Trwa ładowanie...
Przejdź na
KAS
|

Lekarka chce KARY dla Edyty Górniak za zerwanie nakazu noszenia maseczek! "To powinno być ścigane z urzędu"

426
Podziel się:

"Niech pani Edyta lepiej tylko śpiewa, bo to bezczelne wypowiadać się na tematy medyczne, gdy nie ma się o nich zielonego pojęcia" - mówi dr Barbara Jerschin. Edyta Górniak się tym przejmie?

Lekarka chce KARY dla Edyty Górniak za zerwanie nakazu noszenia maseczek! "To powinno być ścigane z urzędu"
Edyta Górniak pod ostrzałem merytorycznej krytyki (ONS)

Niewątpliwie największym osiągnięciem Edyty Górniak w ostatnich miesiącach jest fakt, że w końcu otwarcie przyznała się do bycia antyszczepionkowcem. Gwiazda kilkakrotnie mówiła, że nigdy nie zamierza przyjmować preparatu na Covid-19. Tym razem "artystka" po raz kolejny wywołała burzę w sieci, gdy opublikowała nagranie zza kulis festiwalu "Wakacyjna Trasa Dwójki", który odbył się w Chełmie.

Na zamieszczonym wideo widzimy, jak przed swoim występem Górniak zrywa z jednej ze ścian kartkę z informacją o nakazie noszenia maseczki ochronnej. "Niech każdy żyje w swojej prawdzie. Kto ufa, że segregacja go chroni, niech nosi maski, a kto ufa w zdrowy tryb życia, niech nie nosi" - napisała na swoim Instagramie.

Zobacz także: Górniak czeka na UFO. Skiba krótko to podsumował

Postawa wokalistki szczególnie nie spodobało się internistce, dr Barbarze Jerschin, która skomentowała całą sytuację w rozmowie z "Faktem".

Noszenie maseczki tam, gdzie jest to konieczne - w większym skupisku ludzi - to nie kwestia wyboru, tylko zdrowia - punktuje słusznie lekarka. Niech pani Edyta lepiej tylko śpiewa, bo to bezczelne wypowiadać się na tematy medyczne, gdy nie ma się o nich zielonego pojęcia. Takie osoby powinna z urzędu ścigać prokuratura. Czy pani Edyta weźmie odpowiedzialność za ludzi, którzy idąc za jej przykładem, maseczek nosić nie będą i zarażą się, a potem będą zarażać też innych? Albo za tych, którzy się nie zaszczepią i niestety umrą? Nie sądzę! - podsumowała.

Sądzicie, że Edyta Górniak przejmuje się podobnymi opiniami?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(426)
Anna
3 lata temu
Pani lekarko. A ja chce kary dla lekarzy takich jak pani, którzy zamiast leczyć oferowali teleporady. Zamknięto szpitale i poradnie specjalistyczne. Zmarło z tego powodu 150 tys Polaków. Chce kary dla tych, którzy każą nam nosić maski, które nie chronią. Chce kary dla kłamców takich jak pani za zamordyzm.
Gość
3 lata temu
A czemu producent szczepionek nie bierze za nie odpowiedzialności???
Ala
3 lata temu
Edzia przynajmniej miała odwagę pokazać co myśli o głupocie noszenia masek które mało że nie chronią to wręcz szkodzą.Tak jak eksperyment nazywany szczepionką.Ile ludzi zmarło dlatego że szpitale były zamkniete , że lekarze w przychodni się pozamykali .Osobiście szukałam pomocy lekarskiej 2 miesiące,lekarz w szpitalu nie przyjął ale prywatnie już tak . Prywatnie covid nie istniał.
Lekarzu lecz ...
3 lata temu
Lekarze, którzy jakimś cudem dostali dyplomy powinni sie trochę uczyć i czytac, a nie gonić tylko za kasą. Przysięga Hipokratesa chyba już ich nie obowiązuje, a ty biedny człowieku - lecz się sam. No to sie leczymy...
Nju
3 lata temu
Szanowna Pani doktor to co się dzieje to zwykła komedia nie warta tynfa. Poznań Termy Maltańskie dwie kolejki, jedna dla zaszczepionych, druga dla niezaszczepionych. Osoby obowiązane są stać w maseczkach. Zaraz po wejściu maseczki można zdjąć, chodzić obok siebie kąpać się również już bez maseczek. To czysta forma PARANOI.
Najnowsze komentarze (426)
Krakus
3 lata temu
Popracowałabym trochę nad warsztatem by więcej już nie było takiej wtopy jak w 2002 roku, a swoją drogą za usunięcie plakatu powinna być kara, to taka poza nie potrafię śpiewać to zacznę się kreować na antyszczepionkowca stanę się medium itd. a media to podchwycą i szarzy ludzie bez polotu od razu zaczną się rozpływać w zachwytach. A czas sobie tyka tyk tak, tyk tak zobaczymy co powiedzą (jak przeżyją) wszyscy ci krzykacze .... którzy uważają że Covid to ściema.
Gbi
3 lata temu
Najgłupsze to jest to, że kogoś kto nie chce przyjąć eksperymentalnej terapii genowej w celu ochrony przed chorobą o znikomej smierletnosci, nazywa się "antyszczeoionkowcem". A co ma ten preparat wspólnego ze szczepionką?
Zbyś
3 lata temu
Niestety większość lekarzy to ludzie obłudni nie liczy się człowiek tylko kasa okradają ludzi i państwo w państwowych przychodniach prowadzą prywatny biznes
Zbyś
3 lata temu
Niestety większość lekarzy to ludzie obłudni myślący tylko o kasie a dobro pacjenta mają gdzieś ścigani z urzędu powini być oni za obrabianie ludzi z pieniędzy
Irys
3 lata temu
Droga Pani Doktor, proszę zajmować się tylko medycyną, bo to BEZCZELNOŚĆ wypowiadać się na tematy związane z prawem, nie mając o prawie ŻADNEGO pojęcia.
Rick
3 lata temu
Śpiewanie też już jej kiepsko wychodzi. Jak złapie covida niech sama płaci za leczenie skoro taka mądra. Żenada Chciała zabłyśnąć, a wyszła wiocha
mmm
3 lata temu
dużo zdrowia i szczęścia... lub odwrotnie?
Asa
3 lata temu
Brawo Edyta!!! Nie ma żadnych naukowych badań że maseczki pomagają!
Mandingo
3 lata temu
Niestety ale nasze polskie artystki pseudo pokazują cztery litery lub zrywają napisy które nieumieją odczytać efekt śpiew hymnu na olimpiadzie. Zalecam wizytę okulista lub psycholog.
dqwdqw
3 lata temu
wszyscy lekarze to oszuści zmowa bo boja się izby lekarskiej ,a w cztery oczy w gabinecie to całkiem inna rozmowa
Adam
3 lata temu
Czy ludzie są tak głupi, że po 2 latach epidemii muszą mieć kartkę, żeby wiedzieć co mają robić do tego ciągle o tym w telewizjach mówią? Ja nie nosze i nie będę bo nie odczuwam takiej potrzeby. Przechorowałem
No popatrz......
3 lata temu
Zaskakująco bardzo często to ludzie po podstawówkach- tak jak Górniakowa i innych zawodówkach nie chcą się szczepić i łykają te bujdy antyszczepionkowe. Przedziwne, że to właśnie elektorat pisowy się nie szczepi i masek nie nosi... Czyżby ludzie niewykształceni i niedouczeni wiedzieli lepiej od tych wykształconych i z tytułami? A może to po prostu, starym zwyczajem... Tam gdzie brak rozumu i nauki pojawiaja sie teorie spiskowe, zabobony i ciemnogród????? Hmmmmm🤔
Piel
3 lata temu
Widać jak antyszczepionkowcy się uaktywnili. Lekarkę utopili by w łyżce wody tylko jak zachorują to wtedy wiedzą gdzie lecieć po pomoc. Popieram lekarkę w 100%.
Hhh
3 lata temu
Bezwzględnej kary to powinniśmy się domagać dla takiej lekarki jak ta pani...otwórzcie oczy ludzie...!!!
...
Następna strona