koziej dupy.Skoro tak ich popierają to niech zrobią im przelewy, jak Bolek Wałęsa.
gość
9 miesięcy temu
Prawdziwy nauczyciel w ten sposób by nie protestował Pracują bardzo mało a wynagrodzenie do innych maja i tak za wysokie Górnik około 3,7 tys w przodku Niech się zatrudnia do BIEDRONKI
gość
9 miesięcy temu
Egzaminy odbyły sie tylko dzięki dobrej woli dyrektorów szkół, rodziców i samorządów! To NIE jest sukces p.Zalewskiej!
Radirex
9 miesięcy temu
O kurde, ale mądra kurdej. Napij się stara (z mamusią)
gość
9 miesięcy temu
Odpowiedzialny i trudny zawód? To co mają powiedzieć lekarze, pielęgniarki, farmaceuci, fizjoterapeuci, ratownicy medyczni?
gość
9 miesięcy temu
nagradzac nauczycieli z pasją ,a tą większość którzy udają nauczycieli wyealić na pysk taniej wyjdzie bo tych naprawdę z pasją jest garstka-a ty baska nie zabieraj głosu też nie pracujesz bo kochasz potrafisz tylko kasa leci ale mam nadzieję że kurski dojrzy potencjał w innej osobie
gość
9 miesięcy temu
Zróbmy strajk rodziców!!!! Przeciwko nauczycielom!!!!!
...
Następna strona