Trwa ładowanie...
Przejdź na

Leszek Miller wypomina Jarosławowi Kaczyńskiemu euro: "Kiedyś nie protestował"

73
Podziel się

Były premier w programie "Tłit" wspominał moment wejścia Polski do Unii Europejskiej.

bDnypJRx

Podczas niedawnej konwencji PiS Jarosław Kaczyński zapewniał, że będzie bronił interesów Polski we wspólnocie europejskiej. Lider partii odniósł się przede wszystkim do kontrowersyjnej od lat kwestii przyjęcia euro. Zapewnił, że nie pozwoli na tak drastyczną zmianę, podając za przykład kłopoty gospodarcze Hiszpanii. Dodał, że nowa waluta wiązałaby się z poważnymi zmianami gospodarczymi.

Okazuje się, że Kaczyński nie zawsze miał tak stanowcze poglądy w tym temacie. W programie Tłit Leszek Miller wspominał moment wejścia Polski do Unii. Były premier myślał wówczas, że "nie będzie żadnego problemu" z tym, by Polska szybko przyjęła nową walutę. Przypomniał, że Zyta Gilowska, minister w rządzie szefa PiS przewidywała, że nastąpi to już w 2012 r. Według Millera przed laty Kaczyński zupełnie "nie protestował" jeżeli chodzi o przyjęcie euro.

bDnypJSa
KOMENTARZE
(73)
J
2 lata temu
Lepiej dla pana Leszka Millera żeby nie wspominał dawnych czasów bo z pewnością , mówiąc delikatnie , byłoby mu co wytykać .
gość
2 lata temu
Niech się Miller nie kreuje na krynicę mądrości czy męża opatrznościowego. Po ich rządach zrozumiałam, że nigdy więcej lewicy w Polsce. Niech sobie powiesi przed łóżkiem, tak żeby widział co rano, swoje słynne powiedzenie, które jakże butne, okazało się dla niego samospełniającą się przepowiednią. Niby niegłupi człek, a tak głupio zawsze postępował.
gość
2 lata temu
Teraz Unia nas wykorzystuje do dna, a z euro to już nic nie będziemy mięli do powiedzenia.
bDnypJSb
Jusia_PL
2 lata temu
Pudel, po co poruszasz tu politykę? Bez sensu.
gość
2 lata temu
Wprowadzenie euro przy polskich zarobkach z cenami jak na zachodzie śmieszne...
Najnowsze komentarze (73)
gość
2 lata temu
Nie tylko Pudel, wszystkie kanały informacyjne sa tu lewicowe z przekonania i nawet hejtują tą Bogu ducha i winną PD, , która skromnie i uczciwie robi swoja robotę, nie mądrzy sie na prawo i lewo co by to ona zrobiła i ile razy , i nie może doczekac sie uczciwego zdjęcia i uczciwego komentarza we własnym kraju, I tego Ci Pudelku nie zapomnimy, bo tak robic nie można, I przekonasz sie o tym bo karma wraca do każdego to tylko kwestia czasu.
gość
2 lata temu
Pan Miller potrafił rozsądnie na ogół mówic i to trzeba mu oddac ale czas juz po temu aby dal sobie spokój, mial swoj czas, wykorzystal go w polityce jak chcial i dosyc tych wszystkich wywodów, dosyć.
gość
2 lata temu
Miller , od kiedy to ojcowie przeżywają swoje dzieci ? Pomyśl o tym , że synek już dawno gryzie glebę , a ty się produkujesz politycznie , jak upiór .
gość
2 lata temu
Panie miller daj sobie Pan już spokój z polityką. Jak zaczną sprawdzać banki ,pożyczki itd ... to tylko się otworzy puszka Pandory.
dfg
2 lata temu
Pudel zmienił się w propagandę polityczna ale nie długo zniknie po przejęciu i depolonizacji mediów na Polskie dobrze dobrze niech tak robi to szybciej zniknie
gość
2 lata temu
Kiedyś nie protestował, a teraz poszedł po rozum do głowy i protestuje. Chyba zakazu nie miał, żeby zmienić zdanie, bo euro to dla ludzi bieda, ale tylko tłustym kotom nie przeszkadza. Jak powiedział ten z wielkimi uszami :rząd się wyżywi", tylko zapomniał dodać,że z pracy innych ludzi.
gość
2 lata temu
Jeszcze taka gnida czerwona żyje?
gość
2 lata temu
K*****u kto wziął kasę od Jankesów za tajne więzienia w Polsce
bDnypJRT
gość
2 lata temu
Miller ty stary k*****u w końcu się od.eb ś*****u czerwony
gosc
2 lata temu
Welcome to OWS.MY - Home http://ows.my - Click here...
gość
2 lata temu
Miller. Komunista. Czerwony wielbiciel sowieckiego okupanta. Teraz kreuje się na gwiazdę UE. A paszol w*n, pamiętamy cię z czasów głębokiej komuny !
gość
2 lata temu
Kaczynski powie i obieca przed wyborami absolutnie wszystko byle pod publiczkę pasowało a później i tak zrobi swoje.. o pardon.. zrobi co mu rozkaże żydousalandia! Kazde pincet + będzie kosztowało Kowalskiego 1500!!! Ludzie nie oglądajcie propagandowej tv! Zacznijcie myśleć tylko media niezależne. Pogonić popisowska bandę w wyborach do PE 26 mają i w październiku!!!
Alan
2 lata temu
lewacki pudlu spier.dalaj z ta polityka na zamowienie!
gość
2 lata temu
miller POwieś sie jak synalek
...
Następna strona
bDnypJSv