Lekarz z Egiptu: "Leżała na tym łóżku. Tutaj przywiązałem jej nogi, tutaj ręce!"

158
Podziel się

"Korpus miała przewiązany zrolowanym prześcieradłem. Kiedy udało jej się wyzwolić, groziła personelowi i próbowała otworzyć okno. Pielęgniarka złapała ją za nogi, ale została kopnięta".

Jakie leki otrzymała, jak dbali o nią lekarze i najważniejsze: w jakich okolicznościach doszło do wypadku, w wyniku którego zginęła? Te pytania lekarzowi ze szpitala, w którym leżała Magdalena Żuk, zadał reporter TVN-u, który był w Egipcie.

Reporter spotkał się w Marsa Alam z doktorem Ahmedem Shawkym, który był świadkiem wydarzeń z udziałem Magdaleny Żuk. To on podał dziewczynie leki i przywiązał do łóżka.

Leżała na tym łóżku. Tutaj przywiązałem jej nogi, tutaj miała przywiązane ręce. Korpus miała przewiązany jednym zrolowanym prześcieradłem. Kiedy udało jej się wyzwolić z więzów, podeszła do okna i próbowała wyskoczyć. Groziła pielęgniarce stojakiem i, trzymając go, próbowała otworzyć okno. Potem próbowała wyskoczyć. Pielęgniarka złapała ją za nogi, ale została kopnięta i upadła na ziemię. Wstała i ponownie wciągnęła ją do pokoju.

Potem nastąpić miała trzecia - skuteczna - próba.

Pacjentka wyskoczyła. Nie stanęła nawet na stoliku, po prostu wyskoczyła. Tutaj widać miejsce, w którym upadła - pokazuje teren za oknem szpitala Ahmed Shawky.

Źródło: UWAGA! TVN/x-news

KOMENTARZE
(158)
gość
3 lata temu
xh fZnalazlem fajna strone z wyprzedazami od komorników: AUKCJE24.GA☺ wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) jajowy etiuda bzdura moczyc gardla karcie najesc moteleuotemi lisica napisy
gość
3 lata temu
Paluchy były maczane już w Polsce Mam nadzieje ze winni bedą ukarani i to surowo
gość
3 lata temu
Szpital i konsul to część egipskiej strony sutenerów, jak mozna tego nie widzieć? niestety zrzucenie winy tylko na stronę egipską spowoduje umorzenie sprawy bo Polska nie ma prawa zamknąć kogoś z Egiptu. Właśnie do tego zmierza Rutkowski i reszta hołoty.
gość
3 lata temu
Co to za średniowieczne metody..ręczniki,prześcieradła,wiązanie. Brak leków uspokajających w szpitalu ? Chore...
gość
3 lata temu
Doktorek bedzie sie smazyl w piekle za te klamstwa i zadna hurysa dziewica nawet nie lypnie w jego strone :P
Najnowsze komentarze (158)
gość
2 lata temu
widać że kłamie.
gość
2 lata temu
to jak on związał jak uciekła.
gość
2 lata temu
dziwny szpital ręce i nogi wiązać i jak udało się się uwolnić
Noc
3 lata temu
Podstawowa sprawa: czy to nagranie video rozmowy z Magdą nie zostało czasem profesjonalnie podrobione?
gość
3 lata temu
lekarz ten egipcki kłmiełże drógi lekarz mówił co inego że wybiła szybe stojakiem od kroplówki
lok
3 lata temu
kłamliwa, tchórzliwa ś****a
gość
3 lata temu
a niby w Polska na tym nie zarabia
gość
3 lata temu
ojj mieszacie się w zeznaniach.. jeszcze niedawno pielęgniarka mówiła, że M wskoczyła na szafkę, a teraz nie, po prostu wyskoczyła, przeleciała nad "stolikiem"
gość
3 lata temu
S********y i kozojebcy! Żal dziewczyny i jej rodziny.Współczuję matce,która musi teraz na to wszystko patrzeć.Nie do wiary! Nienawidzę Arabów to zwierzęta nie ludzie!!! Nie wierzę w to,że targnęła na swoje życie.Ktoś tu nieźle namieszał,a szpital w Egipcie to rzeźnia i ten lekarz,który wysłowić się nie potrafi.
gość
3 lata temu
Fajnie, lekarz mówił ze dostała silne leki usypiające poczym przywiązał ja do łóżka! Wiec jakim cudem ona była w stanie sie odwiązać i wyskoczyć ???! Lekarz Sam sie myli w własnych zeznaniach
gość
3 lata temu
On raczej w piekło nie wierzy...
Marta
3 lata temu
Ja się pytam gdzie jest film z pokoju ? Przecież była tam kamera. Dlaczego inne filmy udostępnili a na ten z pokoju się nie zgadzają ?!
gość
3 lata temu
Ten szpital to jakaś prowizorka.
gość
3 lata temu
Pewnie przywiazali i gwalcili jeden po drugim :( Dlatego wyskoczyla..
...
Następna strona