Kuźniar: "Ja już dobrze radzę sobie z hejtem"

128 reakcji
0
0
128
Podziel się

"Na początku zastanawiałem się, czy oni nie mają racji".

Kampania "Hejt stop", której twarzą został Jarosław Kuźniar, wywołała mnóstwo komentarzy. Wideo obejrzano już kilkaset tysięcy razy. Prezenter TVN-u zapewnia, że radzi już sobie z negatywnymi komentarzami, z którymi walczy od wielu lat:

Ja już dobrze sobie radzę z hejtem w sieci. To trwa parę lat. Zbierałem doświadczenia. Użyczyłem swojego ryja, żeby pokazać, że jak mówisz do kogoś prostytutko, to zostaje. W internecie nic nie znika. Każdy doświadcza hejtu, ale boli po wielokroć. Na początku zastanawiałem się, czy oni nie mają racji. Uświadomiłem sobie, ze dam im wygrać, jeśli będę myślał ich głową, jeżeli będę pozwalał, że dorobiona mi gęba będzie mi towarzyszyć.

Dziś Kuźniar nie ma już żadnych wątpliwości - wie, że nikt, kto go krytykuje, nie ma racji.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

128
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(128)
gość
4 lata temu
Burak roku. Tyle w temacie.
TAK JEST
4 lata temu
To nie hejt. To prawda. Prawda boli najgorzej.
gość
4 lata temu
On jest chory.
gość
4 lata temu
nie przepadam za Kuźniarem, ale jeszcze bardziej nie trawię tych żałosnych gotowców.
gość
4 lata temu
Jarek dobrze z hejtem to sobie radza PRAWDZIWE gwiazdy show Jimmiego Kimmela ktore wysmiewaja hejty w nia donosza rodzicom, pracodawcom i pani w szkole
Najnowsze komentarze (128)
gość
4 lata temu
dlaczego on jeszcze jest w TV? przecie nikt go nie trawi
gość
4 lata temu
Jarek, odwracasz skarpetki na drugą stronę po całym dniu na następny? Można zaoszczędzić na praniu.
gość
4 lata temu
Miszczak kocha Kuźniara
gość
4 lata temu
strasznie lansowany jest jak na pogodynke ktora krytykuje wszystkich dokola.
kika
4 lata temu
Czego się nie robi dla kasy.. Kuźniar zrobi wszystko,. tyle, że na swoim poziomie. To świetny przykład, co szefowie TVN myślą o swoich widzach.
gość
4 lata temu
Cholerny burak pluł jadem na zlecenie swoich pejsatych mocodawców z PO, a teraz robi z siebie ofiarę. Zabić takiego gnoja to za mało. Poza tym zabić takie coś a za człowieka odpowiadać to żaden interes
gość
4 lata temu
Najwyższy czas, żeby TVN zwrócił Kuźniara do Walmartu jako wybrakowany towar
gość
4 lata temu
Ta zgraja istnieje tylko dzięki tvn
Walmart
4 lata temu
"Na początku zastanawiałem się, czy oni nie mają racji." - niestety mają Jaruś mają. Nawet w tym polskim szambie, gdzie pełno konkurencji, efektowny z ciebie okaz.
gość
4 lata temu
Ale sprytniutki robi z siebie ofiarę, a ja sam hejtował i wylewał z siebie jad to było dobrze. Jeb**y
gość
4 lata temu
no pewnie. pluje na wszystkich po mistrzowsku.
gość
4 lata temu
PO powołała 5 osób na sędziów TK zanim skończyły się kadencje ustępujących sędziów. Według konstytucji TK składa się z 15 sędziów. Wcześniej sędziowie byli nominowani po ustaniu kadencji danego sędzi. I stąd stawali się oni sędziami w chwili ich wyboru przez parlament. Ale tym razem tak nie mogło być ponieważ wtedy mielibyśmy 20 sędziów TK a nie 15. A konstytucja mówi, że TK ma mieć 15 sędziów. Dlatego w ustawie która PO zmajstrowała nazywa tych pięciu nowych kandydatami na sędziów, a nie sędziami. a teraz PIS słusznie zauważył, ze co prawda sędziów TK nie można usunąć, ale już kandydatów na sędziów można zmienić lub przerwać ich kandydaturę. PO wpadła we własne sidła!!
gość
4 lata temu
Co za k****n.
gość
4 lata temu
Panie Jarku ja tak się cały czas zastanawiam dlaczego ludzie Pana ,aż tak nienawidzą?Jak Pan może żyć z taką świadomością nienawiści.Ja bym nie potrafiła.Popełniłabym samobójstwo.......albo zmieniłabym się o 360stopni.Niech Pan spróbuje,a nóż się uda.Naprawdę można stać się normalnym ,fajnym facetem.Niech Pan rzuci tę robotę w mediach pójdzie do normalnej pracy .Zrób człowieku to dla własnej rodziny,bo wkrótce ona też cię znienawidzi i będziesz sam jak palec na tym świecie
...
Następna strona