Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lisiecki atakuje Żakowskiego: "Jest pan propagandzistą ruchu homoseksualnego"

87
Podziel się:

"Dziewczyna i dziewczyna to najlepsza rodzina. Związki heteroseksualne działają gorzej, bardziej konfliktowo i przemocowo" - bronił się dziennikarz.

W minioną niedzielę w wiedeńskiej archikatedrze św. Szczepana odbyło się nabożeństwo z okazji Światowego Dnia AIDS. Na świątyni zawisły gejowskie plakaty, a cały budynek podświetlono w barwach tęczy. W trakcie mszy poświęconej homoseksualistom swoje kazanie wygłosił kardynał Christoph Schönborn oraz Conchita Wurst. Pojawienie się transwestyty mocno zbulwersowało Pawła Lisieckiego, który w programie "Bitwa redaktorów" nazwał kardynała "instrumentem propagandy homoseksualnej". Słowa prawicowego publicysty mocno zdenerwowały Jacka Żakowskiego, który tłumaczył, że według badań przeprowadzonych niedawno w Polsce, najtrwalsze są związki homoseksualne. Zobaczcie, jak redaktorów podzieliła uroczystość kościelna poświęcona homoseksualistom.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(87)
gość
5 lata temu
Problem z gejami mają tylko kryptopedzie, którzy marzą o męskim członku. Zadowolony ze swojego życia seks. hetero facet ma gdzieś, że 3 % mężczyzn woli innych mężczyzn niż kobiety.
gość
5 lata temu
Żakowski to taki sam jak Lis
gość
5 lata temu
Zaden czlowiek inteligentny nie ma problemu z homoseksualistami, tylko jakies zakompleksione Seby ktorzy sami chyba maja ukryte sklonnosci homoseksualne i nie sa pewni wlasnej seksualnosci maja problemy. Ja nie cierpie ludzi grubych a jakos nie chodze i nie mowi wszystkim jakie to obrzydliwe i ze takich ludzi powinno sie przymusowo odchudzac. Zyj i daj zyc innym!
gość
5 lata temu
Dlaczegoo ci "ludzie" nie dadzą gejom żyć w spokoju? Co pan zrobisz jak pana syn powie, że jest homo? ALbo wnuk?
gość
5 lata temu
Ludzie, dajmy przeżyć swoje życie jak chcą, i to w spokoju! Każdy decyduje o sobie sam, a życie jest bardzo krótkie!!!
Najnowsze komentarze (87)
gość
5 lata temu
nikogo nie obchodzi zdanie zakowskiego.znane z wypowiedzi u cioci na imieninach. Śmietnik historii to twoje miejsce-w*n
gość
5 lata temu
Zakowski to g****k totalny
gość
5 lata temu
Żakowski też już odleciał w kosmos z hu... w du.ie.
gość
5 lata temu
Ależ masz zryty beret meialną propaganda, kompletnie wyprany mózg. I mi tutaj wcale nie chodzi poglądy, których I tak nie masz. Użycie przez Ciebie tego całego zlepku hasełek dobitnie pokazuje, że Twoje poglądy są poglądami zainstalowanymi w Twojej głowie przez innych. Nie rozumiesz niczego, nie masz pokjęcia, co znaczą te słowa, ale ich używasz, bo media to robią. Przerażające, naganne I godne politowania.
gość
5 lata temu
űoten cały Żakowski to niestety zwykły mydłek i propagandzista , widzi tylko własny czubek nosa, żałosny i cienki bolek, a pewnie myśli ,że jest niewiadomo kim.Za PRL-owskiej komuny się wkręcił,ale komuna nadal nadaje.
AMEN
5 lata temu
ŻAKOWSKI NIE PROPAGUJE, A KOŚCIÓŁ REALIZUJE HOMOSEKSUALIZM WE WLASNYCH SZEREGACH
gość
5 lata temu
Ten cały Żakowski to chory psychicznie typ
Waleczny Ż.
5 lata temu
Jacek Żakowski odbył specjalistyczne przeszkolenie w Wojskowej Służbie Wewnętrznej (poprzedniczka WSI), w czasach PRL-u. Arkusz kwalifikacyjny do szkoły Oficerów Rezerwy został sporządzony 12. lutego 1980 roku. Podpułkownik Władysław Majdak z Zarządu Wojskowego WSW Warszawskiego Okręgu Wojskowego pozytywnie zatwierdził w nim skierowanie do SPR (Szkoła Podchorążych Rezerwy) Jacka Żakowskiego, wówczas studenta nauk politycznych i dziennikarstwa. Służbę w SPR Żakowski odbył w stanie wojennym, w 1982 roku. Wcześniej, bo w październiku 1981 roku, niedługo przed tym, kiedy rozstrzelano tych z Kopalni Wujek, jako początkujący dziennikarz chwalił Żakowski przemówienie premiera Wojciecha Jaruzelskiego. Zgadzał się z generałem co do „narodowego pojednania i spokoju społecznego”, w kontekście strajków „Solidarności”. Zanim przyszły publicysta „Polityki” został powołany do wojska w WSW był m.in. w ZSRR, Algierii, Iraku, Anglii, Holandii, Kanadzie. W PRL takie możliwości mieli ludzie z odpowiednimi zasługami dla komunistycznego reżimu.
gość
5 lata temu
Heterofoby ile soros płaci?
5 lata temu
Lisiecki głąbie jakim cudem nazywasz sie dziennikarzem z jakiej uczelni masz papier ? Propagandzista po jakiemu to ?
gość
5 lata temu
Żakowski taki sam dureń jak kijowski
gość
5 lata temu
natura jets madrzejsza niz ludzie...
gość
5 lata temu
gdyby tak bylo to natura juz dawno wyeliminowalaby mezczyzn. wteyd kobiety nie rodzilyby synow.
gość
5 lata temu
Wiadomo wszystkim że Żakowski jest PEDAŁEM i dlatego popiera ten ruch
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie