Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lider Years & Years wspiera polskie środowisko LGBT: "To odwaga być sobą w kraju, który nie wspiera gejów i lesbijek"

99
Podziel się

"Czytanie wiadomości od Was sprawia, że chcę być lepszym gejem" - stwierdził Olly Alexander.

bCzNxtyZ

Grupa Years & Years gościła w Polsce w ubiegłym tygodniu za sprawą zaproszenia do Telewizji Polskiej. Lider grupy w tęczowej stylizacji wystąpił w The Voice of Poland, a jego "kontrowersyjny" ubiór był szeroko komentowany na polskich forach społeczności LGBT. Olly Alexander od początku kariery nie ukrywa homoseksualnej orientacji i zabiera głos w dyskusji dotyczącej równości. W programie Zorientowani wypowiedział się również o sytuacji w Polsce, nie szczędząc ciepłych słów o solidarności polskiego środowiska LGBT. Piosenkarz stwierdził, że w kraju, w którym nie wspiera się osób homoseksualnych, ciężko jest być sobą

bCzNxtzC
KOMENTARZE
(99)
gość
2 lata temu
Słuchając wypowiedzi gejów i lesbijek mam wrażenie, ze oni są opętani tylko tematem orientacji seksualnej. Nie obchodzi mnie,kto z kim śpi, a oni na siłę epatują tylko i wyłącznie seksem, jakby niczego innego sobą nie reprezentowali. Godne pożałowania.
gość
2 lata temu
a jak kraj mialby wspierac gejow i lesbijki? darmowe przejazdy? wczesniejsza emerytura?
Mx.
2 lata temu
Robienie z Polski ciemnogrodu na topie, mimo że to kraj tolerancyjny.
bCzNxtzD
gość
2 lata temu
Dziecko co mnie obchodzi, że ty jesteś gejem? To twój problem i nie mieszaj z nim całego świata. Każdy ma swoje życie, więc żyj i pozwól żyć innym.
gość
2 lata temu
mody na odmiennosc ciag dalszy nastapi
Najnowsze komentarze (99)
gość
2 lata temu
RÓWNOŚĆ nie jest tożsama z wpsieraniem.Jeśli wspieramy to wszystkich a nie tylko LGBT+mnóstwoinnychliterek.Z jego gadki wynika że nie chce równości tylko faworyzowania.A niby czemu mają byc faworyzowani?
gość
2 lata temu
Co za żenująca i*****a z ciebie. Wspieranie takie jak umożliwienie dwóm dorosłym ludziom którzy się kochają na branie ślubu, odwiedzanie się w szpitalu gdy jedno z nich jest chore, możliwość pocałowania narzeczonego/narzeczonej na ulicy bez obawy że zostanie się fizycznie zaatakowanym, możliwość adopcji dzieci... a nie darmowe przejazdy ty skretyniała prostaczko.
gość
2 lata temu
Uwielbiam Years&Years i Ollyego. To,ze jest gejem nie przeszkadza mi w niczym- bo dlaczego mialoby?? Wyznaje prosta zasade- Rob co chcesz, spij z kim chcesz, wierz w co chcesz i jedz co chcesz. Ale...pod jednym warunkiem- DOPOKI NIE KRZYWDZISZ TYM NIKOGO!!!! (tyczy sie to i ludzi i zwierzat). Proste a dziala.
gość
2 lata temu
Są kraje gdzie się za to umiera i nadal z tolerancją jest kiepsko w sumie wszędzie, więc trzeba nieść świadomość, że tacy ludzi istnieją i nie są gorsi. To, że ty nie rozumiesz po co się coś robi nie znaczy, że tych powodów nie ma. Nawet w "normalnych" krajach młodzież która jest homo przeżywa bardzo trudne chwile by się w ogóle do tego przyznać, czują się gorsi, każdy chce być akceptowany. Tu w ogóle nie chodzi o seks tylko ty to tak interpretujesz, bo taki masz poziom wiedzy. Tu chodzi o inność, tak jak kiedyś np rasizm.
gość
2 lata temu
"gość nic nie mam do takich osób, ale niech pogodza się z tym, ze taki styl życia pozbawia ich zbawienia, a fundacje, które wspierają ich równość są tak naprawdę finansowane przez satanistów, zobaczcie co promuje satanizm...LGTB" Zamiast zajmować się problemem gejów zajmijmy się problemem ciemnoty i obsesyjnego, natankowskiego katolicyzmu, który więcej szkodzi w Polsce niż LGBT i to co sobie gadają. Ja osobiście chętniej bym piętnowała takie osoby, które mają tak chore religijnie poglądy i na dodatek potrafią nimi terroryzować najbliższych, którzy potem kończą z powaloną psychiką (teoretycznie zdrowa rodzina).
gość
2 lata temu
Ale na fello o nim nie slyszeli
gość
2 lata temu
Cóż za patalogia i Januszostwo sie szerzy w komentarzach jak ktoś tylko popiera LGBT to łapkujecie w dół i śmiecie pisać że polska to tolerancyjny kraj no takiej komedii to dawno nie grali
D.
2 lata temu
Nie miałabym nic przeciwko gejom, gdyby nie byli tak nachalni z tą swoją seksualnością, tak obleśni. Jestem hetero ale mojego słodziaka nie liżę publicznie, nie wchodzę na niego przy ludziach, to moja i jego prywatna sprawa.
bCzNxtzv
gość🤪😳
2 lata temu
🤪😳 I tyle w temacie
gość
2 lata temu
Ten kraj nie robi niczego również dla heteryków. Bo orientacja to prywatna sprawa i bardzo dobrze bo tylko w kraju totalitarnym jak w hitlerowskich Niemczech i władze zaglądały pod kołderkę
lon
2 lata temu
To geje i lesbijki wymagają wsparcia? Bez przesady
Er
2 lata temu
Te glupole nie wiedza o czym bredza przyjechali do Polski, byli i nic im sie nie stalo
gość
2 lata temu
DLACZEGO NIE MOGĘ 0DDAWAC PLUSÓW NA DANE KOMENTARZE?!
gość
2 lata temu
wkurza mnie robienie ze swojej orientacji jakiegoś ruchu społecznego, walczącego o "wyższe idee". no k***a, co kogo to obchodzi na widok kogo odchodzi ci krew do krocza. spoko, walczcie sobie o swoje prawa, ale serio "chce być lepszym gejem"?! co to w ogóle znaczy? że chcesz lepiej ruchać innych facetów albo lepiej im dawać? czy już tak odlecieliście od analnych orgazmów, że tworzycie nową rasę? albo może gatunek?
...
Następna strona
bCzNxtzX