Kurowska broni Gojdzia: "Jak ktoś wykracza poza standard, jest u nas źle postrzegany i hejtowany!"

181 reakcji
0
0
181
Podziel się

"Mamy w Polsce fałszywą katolicką skromność, trzeba być skromnym lekarzem".

Medycyna estetyczna stała się bardzo popularna wśród polskich celebrytek. Dzięki nowej modzie swoje pięć minut sławy przeżywa Krzysztof Gojdź. "Chirurg gwiazd" chętnie opowiada o swoich znajomościach i pieniądzach.

Do grona przyjaciółek Gojdzia zalicza się Joanna Kurowska. Aktorka od pewnego czasu wzbudzając zainteresowanie na imprezach "odmłodzonym" wyglądem. Jej twarz jest momentami nie do poznania. Postanowiła wziąć w obronę Gojdzia, który jest krytykowany za chwalenie się wystawnym życiem i nazywanie wszystkich krytyków biednymi zazdrośnikami.

Mnie hejt nakręca, jestem kontrowersyjną osobą, która odnosi sukcesy na świecie. To ludzi drażni, że Polak może się wybić. Ja mam kasę, ale ciężko zarobioną. To, że jeżdżę Ferrari, latam w klasie pierwszej do Australii, to jest moje życie. Wali mnie to, co mówicie, dawajcie czadu więcej - mówił w rozmowie z nami.

Kurowska uważa, że w Polsce panuje "fałszywa katolicka skromność”. Według niej Gojdź jest "kolorowym ptakiem" w show biznesie:

Jak ktoś wykracza poza standard, jest u nas źle postrzegany i hejtowany. Krzysztof wie, jak się robi biznes i jak się promować. To mój przyjaciel, lubię go i niech sobie jest. Mamy w Polsce fałszywą katolicką skromność, trzeba być skromnym lekarzem. Gdybym miała ferrari, też bym się z tego cieszyła i się lansowala, ale nie mam. Dobrze, że jest taki kolorowy ptak. Jest na swoim miejscu, umie to robić, ma takie obłożenie gdzie pracuje. Sama reklama by tego nie załatwiła. Jeżeli tam przychodzą, to są zadowoleni klienci.

Źródło:WideoPortal/x-news

181
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(181)
gość
3 lata temu
Okropne te zdeformowane twarze jedno oko w jedną drugie w drugą stronę niby mają wyglądać młodziej, a jakoś tak okropnie
gość
3 lata temu
Handel wymienny; on jej operacje ze zniżką, bo nie sądzę, żeby gratis, ona jemu reklamę!
gość
3 lata temu
Joasiu nie idź tą drogą
gość
3 lata temu
robi z siebie pajaca,to prawda nie hejt!!
gość
3 lata temu
Jak ktos robi z siebie idiote to nie powinien spodziewac sie innej reakcji.
Najnowsze komentarze (181)
gość
3 lata temu
Fajnie ze sie razem przyjaźnią
jan
3 lata temu
Kobieto spójrz na swoja facjatę,coś strasznego !! Ten kto cię tak udoskonalał powinien dostać, co najmniej 10 lat więzienia. I teraz na pewno ma ubaw patrząc na takie straszydło !!! Bogumiła Wander i pani Minge będą miały, koleżankę !!!!
gość
3 lata temu
Kobitki nie majstrujcie przy swoich buziach!!!
gość
3 lata temu
Jackie Stallone.
gość
3 lata temu
Pan Krzys. Takiego parcia na szklo to nawet ja nie mam haha
gość
3 lata temu
co ?on z nich robi kalikaturyyyyy!!! starsznie wygladaja wszyskie co do niego chodzą
gość
3 lata temu
matko!!!!!!!! ale sie oszpeciła...masakra.....
gość
3 lata temu
matko!!!!!!!! ale sie oszpeciła...masakra.....
komentatorka
3 lata temu
Krzysiek jest super....
gość
3 lata temu
Jezo, co to ?????
gość
3 lata temu
Ona ma takie zdeformowane kciuki - malutki paluszek z malusim paznokciem. To takie dziwne i niepokojące - to sobie lepiej zoperuj zaburzona kobieto!
gość
3 lata temu
Akurat Pani Kurowska mu nie wyszła. Myślę, ze nie ma nic złego w delikatnym ingerowaniem w nature, ale robienie z lekarza celebrity to już przesada.
gość
3 lata temu
Niestety, korektę trzeba zrobić i twarzy i rozumu!!!
gość
3 lata temu
Czy robienie z siebie pajaca to ma nam się podobać???
...
Następna strona