Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Liderzy nie traktują kobiet poważnie. Tusk mianował Kopacz tylko, by posprzątała po bałaganie, który zrobili mężczyźni!"

82
Podziel się

"A to ważny głos społeczeństwa. Nas kobiet jest 52 procent, jest nas więcej, jesteśmy lepiej wykształcone, a zarabiamy o 30 procent mniej. O czym my w ogóle mówimy?" - pyta Joanna Scheuring-Wielgus.

bDnyhezV

Joanna Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej dzięki zaangażowaniu w walkę o prawa kobiet, w tym do aborcji, stała się ostatnio bardzo aktywna w mediach. Posłanka Nowoczesnej, matka trójki dzieci, głośno zwracała uwagę na to, że po wejściu w życie ustawy, zgwałcone kobiety mogłyby bać się zgłaszać policji przestępstwa. Gwałciciele pozostaliby bezkarni. Przypomnijmy: Joanna Scheuring-Wielgus: "Ta ustawa jest prezentem dla gwałcicieli!"

Posłanka zamierza dalej zwracać uwagę na dyskryminację kobiet i odbieranie im prawa głosu. Rozpoczęła od rozliczenia liderów partii politycznych. Jej zdaniem nie traktują oni kobiet poważnie. Wyjątkiem jest tylko Ryszard Petru.

To ważny głos społeczeństwa. Nas kobiet jest 52 procent, jest nas więcej, jesteśmy lepiej wykształcone, a zarabiamy o 30 procent mniej. O czym my w ogóle mówimy? Przewodniczącym mojej partii jest mężczyzna. Petru, to jedyny lider, który postawił na kobiety. Żaden z liderów nigdy nie traktował kobiet poważnie. Przykład Ewy Kopacz. Tusk ją mianował tylko po to, by posprzątała po bałaganie, który zrobili mężczyźni.

bDnyhezX

Zgadzacie się z nią?

bDnyheAd
bDnyheAy
KOMENTARZE
(82)
gość
4 lata temu
oczywiście że ma rację mimo że to Nowoczesna...
gość
4 lata temu
Ma racje, a potem wszyscy na Kopaczową najeżdzzali, że to przez nia PO przegrało wybory, a wiadomo ze to była wina nieroba i luzaka Tuska.
gość
4 lata temu
Racja poleć jej
bDnyheAz
Rachela
4 lata temu
Kiedy napiszecie o żonie posla z PO i jej koleżance z PO co się znecają nad dziecmi w prywatnych domach dziecka na pomorzu? dostaliście łapówke że juz nie piszecie o tym?
gość
4 lata temu
Lubię dziewczyny z Nowoczesnej, ale nie zgadzam się z tezą dotyczącą Ewy Kopacz jako sprzątaczki po Tusku. Trochę ją poniosło w tym feministycznym rozpędzie. Kopacz miała rzeczywiście ciężką sytuację, ale nie jako pierwsza i nie ostatnia, i nie jest to wina Tuska. Poza tym, to dobrze dawała radę, ale brakowało wsparcia rozleniwionych baronów. Pozwolili na to, żeby PiS sprzedawał ludziom z wiosek i miasteczek swoje idiotyzmy i oszczerstwa, a potem brutalna pobudka po wyborach.
Najnowsze komentarze (82)
gość
4 lata temu
Tak, to prawda
gość
4 lata temu
Po ostatnim zachowaniu tych kobiet w sejmie - kiedy pomyliły sejm z targiem - uważam, że absolutnie należy znieść parytety w sejmie. Manaty powinni otrzymywać tylko ludzie kompetentni.
gość
4 lata temu
Czemu w pisie są takie brzydkie kobiety,
gość
4 lata temu
Czemu w pisie są takie brzydkie kobiety,
gość
4 lata temu
A BECIA WYGLĄDA JAK KOBITA -CHŁOP
gość
4 lata temu
tego się nie fa posprzątać
gość
4 lata temu
niestety to prawda,że faceci czują się lepsi od kobiet, a tak naprawdę większość z nich to niedowartościowane dupki !!!!
gość
4 lata temu
PO to partia kórew !
bDnyheAr
gość
4 lata temu
Nawiedzona baba jakby takie rządziły to dopiero by nas urządziły razem ze swoim Rysiem Petru
gość
4 lata temu
a u was m******w biją... ;)
gość
4 lata temu
brawo!
EWA
4 lata temu
Tu nie chodzi o Kopacz czy Szydło, chodzi o to, że polska katolicka "odgórnie" traktuje kobiety jak macice i materace no i oczywiście bezpłatne kuchty. Taka mentalność, całowanie rączek i jednocześnie trzymanie za twarz. I prawidłowość jest jedna im więcksze męskie zero tym większe parcie na zamordyzm wobec kobiet.
gość
4 lata temu
dlaczego te żydówy takie brzydkie i niechlujne Paskudne i wredne
gość
4 lata temu
oboje judasze i sprzedawczyki To dzięki temu ze Polacy się wreszcie ocknęli i zauważyli POdstęp żydolomuchów z PO i SLD a teraz z Nowoczesnej Targowicy i zaKODowanych antypolaków
...
Następna strona
bDnyheAT