Kurdej-Szatan o boreliozie: "Bakterie żywią się cukrem. Nie jem cukru, białej maki i mleka krowiego!"

65
Podziel się

Mam boreliozę od kleszcza. Przez pół roku chodziłam nie wiedząc, że o niej, bo lekarz twierdził, że to przemęczenie i alergia".

Barbara Kurdej-Szatan od kilku lat cierpi na boreliozę. Jednak diagnozę postawiono niedawno. Aktorka zauważyła ciemny punkcik w pachwinie, ale nie zorientowała się, że jest to kleszcz. Potem pojawił się tzw. rumień wędrujący - obrzęk mięśni przemieszczający się po całym ciele. Lekarz w szpitalu zakaźnym, do którego się udała, nie rozpoznał boreliozy i odesłał Kurdej-Szatan do domu. Specjalista twierdził, że celebrytka jest przemęczona i cierpi na alergię. Po jakimś czasie chorobę rozpoznała sama z pomocą prasy oraz telewizji, a diagnozę potwierdził jej… ginekolog.

W rozmowie z "naczelną plotkarą" TVN, Agnieszką Jastrzębską zdradziła, jak na co dzień walczy z chorobą. Aktorka wyeliminowała z diety cukier, białą mąkę oraz krowie mleko, które są pożywką dla bakterii:

Nie jem cukru, białej maki i mleka krowiego. Mam boreliozę od kleszcza, muszę to leczyć. Bakterie żywią się cukrem. Sama dowiedziałam się o tej chorobie z prasy i telewizji. Lekarz powiedział mi to, że przemęczenie i alergia. Przez pół roku chodziłam nie wiedząc, że to mam.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

KOMENTARZE
(65)
gość
3 lata temu
Dlaczego w Polsce jest aż tylu lekarzy, którzy mają w d***e pacjentów i nie szukają przyczyny?
gość
3 lata temu
Borelioza jest trudna do diagnosttki i wyleczenia... :(
gość
3 lata temu
Choruje na borelioze juz 5lT, jej nie da sie wyleczyc nie jest wstanie nic wybic z organizmu kazdej jednej krętki , teraz ze mna lepiej moge nWet obiad zrobic ....niestety nikt nie mowi o tych ktorych posadzila na wózku albo pizbawila zycia...
gość
3 lata temu
Zdrowia!!!
gość
3 lata temu
Nalezaloby tez wyeliminowac lekarza z zawodu. A przynajmniej niech za to jakos odpowie. Wg mnie nie nalezy tego tak zostawiac.
Najnowsze komentarze (65)
gość
rok temu
Lekarze celowo nie chcą się tym zajmować bo większość powikłań współistnienia boreliozy to choroby od których jest wielu specjalistów którzy są np reumatolodzy , sam leczyłem się nieskutecznie na reumatyzm którego wogole jak się teraz okazało wogole nie miałem i nie mam
gość
2 lata temu
BETTINAGODLESKA
gość
3 lata temu
Widać że blondynka! "Bakterie żywią się cukrem" co za debilny teksty, biorąc pod uwagę że cukry są w każdym pożywieniu za wyjątkiem mięs nieprzetwożonych.
m.....
3 lata temu
Ja z zapaleniem tkanki łącznej trafiłam do reumatologa który stwierdził że zdrowi ludzie też mają takie wyniki...w końcu diagnozę wystawił endokrynolog. bolerioza.
gość
3 lata temu
Jak słyszę Jastrzębską, to jestem gotowa się pochlastać.
gość
3 lata temu
Jak słyszę Jastrzębską, to jestem gotowa się pochlastać.
gość
3 lata temu
W tytule: "białej maki" - co to jest "maka"??? A dalej, to już ani jednego zdania po polsku. Koszmar.
gość
3 lata temu
Sama mam doświadczenie z lekarzem,może raczej pseudo.leczył mnie schematycznie.Trzy wizyty u niego w odstępach tygodnia i ciągle te same leki,które nic nie pomagały.Bolała mnie noga.Diagnoza-Neuropatia.Słowa lekarza "ja też tak mam".A mój stan się pogorszyła.Po zmianie lekarza okazało się że to przepukliny kręgosłupa.Dzisiaj jestem już po operacji.
gość
3 lata temu
mnie klesz ugryzł w wakacje, w zasadzie z czytej ciekawości kupiłam po 3 tyg test na borelioze w aptecę, wykrywa przeciwciała IgM na poczatku infekcji- nawet wczesniej nie wiedzialam ze takie są, farmaceutka mnie uświadomiła - tu jest wiecej inf. https://labhome.pl/produkt/test-na-borelioze. doznałam szoku jak wynik wyszedł mi POZYTYWNY! potwierdziłam to badaniem w labie i od razu dostałam na 6 tyg doksycykline.
gość
3 lata temu
Poziom nauczania lekarzy został przystosowany do potrzeb kapitalistycznych potrzeb przemysłu farmaceutycznego.Należy leczyć aż do śmierci, nie ważne co. Metoda prób i błedów w doborze proszków a nie diagnostyka ,analizą . Polacy pracuja najwiecej,zarabiajac najmniej,i jedza tego farmaceutyczno-chemicznego szajsu najwiecej w Europie. A teraz szykujcie sie na RZEŹ WOŁYŃSKĄ II
kasia kurdej-...
3 lata temu
Bakterie żywią się cukrem, dlatego zaczęłam preferować SPERMĘ która jest bardzo pożywna i zawiera dużo witamin i białka
Paweł D
3 lata temu
Q**a, dlaczego wszystkie choroby i bolączki świata dotykają tylko tych pie...R....D.. olonych celebrytki.....Wszyscy molestowani w dzieciństwie, później raka mieli, wszyscy homo, teraz qwa inne znowu chorobstwo.... Wystrzelac ta zarazę żeby świat nie nosił ich potomstwa, bo kolejne pokolenia idiotów będzie zylo
gość
3 lata temu
Aktorka?? Ze co?
gość
3 lata temu
No tak biała "maka" może zabić!
...
Następna strona