Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lider Bayer Full startuje do Sejmu: "Niech w końcu to będzie rząd fachowców!"

196
Podziel się:

"Ministrem zdrowia jest "piekarz", a kulturą zajmują się "ślusarze!" Zagłosujecie?

bECdLzGZ

Sławomir Świerzyński uznawany jest za jednego z najbogatszych muzyków disco polo. Ostatnio wyznał, że chce kupić swojej córce lodołamacz. 24-letnia Nicole pasjonuje się bowiem statkami. Cenę 350 tysięcy uznał za "adekwatną" do swoich zarobków.

Życie w luksusie wywołało u Świerzyńskiego poczucie misji. Ogłosił w TVN24, że będzie startował z listy PSL do Sejmu. Chce wejść do "rządu fachowców" i zająć się kulturą.

- Martwi mnie sytuacja tego typu, że ministrem obrony narodowej jest "malarz", ministrem zdrowia jest "piekarz", a kulturą zajmują się jacyś "ślusarze". Niech w końcu to będzie rząd fachowców, którzy mają z kulturą coś wspólnego. Dyrygentem orkiestry nie może być "technik samochodowy" - przekonuje Świerzyński.

bECdLzHb

Ma już nawet konkretne propozycje legislacyjne: Chciałbym, żeby zmienić ustawę o zatrudnianiu pracowników, żeby każdy z nas otrzymywał pensję brutto, a pracodawca niech opłaca składkę zdrowotną. PSL powinien wchodzić w koalicję, każdą. PSL jest partią stabilizującą.

Zagłosujecie?

bECdLzHh

Źródło: TVN24/x-news

bECdLzHC
KOMENTARZE
(196)
gość
6 lat temu
a pan ma jakie wykształcenie ? i PSL jest partia pasozytniczą, daremną i balastem politycznym.
gość
6 lat temu
Przepiękny gustowny kubraczek. Brak słów!
gość
6 lat temu
no ale fachowiec, aż mi mowę odebrało
bECdLzHD
gość
6 lat temu
Skończył ekonomię czy prawo?
polityk
6 lat temu
Po prostu żart z Polaków !
Najnowsze komentarze (196)
Fanka
3 lata temu
Lepiej, Sławuś, śpiewaj, bo to Ci wychodzi. Już są w Sejmie wyjce, wystarczy.
gosc
4 lata temu
wh0cd653623 Antabuse citation
gosc
4 lata temu
wh0cd537892 cephalexin pills cost of viagra Zithromax
gość
6 lat temu
kup sobie lodolamacz i stamtad poslowal.w swoim kapitanskim kubraku.
SB
6 lat temu
coś ci sie we łbie tym pustym pomieszsalo ! KRWETYNIE ! i****a i tandeciarz siedi cicho ...., bo morde ci moze oberwać ! ś*****u i mendo idiocka !
czesio
6 lat temu
facet ogarnij sie ze spiewem ci nie wychodzi znasz sie tylko na jarmarcznym spiewaniu troche samooceny juz nie mowiac o wyksztalceniu
gość
6 lat temu
fachowiec od walynia łowiec !
Bartek z Wroc...
6 lat temu
Przecież PSL już jest jak dz#i#w#k#a - daje każdemu i tym z lewej i tym z prawej, tylko żeby być w koalicji.
bECdLzHv
gość
6 lat temu
ludzie od estrady myślą, że jak są znani, to do polityki pasują i ludzie polecą jak w dym, otóż nie polecą, PSL chyba brzytwy się chwyta, i tak nie ma szans już dostać się do Sejmu, wygra PiS i naród polski, wreszcie, ale muszą iść katolicy do urn, żeby PiS miał większość w Sejmie i Senacie, inaczej będą majteczki w kropeczki na emeryturze, zamiast emerytury,
gość
6 lat temu
widać od czego fachowiec, płyń kochany z córką na tym lodołamaczu wokół Ziemi, naprawdę się uśmiałem, no piękne i gustowne hobby córki wiele mówi, o ojcu też,
gość
6 lat temu
a z Pana to fachowiec, zostań przy swoich majteczkach w kropeczki a do polityki sie nie pchaj - bo to już będzie żenada.
gość
6 lat temu
Fachowiec od majteczek w kropeczki.
gość
6 lat temu
kolejny chce iść do koryta.....
gość
6 lat temu
Jeżeli polska kultura ma być oceniana i promowana przez taką patologie jak disco-polo ,to gorzej już być nie może ,to już dno dna !!!!. Jest to chore żeby ludzie parający się tym prymityzmem ,zarabiali tak duże pieniądze , a muzycy przez duże M , o znakomitych umiejętnościach takie grosze. Jest to następny przykład patologii naszego kraju z którą to trzeba jak najszybciej skończyć .!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECdLzIo
bECdLzIp
bECdLzIq
bECdLzIr
bECdLzIs
bECdLzHX