Trwa ładowanie...
Przejdź na
KAS
|

Lekarka chce KARY dla Edyty Górniak za zerwanie nakazu noszenia maseczek! "To powinno być ścigane z urzędu"

426
Podziel się:

"Niech pani Edyta lepiej tylko śpiewa, bo to bezczelne wypowiadać się na tematy medyczne, gdy nie ma się o nich zielonego pojęcia" - mówi dr Barbara Jerschin. Edyta Górniak się tym przejmie?

Lekarka chce KARY dla Edyty Górniak za zerwanie nakazu noszenia maseczek! "To powinno być ścigane z urzędu"
Edyta Górniak pod ostrzałem merytorycznej krytyki (ONS)
bEEnrAzV

Niewątpliwie największym osiągnięciem Edyty Górniak w ostatnich miesiącach jest fakt, że w końcu otwarcie przyznała się do bycia antyszczepionkowcem. Gwiazda kilkakrotnie mówiła, że nigdy nie zamierza przyjmować preparatu na Covid-19. Tym razem "artystka" po raz kolejny wywołała burzę w sieci, gdy opublikowała nagranie zza kulis festiwalu "Wakacyjna Trasa Dwójki", który odbył się w Chełmie.

Na zamieszczonym wideo widzimy, jak przed swoim występem Górniak zrywa z jednej ze ścian kartkę z informacją o nakazie noszenia maseczki ochronnej. "Niech każdy żyje w swojej prawdzie. Kto ufa, że segregacja go chroni, niech nosi maski, a kto ufa w zdrowy tryb życia, niech nie nosi" - napisała na swoim Instagramie.

Zobacz także: Górniak czeka na UFO. Skiba krótko to podsumował
bEEnrAzX

Postawa wokalistki szczególnie nie spodobało się internistce, dr Barbarze Jerschin, która skomentowała całą sytuację w rozmowie z "Faktem".

Noszenie maseczki tam, gdzie jest to konieczne - w większym skupisku ludzi - to nie kwestia wyboru, tylko zdrowia - punktuje słusznie lekarka. Niech pani Edyta lepiej tylko śpiewa, bo to bezczelne wypowiadać się na tematy medyczne, gdy nie ma się o nich zielonego pojęcia. Takie osoby powinna z urzędu ścigać prokuratura. Czy pani Edyta weźmie odpowiedzialność za ludzi, którzy idąc za jej przykładem, maseczek nosić nie będą i zarażą się, a potem będą zarażać też innych? Albo za tych, którzy się nie zaszczepią i niestety umrą? Nie sądzę! - podsumowała.

Sądzicie, że Edyta Górniak przejmuje się podobnymi opiniami?

bEEnrAAd
bEEnrAAy
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(426)
Anna
miesiąc temu
Pani lekarko. A ja chce kary dla lekarzy takich jak pani, którzy zamiast leczyć oferowali teleporady. Zamknięto szpitale i poradnie specjalistyczne. Zmarło z tego powodu 150 tys Polaków. Chce kary dla tych, którzy każą nam nosić maski, które nie chronią. Chce kary dla kłamców takich jak pani za zamordyzm.
Gość
miesiąc temu
A czemu producent szczepionek nie bierze za nie odpowiedzialności???
Ala
miesiąc temu
Edzia przynajmniej miała odwagę pokazać co myśli o głupocie noszenia masek które mało że nie chronią to wręcz szkodzą.Tak jak eksperyment nazywany szczepionką.Ile ludzi zmarło dlatego że szpitale były zamkniete , że lekarze w przychodni się pozamykali .Osobiście szukałam pomocy lekarskiej 2 miesiące,lekarz w szpitalu nie przyjął ale prywatnie już tak . Prywatnie covid nie istniał.
bEEnrAAz
Lekarzu lecz ...
miesiąc temu
Lekarze, którzy jakimś cudem dostali dyplomy powinni sie trochę uczyć i czytac, a nie gonić tylko za kasą. Przysięga Hipokratesa chyba już ich nie obowiązuje, a ty biedny człowieku - lecz się sam. No to sie leczymy...
Nju
miesiąc temu
Szanowna Pani doktor to co się dzieje to zwykła komedia nie warta tynfa. Poznań Termy Maltańskie dwie kolejki, jedna dla zaszczepionych, druga dla niezaszczepionych. Osoby obowiązane są stać w maseczkach. Zaraz po wejściu maseczki można zdjąć, chodzić obok siebie kąpać się również już bez maseczek. To czysta forma PARANOI.
Najnowsze komentarze (426)
Krakus
3 tyg. temu
Popracowałabym trochę nad warsztatem by więcej już nie było takiej wtopy jak w 2002 roku, a swoją drogą za usunięcie plakatu powinna być kara, to taka poza nie potrafię śpiewać to zacznę się kreować na antyszczepionkowca stanę się medium itd. a media to podchwycą i szarzy ludzie bez polotu od razu zaczną się rozpływać w zachwytach. A czas sobie tyka tyk tak, tyk tak zobaczymy co powiedzą (jak przeżyją) wszyscy ci krzykacze .... którzy uważają że Covid to ściema.
Gbi
4 tyg. temu
Najgłupsze to jest to, że kogoś kto nie chce przyjąć eksperymentalnej terapii genowej w celu ochrony przed chorobą o znikomej smierletnosci, nazywa się "antyszczeoionkowcem". A co ma ten preparat wspólnego ze szczepionką?
Zbyś
4 tyg. temu
Niestety większość lekarzy to ludzie obłudni nie liczy się człowiek tylko kasa okradają ludzi i państwo w państwowych przychodniach prowadzą prywatny biznes
Zbyś
4 tyg. temu
Niestety większość lekarzy to ludzie obłudni myślący tylko o kasie a dobro pacjenta mają gdzieś ścigani z urzędu powini być oni za obrabianie ludzi z pieniędzy
Irys
miesiąc temu
Droga Pani Doktor, proszę zajmować się tylko medycyną, bo to BEZCZELNOŚĆ wypowiadać się na tematy związane z prawem, nie mając o prawie ŻADNEGO pojęcia.
Rick
miesiąc temu
Śpiewanie też już jej kiepsko wychodzi. Jak złapie covida niech sama płaci za leczenie skoro taka mądra. Żenada Chciała zabłyśnąć, a wyszła wiocha
mmm
miesiąc temu
dużo zdrowia i szczęścia... lub odwrotnie?
Asa
miesiąc temu
Brawo Edyta!!! Nie ma żadnych naukowych badań że maseczki pomagają!
bEEnrAAr
Mandingo
miesiąc temu
Niestety ale nasze polskie artystki pseudo pokazują cztery litery lub zrywają napisy które nieumieją odczytać efekt śpiew hymnu na olimpiadzie. Zalecam wizytę okulista lub psycholog.
dqwdqw
miesiąc temu
wszyscy lekarze to oszuści zmowa bo boja się izby lekarskiej ,a w cztery oczy w gabinecie to całkiem inna rozmowa
Adam
miesiąc temu
Czy ludzie są tak głupi, że po 2 latach epidemii muszą mieć kartkę, żeby wiedzieć co mają robić do tego ciągle o tym w telewizjach mówią? Ja nie nosze i nie będę bo nie odczuwam takiej potrzeby. Przechorowałem
No popatrz......
miesiąc temu
Zaskakująco bardzo często to ludzie po podstawówkach- tak jak Górniakowa i innych zawodówkach nie chcą się szczepić i łykają te bujdy antyszczepionkowe. Przedziwne, że to właśnie elektorat pisowy się nie szczepi i masek nie nosi... Czyżby ludzie niewykształceni i niedouczeni wiedzieli lepiej od tych wykształconych i z tytułami? A może to po prostu, starym zwyczajem... Tam gdzie brak rozumu i nauki pojawiaja sie teorie spiskowe, zabobony i ciemnogród????? Hmmmmm🤔
Piel
miesiąc temu
Widać jak antyszczepionkowcy się uaktywnili. Lekarkę utopili by w łyżce wody tylko jak zachorują to wtedy wiedzą gdzie lecieć po pomoc. Popieram lekarkę w 100%.
Hhh
miesiąc temu
Bezwzględnej kary to powinniśmy się domagać dla takiej lekarki jak ta pani...otwórzcie oczy ludzie...!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEnrABk
bEEnrABl
bEEnrABm
bEEnrABn
bEEnrABo
bEEnrAAT