Liroy krytykuje PiS: "PEŁNA AMATORKA, MISTRZOWIE WTOPY!"

77
Podziel się

"Za zmianą w sądownictwie jest 80-90 procent Polaków, jak można taki potencjałzmarnować, żeby mieć ludzi na ulicach?".

Od wczoraj w całej Polsce trwają liczne protesty, w które zaangażowali się nie tylko celebryci. Choć Andrzej Duda zapowiedział wczoraj popołudniu, że ustawę w tym kształcie zawetuje, pod Pałacem Prezydenckim zebrał się wczoraj tłum demonstrujących, którzy odnosząc się do postaci z serialu Ucho Prezes skandowali: "Adrian wetuj!".

Niezrzeszony poseł Piotr Liroy-Marzec w rozmowie z Wirtualną Polską skomentował projekt ustawy o Sądzie Najwyższym. Jego zdaniem posłowie Prawa i Sprawiedliwości zmarnowali potencjał, jakie niosły w sobie zmiany w sądownictwie. Działania partii Jarosława Kaczyńskiego nawał amatorką i wtopą.

Za zmianą w sądownictwie jest 80-90 procent Polaków, jak można taki potencjał zmarnować, żeby mieć ludzi na ulicach? Ci ludzie powinni fetować na cześć PiS-u, że zmieniają prawo, a dzisiaj mają przeciwko sobie ludzi - stwierdził Liroy. Jeśli ktoś przychodzi zaprowadzać porządek lejąc wszystkim po głowach. Jak trzeba być lekkomyślnym i krótkowzrocznym, żeby przy takim potencjale tak to spieprzyć. Jestem świeży i chcę mi się śmiać, to amatorka. Mistrzowie wtopy.

KOMENTARZE
(77)
gość
3 lata temu
ma rację !
gość
3 lata temu
Bo oni nie chcą sądów reformować. Chcą je przejąć i nimi ręcznie sterować. Żadna amatorszczyzna. To jest żądza władzy absolutnej...
gość
3 lata temu
Gdyby ludzie ufali, że faktycznie chodzi o uczciwą reformę, to by na ulice nie wychodzili. Niestety ostatnie miesiące pokazały, że ufać PiSowi jest bardzo trudno...
gość
3 lata temu
przez osiem lat Polcy i Polaki...
gość
3 lata temu
Powiedzial kumpel mistrzow wtopy
Najnowsze komentarze (77)
gość
3 lata temu
Widac można. Skoro ma się w parti i wśród rzadzacych psychopatow a nie zdrowomyslicieli, zawzietych a nie logicznie myslących, to mozna spieprzyc wszystko a z kraju zrobic Korę.
gość
3 lata temu
nie oddałam głosu, a piszecie że tak.
gość
3 lata temu
Jak mozna zmarnowac? Prosto wystarczy ze projekt jest autrostwa pis i juz bedzie wielu krzykaczy przeciwnych zmianie.
gość
3 lata temu
ty jesteś liroj niekumaty ,cala woierchuszka czerwona ,im gorzej u nas tym bardziej cieszą sie niemcy ,francuzi ,zlo i wredne charaktery jast silniejsze niz dobro,w mediach cały czas gadka jacy jesteśmy g***i ,wredni ,podli ,tonasze media tak mowiły do tej pory ,gdyby stosować mwtody opozycji czyli klamstwo ,oszustwo grozby, wyzwiska ,szkalowanie i tp to na pewno poszłoby pisowi lepiej ale uczciwie jest trudno ,czego może bronic pan gajos ,sztur, itp indywidua ,co za aktor p sztur jednej roli wodzirej co za g***o nie film.jedna piosenka na festiwalu ,tatuś czytałam prokurator .tfu co za gówno ,aty liroj za co wyleciałes.z partii.
gość
3 lata temu
bo o to chodzi zeby ludzi wyciagnac na ulice i napuszczc na siebie ...Polacy nie dajcie sie w to wciagac!!!
rob
3 lata temu
Ci co są na ulicach, to są zwykli zadymiarze, im POprostu się nudzi. Oni chcą robić zamęt. !!!
elita Polski
3 lata temu
kwiiiiii kwiiiiiiiiii kwiiiiiiiiii
gość
3 lata temu
Zgadzam się z tym, oni niczego nie chcą reformować, i zmieniać - chcą władzy absolutnej, Kaczyński nazywa konstytucję zwykła książeczką i zasugerował nie wprost, ale jednak że nie należy traktować jej poważnie, że nie jest żadnym suwerenem. Ja uważam że przy władzy są w większości starzy, zmęczeni ludzie z objawami demencji którzy już dawno temu powinni udać się na emeryturę. Dopóki w polandii nie będzie w rządzie porządnych, konkretnych ludzi którzy nie tylko będą pchać się do koryta ale także będą coś sensownego robili dla ludzi, i kraju oraz rozwijali demokrację dopóty w tym kraju będzie bieda z nędzą. A w Polsce niestety jest bardzo słaba scena polityczna, dużo starców którzy żyją przeszłością, którzy mają demencję i powinni leczyć się psychiatrycznie, dużo zlodzieji
Necro
3 lata temu
Ten Liroy nie jest taki g***i
gość
3 lata temu
Ma rację.
gość
3 lata temu
Powiedział co myślał, niech lepiej opowie o aferze reprywatyzacyjnej w której bierze udział, ten kolo to chorągiewka w*****ł go Kukiz to teraz opozycji się podlizuje. Frajer bez honoru.
Marietta
3 lata temu
Panie Liroy a kim Pan jest ?co Pan prezentuje Pan KUkiz jesteś polityczna źenadą.PiS dba o zwykłych ludzi a wy zostaliście się Sejmu i ośmieszanie swoją ignorancją i nieuctwem cały swój elektorat.Żadnych poglądów nie macie,jak te chorągiewki na wietrze !wstyd Panowie.Przynosicie wstyd tym którzy w tej waszej partii są inteligentni i mądrzy.
badseeds
3 lata temu
Panie MArzec odpowiedz jest jedna: Kaminski
gość
3 lata temu
Ja jestem za zmianami w sądownictwie. Ale po nocach na szybko ??? jak zwykle bez konsultacji któraś rzeczy z rzędu. NO BEZ KUR>> JAJ
...
Następna strona