Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

Lech Wałęsa spaceruje z kijkami ulicami "Maiami i fotografuje się z robakami" (FOTO)

265
Podziel się:

Były prezydent miał na sobie koszulkę z napisem "costituzione". Miło spędza wolny czas?

Lech Wałęsa spaceruje z kijkami ulicami "Maiami i fotografuje się z robakami" (FOTO)
(Facebook)
bECYwcCt

Lech Wałęsa to niewątpliwie najbardziej znany Polak na świecie, zaraz po papieżu Janie Pawle II. Dla świata jest też symbolem obalenia komunizmu w Polsce i laureatem Pokojowej Nagrody Nobla. W 1990 roku Wałęsa został prezydentem Polski. Niestety, nie udało mu się przedłużyć kadencji. Kolejne wybory przegrał z Aleksandrem Kwaśniewskim.

Od tamtej pory próbował jeszcze powrócić do polityki, ale bezskutecznie. Odnalazł się za to na innych polach. Jako "legenda Solidarności" daje wykłady na całym świecie, za co inkasuje sporo pieniędzy. Choć Wałęsa opływa w dostatek, wydaje się, że nie jest szczęśliwy. W niemal każdym wywiadzie podkreśla, jak bardzo jest rozczarowany tym, co politycy, którzy przejęli władzę po nim, zrobili z naszym krajem. Jest szczególnie zdegustowany działaniami Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz także: Włodzimierz Czarzasty do Lecha Wałęsy. Bez ogródek
bECYwcCv

Od długiego czasu Lech pojawia się publicznie tylko w koszulce z napisem "konstytucja". Wałęsa tłumaczy, że będzie się tak ubierał, dopóki "w Polsce łamane będzie prawo". Swój ulubiony t-shirt założył nawet na wesele córki.

Aktualnie były prezydent wypoczywa w Miami, skąd opublikował na Facebooku kilka zdjęć.

bECYwcCB

Miami Beach, spacer dla zdrowia i krótkie rozmowy z Rodakami - napisał.

Wałęsa do zdjęć pozował w koszulce z napisem "costituzione". Do tego założył krótkie spodenki, klapki-japonki, kapelusz i ulubione ostatnio, pomarańczowe okulary. 76-latek przechadzał się po plaży z kijkami do nordic walkingu, ściskał ręce i fotografował się z fanami.

Chcielibyście mieć z nim zdjęcie?

bECYwcCC
bECYwcCD
bECYwcCW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(265)
baniko
2 lata temu
to już wiadomo kto wprowadził kingę na te afterparty z gwiazdami . on wtedy powiedział , kinia nie bierz kapci od adeli , zrób se z nią fotą i zrób z siebie idiotkę na cały świat. a ona mu na to - panie prezydencie melduje wykonanie zadania . :D
yyyyy
2 lata temu
"Miło spędza wolny czas?", "Chcielibyście mieć z nim zdjęcie?" - Ivy, nie masz nic do napisania!? To nie pisz! Ale nie wklejaj tych durnych pytań!!!
rrr
2 lata temu
No i wreszcie pudel umieścił "właściwy" komentarz na pierwszym miejscu!!!
bECYwcCX
Podstawiony
2 lata temu
Archiwum Akt Nowych, KC PZPR, sygn. V/246, fragment stenogramu z posiedzenia Biura Politycznego KC PZPR w dniu 27 listopada 1984 r., wypowiedź Mieczysława F. Rakowskiego: "... Absolutnie nie jest potrzebne podejmowanie jakiegokolwiek "ostrzału" Wałęsy, bo jest to człowiek podstawiony przecież, [...] nim się kieruje..."
Era
2 lata temu
Jak to możliwe że ktoś taki był prezydentem Polski?
Najnowsze komentarze (265)
Miły
8 miesięcy temu
Po prostu to żebraj bo jak przez dwie kadęcje prezydentury nie umiałeś człowieku zaoszczędzić pieniędzy to już twój problem chyba nie myßlisz że my Polacy będziemy ci po magać
Ter
8 miesięcy temu
Przecież ma więcej pieniędzy Danka za urodzenie tyle dzieci dostaje emeryturę to jest obzydliwe żeby tak skamlec że mało ja nie mam tyle a wystarczy mi na życie i przyjemności żyjemy rozsądnie wyjeżdżamy na wycieczki do Włoch Albani itd Nie wiem na co oni tak dużo wydają jakie mają potrzeby uf
Max
2 lata temu
Jeśli nie kompromituje Polski i siebie to niech robi ci chce.
07 zgłoś się.
2 lata temu
OTUA w USA na plaży w tej koszulce wygląda co najmniej śmiesznie żeby nie powiedzieć żałośnie. Ale co więcej można spodziewać się po Wałęsie, człowieku bez szkoły, któremu pozostało jedynie tkwić w przekonaniu, że obalił komunizm i wywalczył wolność. Zapomniał jedynie, że był to ,,pakt z czerwonymi" jaki zawarł bo teczki Bolka mieli na niego i to jest fakt, który będzie na wszelkie sposoby obalany bo nagroda Nobla jeszcze w gre wchodzi. Niech ten ,,zbawca świata" za wielką wodą pozostanie. Może w strefie 51 swoich ziomków odnajdzie i razem z nimi odleci w nieznane.
Klotz
2 lata temu
Ten pan powinien spacerować raczej po spacerniaku
baba jaga
2 lata temu
Wałęsa jaki jest,każdy widzi.Miejmy nadzieję,że zostanie na dłużej za wielką wodą.
melcia
2 lata temu
-----A GDZIE TE ROBAKI??????????
100miliono
2 lata temu
Bolek UFO na plaży. Uważaj na latające talerze.
bECYwcCP
Mdm
2 lata temu
No i fajnie.. Zdrowia i pomyślności Lechu!
Erdfdf
2 lata temu
Polacy go szanują, tylko zazdrośnicy szkalują.
Michal
2 lata temu
Pewnie dyskiem kosmici go podwieźli na plażę...
Dumny
2 lata temu
Jest Pan wielkim człowiekiem i proszę nie przejmować się, że mali Pana gryzą. Taki ich los bycia małymi.
Polak
2 lata temu
Brawo Panie Lechu. 😊
doda
2 lata temu
Gdyby nie Pan Wałęsa Wasz pudelek by nie istniał i Pis nadal bylibyśmi republiką nie ZSRR tylko Rosji
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECYwcDI
bECYwcDJ
bECYwcDK
bECYwcDL
bECYwcDM
bECYwcDr