Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lady Patrycja o pracy z Rozenek: "Przerywa nagranie, kiedy Radosław dzwoni!"

28
Podziel się

"To jest najważniejsze, ale nie gwiazdorzy". Radzio nie lubi czekać?

bCGAUxGt

Pierwszą edycję Projektu Lady wygrała 24-letnia Patrycja Wieja, która przed programem zarabiała jako tancerka. Dziś jest instruktorką fitness i kończy studia, zamierza też poświęcić się własnemu biznesowi. Nie zamyka za sobą jednak telewizyjnych drzwi i głośno zachwyca się Gosią Rozenek. W rozmowie z www.przeAmbtini.pl zdradziła, jak wygląda praca na planie z gwiazdą TVN-u.

bCGAUxGW
KOMENTARZE
(28)
gość
3 lata temu
nie możecie po prostu napisac artykułu? nie chce wam się go nie dawajcie nic ... nie zawsze można włąćzyć filmik, wkurza mnie to ... napiszcie i tyle. pier dole pudelka nie wchodze bo szkoda nerwów.
gość
3 lata temu
To że Radzio nie lubi czekać wiemy od Orzechowskiej . Ciekawe czy Małgonia też taka usłużna na każde wezwanie... :)
gość
3 lata temu
wstrzymałem oddech jeden p****k dzwoni do drugiego pustaka a trzeci to komentuje haahhah a program to tanie g medialne
bCGAUxGX
gość
3 lata temu
Jak moj mąz zostaje z dziecmi a ja jestem w pracy to tez zawsze odbieram bo za kazdym razem mysle ze moze cos sie stalo dzieciom
gość
3 lata temu
Taka nowoczesna i dowartościowana kobieta niby, a zachowuje się jak typowa zdominowana kura
Najnowsze komentarze (28)
gościówa
3 lata temu
Czyżby ktoś czytał pudelka w pracy? :D :d
gość
3 lata temu
Godnośc to główna świątynia kobiety. Opiera się ona na 3 filarach: szacunek dla siebie, szacunek dla innych oraz 100% odpowiedzialność za swoje działania w swoim życiu. Rozenkowa swoim postepwaniem narusza granice, "walczyla" o swoje szczęście, poszla "po trupach", uważala, że musi wywalczyć swoje szczęście, kogoś odbić, uwieść, cudzego męża, docisnąć kogoś do ściany i zmusić do ożenku. Kobieta przekonana o swojej kobiecości nigdy na coś takiego nie pójdzie..... nie dodają też żeńskiej godności fotografie w kostiumie plażowym lub bieliźnie zamieszczone w internecie. Zawsze chce mi się zadać pytanie: po co? co chcesz przez to powiedzieć? że masz ładną figurę? nie wystarczy C, że sama o tym wiesz? chcesz komuś coś udowodnić czy też wywołać czyjąś zawiść? Na takich fotografiach zawsze widać niedojrzałość i ogromną niewiarę w siebie. Nie zamieszczaj pół-obnażonych fotografii w sieci. Jeśli chcesz podzielić się ze światem swoim pięknem to lepsza będzie sukienka i wszyscy i tak zobaczą twa piękną figurę. Kobieta pewna siebie nie musi demonstrować swoich części ciała- one są dla wybranych oczu a nie dla wszystkich...chyba ze jest narcyzystka i ekshibicjonistka..jak pani Rozenkowa...ktora jest niewatpliwie osoba zaburzona
gość
3 lata temu
Śmieszy mnie to, że Rozenkowa nazywa tego swojego Radzia-buraczka Radosławem. ZAWSZE :D
gość
3 lata temu
dziwie sie Radkowi ze taka brzydule ma wyglada gorzej jak babcia Macron
gość
3 lata temu
Masakra. R****m nimi. Zawłaszcza tą zakłamaną kobietą. 39,49,59 lat? Nie ważne. I tak się nie przyzna. Taki to typ człowieka. Zakłamanie na pierwszym miejscu. Ciekawe ile rzeczy ukrywa przed "mężem" i dziećmi ?
gość
3 lata temu
Tez bym przerwala gdyby radzio do mnie zadzwonil
gość
3 lata temu
zalosne,slabe beznadziejne,Radoslaw...po cholere facet d**e zawraca,nudzi sie
gość
3 lata temu
Ekipa na planie musi być zachwycona takimi telefonami...
bCGAUxGP
gość
3 lata temu
Słyszę te.....Radosław 😣
gość
3 lata temu
ona biedna tyra na lewo i na prawo non stop, a Radek siedzi z chłopakami w domu, to się denerwuje kobieta
gość
3 lata temu
Jak moj mąz zostaje z dziecmi a ja jestem w pracy to tez zawsze odbieram bo za kazdym razem mysle ze moze cos sie stalo dzieciom
gość
3 lata temu
jaka ona jest stara i niech nie śćiemnia że ma 39 lat ona ma 39 +10 a na zdjęcu poprzednim wygląda jakby maiała 39 +20
gość
3 lata temu
niejaka rodzynka juz zużyta kobitka.. zdaje się ma chyba 59 lub 60 lat. Zastanawiam sie skąd ją znam, ale wiem, to sprzątaczka , Gówna takie pokazują dla przygłupów i bezmózgów - Dlaczego s**m/ trudne zatwardzenia/ szkoła z kretynami/ dupodaje i zdrady/wakacje dla imbecyli/ szpital/taniec z debilami/ ekipa z w-wy- program o permanentnym p*********u sie kazdego z kazdym/ twoja twarz wygląda jak psi c**j/ ukryta prawda o sraniu/kretyni małolaty/słoiki i pustaki/ okrasa łamie k****a/kuchenne zdebilenia i zatwardzenia geslerowej /piekielna gówna basiury/ no i program z patolami w roli głownej z poprawczaków – projekt „kretyn” dla kretynów i totalnych przygłupów, nieuków, degeneratów i patoli. Myślę, że dla faktu pokazania się w necie, gotowa jest publicznie policzyć sobie hemoroidy w d***e na wizji.
gość
3 lata temu
rodzynka i majdan to barachło jest w stanie na wizji wylizać sobie gówno z d**y, aby tylko pokazali je w necie i tv. Poziom rodzynek - radosław, nie wylizałeś mi dzisiaj d**y, radosław nie wstawiłeś fotki do instagrama jak puszczałam kloca w wc, radosław, ty cieciu malinowy…rusz się do roboty. 60 letnia sprzątaczka rodzynek i majtas z treską na łbie..hahaha para idiotów z poziomem żaby w stawie. Ojej nie! obraziłam żabę...(ona jest mądrzejsza) od rodzynek.
bCGAUxHr