Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Lil Masti zapewnia skromnie, acz szczerze: "Jestem w stanie zrobić wszystko dla pieniędzy. KOCHAM JE!"

160
Podziel się

Aniela Bogusz przekonuje, że jest stworzona do wymyślania nowych sposobów na wzbogacenie się. "Nie mam w sobie takich uczuć jak wstyd".

Lil Masti zapewnia skromnie, acz szczerze: "Jestem w stanie zrobić wszystko dla pieniędzy. KOCHAM JE!"
Lil Masti: "Jestem w stanie zrobić wszystko dla pieniędzy. KOCHAM JE!" (pudelek)
bDJVAueZ

Aniela Bogusz od momentu pojawienia się w show biznesie nie ukrywała, że najbardziej zależy jej na popularności i pieniądzach. Prezentując widzom coraz wymyślniejsze kreacje, przy okazji tworzyła nowe biznesy. Obecnie Bogusz promuje się jako Lil Masti, która realizuje się jako zawodniczka na Fame MMA. Choć na przestrzeni siedmiu lat wizerunek Anieli uległ diametralnej zmianie, dziewczyna przyznaje, że w każdej kreacji stara się zawsze pokazać część prawdziwej siebie.

Zawsze jestem sobą, każdy z nas trochę podkoloryzowuje siebie. Fani i widzowie często mnie naprowadzają. Kochają mnie taką, jaką jestem - zapewnia. To nie są te czasy, żeby udawać kogoś, kim się nie jest.

bDJVAufb

Lil Masti w rozmowie z Michałem Dziedzicem zapewniła, że nie żałuje żadnego ze swoich dotychczasowych projektów. Usunięcie poprzedniego kontentu na platformach w social mediach było jej celowym "zarządzaniem treścią". Aniela skromnie przyznała, że jest stworzona do zarabiania pieniędzy, które kocha. Chwali się, że każdy jej biznes okazuje się żyłą złota, a ona nie zawaha się przed niczym, aby zdobyć jeszcze więcej gotówki.

To jest zarządzenia treściami, które publikuję. Nie mam w sobie takich uczuć jak wstyd. Dla mnie kariera i biznes to coś, co kocham najbardziej. Uwielbiam zarabiać pieniądze, jestem w tym dobra. Jestem w stanie zrobić wszystko dla pieniędzy. Kocham je! Na wszystkim zrobię biznes.

Lubicie jej szczerość?

bDJVAufh
bDJVAufC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(160)
Milenka22
2 dni temu
Jak dla mnie to jest żenujące nie jestem jej fanką czasami słucham jej muzyki i wypowiedzi w wywiadach dla mnie taki człowiek co zrobi wszystko dla kasy nie jest człowiekiem chociaż znam taką jedną kobietę z mojego bliskiego otoczenia która też twierdzi że dla kasy zrobiła by wszystko w sumie nie ma co się dziwić pieniądze rządzą światem ale jak chce to jej wybór bo jeżeli chodzi o mnie to nie zrobiła bym wszystkiego dla kasy ale nic się nie poradzi że istnieją tacy ludzie
Yep
3 tyg. temu
Bardzo dużo kobiet kocha pieniądze i nie ma takiego uczucia jak wstyd 😉
Aga
3 tyg. temu
Ludzie, którzy nie mają skrupułów, honoru, wstydu są dla mnie bez wartości. Niestety to nie ilość posiadanych pieniędzy wartościuje człowieka. Ale jak kto woli, to jej punkt widzenia.
bDJVAufD
CAYENNE
3 tyg. temu
"Nie mam w sobie takich uczuć jak wstyd" Dość niepokojące wyznanie, ponieważ każdy zdrowy umysłowo człowiek odczuwa wstyd.
Jak
3 tyg. temu
Na pewno żałuję rezygnacji z jej największej kreacji tj. Sexmasterki. Wszystkie pozostałe to marne próby a na dodatek w pseudopandemii zniknęła praktycznie całkiem
sottish
3 tyg. temu
Kto to jest. Niby 7 ław w showbiznesie a ja pierwsze słyszę
Hknk
3 tyg. temu
Idolka dzieciaków 10-13 lat, to jest masakra w komentarzach pod jej zdjęciami nie ma żadnych osób dorosłych a baba zasłynęła z gadania o sztucznych pe€&sach i tego ze zrobi wszystko dla pieniędzy
Gggcf
3 tyg. temu
Czasem poczucie wstydu jest przydatne
Lil
3 tyg. temu
Szczere proste zwykle i udało się nie ma co obgadywać
Karyna
3 tyg. temu
I sprzedaje legginsy majtki czapki czy botoksy i wypelniacze
:(((
3 tyg. temu
"Nie mam w sobie takich uczuć jak wstyd". Jak to mozliwe , ze ktos to oglada, brak urody a jednak robi kase.
Gość
3 tyg. temu
Koszmar hahahha
Shade
3 tyg. temu
Kawalec błota, naczynie zelżywości. .., Niczego by człowiek nie miał gdyby nie dane było mu to wpierwej z Nieba !!!!!
bDJVAufv
Mimi
3 tyg. temu
No i spoko. Ten, kto mówi że pieniądze szczęścia nie dają, oszukuje sam siebie.
...
Następna strona
bDJVAufX