Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kwaśniewska zatęskniła za mediami? "Ma żyłkę do biznesu"

46
Podziel się:

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego niedawno została mówcą motywacyjnym. "Jest głód Pierwszej Damy".

Jolanta Kwaśniewska kilka lat temu cieszyła się ogromną popularnością. Była Pierwsza Dama prowadziła program, w którym uczyła Polaków, jak żyć w zgodzie z etykietą oraz wydala kilka poradników dotyczących odpowiedniego zachowania w towarzystwie. Niedawno Kwaśniewska postanowiła rozszerzyć krąg zainteresowań i została... coachem. W jednej z sopockich restauracji wygłosiła wykład motywacyjny. By posłuchać doświadczeń byłej Pierwszej Damy, wystarczyło zapłacić 120 złotych. Dlaczego żona Aleksandra Kwaśniewskiego nadal wzbudza tyle emocji?

Premiera Kliki Pudelka, już w najbliższa niedziele o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP.

KOMENTARZE
(46)
gość
3 lata temu
Ktokolwiek mówi, że Kwaśniewska jest kobietą z "klasą", nigdy klasy nie widział i nie doświadczył. Nuworyszowski homo sovieticus to nie inteligencja, ani elegancja!!
gość
3 lata temu
Jak pamiętam jej programy w telewizji były klapą
gość
3 lata temu
No i znowu wyciągają czerwone mumie z szafy! Żyłkę do biznesu to ona, owszem, i ma ;-) To była jej fundacja, czyli pralnia łapówek dla Kwacha. Jak wpłacisz, to ci załatwimy to i owo.
gość
3 lata temu
To jest żenada roku
Ala
3 lata temu
Jej programy są klapa Jolu nie wychylaj Się twój. Czas minol
Najnowsze komentarze (46)
gość
3 lata temu
B****o bez wstydu chroniace meza alkoholika choroba tropikalna !!!!corka wstetny d*******d!!!drugi ferdek kepski lezy z brzuchem do gory !!!dzieci nie bedzie miec bo bezplodna!!!!zaklamana drwiaca z ludzi rodzina!!!
gość
3 lata temu
Obludna cale zycie
gość
3 lata temu
2 nieroby ona i coreczka cale zycie slizgaja sie na kasie kwacha!!!kwasniewska szyja pomarszczona jaknu indora i wielki leb czerwonyn!!!zadna kasa nie pomoze jak szyja u staruchy!!!
gość
3 lata temu
Patrzec nie mozna na jeklj oblude i zaklamanie !!!! Obecna prezydentowa ma poziom a kwasniewska same szachrajstwa i nieuczciwosc!!!pod przykrywka fundacji szemrane interesy no ale leniwa corke ole ktora do pracy sie nie nadaje trzeba utrzymac z mezem
gość
3 lata temu
Wstyd corka bezrobotny len a ona uczyla emerytow jak maja zyc za minimum socjalne kpila z biednych i starych!!!tak jak meza alkoholika tlumaczyla choroba tropikalna!!!wyrafinowana i p***a do granic mozliwosci!!!!i obludna
gość
3 lata temu
KWASNIESKA:::MA:TALENT:::DO::KRADZIEZY;;;ZE;;WSZYSTKIEGO;;CHCE;;Z********A;;;ROBIC::BIZNES:::DO::TEGO::ONA:::MA::TYLKO::TALENT:::MA::TALENT::DO::BISNESU;;PRANIA::BRUDNYCH::PIENIEDZY:::LAPIE::SIE::BYLECZEGO::Z********A:
gość
3 lata temu
Stara cwaniara. Pani Indycza Szyja i jej złote przemyślenia, koń by się uśmiał a ćwierć mózgi jej słuchają z otwartymi mordami.
gość
3 lata temu
A PISuary oczywiscie hejtuja! Pani Kwasniewska to sam szyk I klasa. Agata D***a to denna, drewniana blondynka. Do piet Jolce nie dorasta. W*n z PISuarem I Klerem
Gość
3 lata temu
Kto to jest ta stara kwoka
gość
3 lata temu
Takie są skutki wymordowania przez faszystów i komunistów polskich elit . Teraz byle mafiozo robi za damę...
Gość
3 lata temu
Jak tylko pamiętam Kwaśniewską nigdy nie zabłysła czymś dobrem,,lecz była słynna z oszustwa fundacji..W TVN z B.Walter.Żenada i znowu jakaś baba wyciągnięta z śmietnika..
gość
3 lata temu
Żyłkę ma do lewych interesów.
grudziądzanka
3 lata temu
przepraszam ale nie tak chciałam oddać głos
gość
3 lata temu
Kwasniewska i klasa🤔 o czym wy piszecie!! Fundacje sa do prania pieniedzy i to tyle!! Malo ktopomofa. Tvn g***o to jest biznes dopiero!!!
Oferty dla Ciebie