Lisica o Przetakiewicz w "India Expres": "Jest fantastycznie przygotowana fizycznie. Silna i pracowita!"

68
Podziel się

"Azja mam wrażenie była łatwiejsza niż Indie. To świetnie dobrana para, trzymam kciuki, żeby wygrali". Projektantka pojechała z... Łukaszem Jakóbiakiem.

Hanna Lis rozpoczęcie współpracy z TVN-en podkreśliła biorąc udział w reality show Azja Express. Razem z Łukaszem Jemiołem znalazła się gronie celebrytów, którzy za pieniądze stacji Edwarda Miszczaka zgodzili się pobawić w biednych turystów i zwiedzić Azję za "dolara dziennie". Dziennikarka po powrocie do kraju zapewniała, że wyjazd zmienił jej podejście do życia, co udowodniła zakupem sandałów za 60 złotych.

Na początku tygodnia uczestnicy drugiej edycji programu wyjechali do Indii. Wśród nich znalazła się Joanna Przetakiewicz oraz "król wizualizacji" Łukasz Jakóbiak. Hanna Lis przed wyjazdem, udzieliła parze przyjaciół kilku rad. Żona Tomasza Lisa zapewniła, że projektanta jest znakomicie przygotowana do programu pod względem fizycznym i psychicznym:

Z Łukaszem udzielaliśmy rad, przyjaciele są w drodze: Asia i Łukasz. Ważne jest szczęście, trzeba mieć łut szczęścia. Joanna jest fantastycznie przygotowana fizycznie, silna, twarda, pracowita, wytrzyma fizycznie , a psychicznie? To jest najgorsze. Azja mam wrażenie była łatwiejsza niż Indie. To świetnie dobrana para. Są dobrze przygotowani, trzymam kciuki, żeby wygrali!

KOMENTARZE
(68)
gość
3 lata temu
szybko wróci bo wzięła tylko jedną rolkę papieru toaletowego :-P
gość
3 lata temu
A na jakim kontynencie leżą Indie? Coś się zminiło? Indie nie leżą w Azji?
gość
3 lata temu
A od kiedy Indie to coś innego niż Azja?
antek
3 lata temu
Pudel manipuluje komentarzami
gość
3 lata temu
Oni już sobie pewnie zrobili wizualizację wygranej :)
Najnowsze komentarze (68)
gość
3 lata temu
Lis-owa jak by nie wygladala, to nauczyla sie wrzucac plecak na swe plecy (akurat sama chyba dosc rzadko go nosila, bo ja zastepczy maz dyzurny Lis-duo sowja droga spoko gosc z tej calej bandy - wyreczal) ale nawet jakby to pominac, to sie Hanna nauczyla wrzucac plecak na plecy. Osiagniecie warte farszafffskiej elyty. Dzieci przy pierwszym wyjezdzie sie ucza. A niektore nosza od 5-6 roku zycia. Masakra poziom celebrytonow. No i komment od Pudelka, ze nawet kupila sandaly za 60 zl. Nawet to by bylo jakby zaczela mieszkac w bloku 40m2.
gośćmm
3 lata temu
Oj biedna H Lis kupila buty za 60 zl,jakby zarabiala 1700 to by zawsze takie kupowala,a corci kurtke za 6000.witamy w Pl
Ja
3 lata temu
Pytanie tylko czy gej da sobie rade
gość
3 lata temu
znow literowka ...nie projektantka tylko była utrzymanka
gość
3 lata temu
Biedne staruszki, chwytające się brzytwy, żeby tylko zaistnieć.
gość
3 lata temu
Pytanie do redakcji Pudełka i Hani: na którym kontynencie leżą Indie?
gość
3 lata temu
ale smiech to ma lisowa wkurzajacy
Tośks
3 lata temu
Pasożyty!!!!
gość
3 lata temu
Obie dzidzie piernik.
gość
3 lata temu
Tajlandia, Laos, Kambodża, to przyjazne kraje. Tam ludzie sa pokojowo nastawieni. W Indiach bym sie sama nigdy nie odwazyla sama podróżować, tam ludzie sa czasami tacy mroczni, nie wiadomo czego się po nich spodziewać. Przestępczość i bieda duzo wieksza.
gość
3 lata temu
Niech jada do Syrii. SYRIAEXPRESS to by było coś.
gość
3 lata temu
niech jej za to wyliże
gość
3 lata temu
Lis jest zmysłowa.zgrabna i ładna ta druga ciut gorzej.
gość
3 lata temu
Kobieta nazywa się Lis zadna Lisica więc o kim artykuł przeciez to zupełnie inna osoba .
...
Następna strona