Lider Bayer Full: "Gram dla Niemców i Holendrów, to tumany i tępe dzidy, które nie czują rytmu!"

260 reakcji
0
0
260
Podziel się

Sławomir Świerzyński przy okazji zaatakował Radka Liszewskiego z Weekendu. "Jak długo można grać jedną piosenkę?" - zastanawia się.

Lider Bayer Full: "Gram dla Niemców i Holendrów, to tumany i tępe dzidy, które nie czują rytmu!"

Sławomir Świerzyński od ponad 30 lat jest liderem jednego z najpopularniejszych zespołów disco-polo, Bayer Full. Jakiś czas temu nagrał Majteczki w kropeczki oraz inne swoje przeboje po chińsku, chcąc podbić tamtejszy rynek.

W wydanej autobiografii nazwał siebie "Cesarzem Disco Polo". Dostojny tytuł z pewnością dodaje mu pewności i prawo do krytykowania kolegów z branży. Tym razem oberwało się Radkowi Liszewskiemu, liderowi zespołu Weekend. W rozmowie z Telewizją WP przyznał, że obecni muzycy disco polo nie mają talentu. Kolegom z branży zarzucił "sranie" tylko jednym przebojem:

Nie każda piosenka jest przebojem, ale każda piosenka disco polo jest przebojem. Polacy potrafią tańczyć. Gram dla Niemców, Holendrów, Belgów, to tumany i tępe dzidy, które nie czują rytmu. Teraz nie trzeba organów kupować, idziesz do studia i coś wymiauczysz. Realizator to wyczyści i już jesteś gwiazdą. Nie ma tak, że się sra tymi piosenkami. Tańczy, nie tańczy dla mnie. Jak długo można grać jedną piosenkę?

_

_

_

_

260
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(260)
gość
2 lata temu
Sam jestes najwiekszy T***N i T**A DZIDA
gość
2 lata temu
Fajnie się wypowiada o ludziach, którzy pozwalają mu zarobić.. O ile to prawda, bo wszyscy wiemy jak było z jego "zawojowaniem chińskiego rynku"..
xxx
2 lata temu
Chciałem cos napisać o Polakach i disco polo ,ale pomyślałem ze to będą same wulgaryzmy i zrezygnowałem. Szkoda klawiatury.
gość
2 lata temu
Zazdrości Liszewskiemu...
gość
2 lata temu
T********y ale ich kasa ci Sławku nie śmierdzi? Ładnie to tak o******c ludzi nabijajacych ci portfel?
Najnowsze komentarze (260)
gość
2 lata temu
to prawda)))
Gość
2 lata temu
Zapomniał o najważniejszym-jest na rynku i zarabia na "twórczości" tylko i wyłącznie dzięki fanom.Nazwanie ich w ten sposób to zwykłe chamstwo
gość
2 lata temu
Straszny D***k!
gość
2 lata temu
Bo oni patrza na tego polo lolo jak Widz na AKTORA w filmie BORAT , kazdy sie zastanawia czy on tak na poważnie ? , czy tylko żartuje... tak samo jest z twoją muzyką człowieczku śmieszny , jabsiebtez zastanawiam czy wy tak na powaniepoważnie z tym polo lolo czy macie coś moze nie tak pod kopułą.....?!
gość
2 lata temu
sam jest tepakiem a jego piosenki i jego twarz podobna jest do kupy
yaro
2 lata temu
A to gnoje. Nie rozumieją przekazu, jaki niesie disco polo.
lex
2 lata temu
tępaki polaki dostały szału kiedy ktoś publicznie opisał ich zachowanie...żal d**ę ściska czytając te wasze groźby. I tak za tydzień zapomnicie i bedziecie dalej pląsać do rytmów Bayer Full. Tak samo z polityką, każdy śle chu..e na Tuska a za 2 lata, polecą w wywalonym ozorem do urn zagłosować na króla europy. Do was mieć szacunek to gorzej jak żreć gówno. Ta
gość
2 lata temu
przeszło 20 lat temu uznałam go za buraka i nic nie wpłynie na zmianę zdania
gość
2 lata temu
O Boże, jaki on jest t**y ! To hipokryta i prymityw !
gość
2 lata temu
Ta wypowiedz Pana opublikuje w tygodniku muzycznym w Niemczech i Holandii i ciekawe czy bedzie mial Pan dalsze propozycje od tych tumanow.Jest pan zalosny a Pana muzyka to zenada i wiocha.
dr Gejdź
2 lata temu
jego język jest bardziej egzotyczny niż wdzianko, ale jest uroczy ....
Zachar
2 lata temu
Co kurwiszonie ty niby grasz? To nie jest muzyka chyba, że dla głuchych debili.
gość
2 lata temu
Swierzynski Sam jesters t**a dzida
gość
2 lata temu
to chyba on ma jedną piosenkę 'majteczki cos tam cos tam"
...
Następna strona