Lisowska i Barański o "Tańcu z gwiazdami": "Nie odpuścimy! Nie chcemy odpaść"

50 reakcji
0
0
50
Podziel się

Już raz znaleźli się poza programem. "Dostaliśmy drugie życie".

Dwa tygodnie temu Ewelina Lisowska i Tomasz Barański musieli pożegnać się z Tańcem z gwiazdami. Ku zadowoleniu fanów Eweliny, szybko wrócili na parkiet, bo z programu zrezygnowała kontuzjowana Anna Cieślak.

Dostaliśmy drugie życie. Fajnie, że znowu mamy szansę zatańczyć fajne rzeczy. Będzie pięknie. Było warto. Wiadomo, że nie chcemy odpaść i nie odpuścimy - komentuje Barański.

Jesteśmy do przodu o dwa tygodnie treningów - żartuje Ewelina.

W piątkowym odcinku widzowie zobaczą specjalne występy na Halloween. Ewelina póki co zdradziła jedynie, że wystąpi w sukience. Specjalną charakteryzację będzie miał za to Barański:

Tomasz będzie bardzo zmodyfikowany - zdradziła Lisowska.

50
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(50)
gość
4 lata temu
Tak się zastanawiam kto do cholery wysyła te smsy na te gwiazdy? Przecież to wyrzucanie pieniędzy w błoto
gość
4 lata temu
nie odpadniecie, bo masz z polsatem zagwarantowany udział w finale. cała ta szopka z zeszłego tygodnia przeszła moje najśmielsze oczekiwania pod względem wyreżyserowania. było to wręcz żenujące. cieślak udawała kontuzję, żeby lisowska mogła wrócić do programu, chociaż nigdy na świecie nie było takiej sytuacji, żeby ktoś nieoczekiwanie odszedł i na jego miejsce wchodzi osoba która odpadła w poprzednim odcinku. w takich sytuacjach po prostu nikt nie odpadał i tyle. ale pod lisowską polsat zmienił reguły. oglądałam ten program mimo jego kiczu, ale teraz odpuszczam. aż taką kretynką nie jestem, żeby oglądać AŻTAK WYREŻYSEROWANY program.
Tylko Koorwin
4 lata temu
Nie odpadniecie, najpierw muszą wydoić trochę smsów od widzów :D
gość
4 lata temu
Barański jest fajny. Widać, że pracowity. I nie zadziera nosa.
gość
4 lata temu
niech odpadnie znów i to jako pierwsza, nie znoszę tej wydry
Najnowsze komentarze (50)
gość
4 lata temu
i tak właśnie tego typu ludzie się wzbogacają...Na waszej naiwności....Oglądacie tzg. itp. niby rozrywka dla szarych mas a w rzeczywistości jest to "Parzcie jak się bawią bogacze" każdy wasz komentarz itp. daje im pieniądze i stają się bardziej znani np. większość ludzi w tzg. to tak zwane pseudo aktorki i pseudo piosenkarze itp. którzy nie są znani a chcą się wypromować.....Szkoda że tak nie uczą zwykłych ludzi....No tak ż*d z żydem trzymają się razem....dlatego ja np. wyjechałam....bo w Polsce co się dzieje i jak ludzie bazują na naiwności to dramat....manipulacja wersja Hard.
gość
4 lata temu
Była choćby w Niemczech
gość
4 lata temu
Usuwaja kometarze!!!
gość
4 lata temu
Ona moze odpasc a on niech zostanie bo jest sympatyczny
gość
4 lata temu
Ania Cieślak nie miała szansy zatańczyć dalej... a tańczyła na równym poziomie z Ewelina, wiadomo, ze czasem w jakimś tańcu jedna była lepsza od drugiej... i one powinny być w finale bez dwóch zdań... niestety to było ukartowane, żeby TzG wygrała Ewelina i dlatego Ania Cieślak "musiała" złamać sobie nogę, bo jakby nie patrzeć, to teraz Ewelina jest niestety najlepsza... nie tylko w tym programie widać ewidentnie LANSOWANIE pupilka przez TV.
gość
4 lata temu
szanowni internauci przestańcie żle pisać na temat Eweliny no cóż nie jest zbytnio wygadana nie ma dobrej składni zdań ale ma talent nie lubię cleo bo jest bardzo zarozumiała ,Ewelina jest lepsza od niej i to bez apelacyjnie
gość
4 lata temu
juz po tym ostatnim odcinku wiadomo kto wygra, za bardzo było przez jury słodzone. Jeden jest facet mógłby wygrać.
gość
4 lata temu
Drugie życie? Kobieto zastanów sie co mówisz.
Kielczanka
4 lata temu
Uwielbiam Tomka Barańskiego!!!!!
gość
4 lata temu
lisowska patologio zamknij gębę
gość
4 lata temu
Przytoczę słowa Ani Cieślak z 3 odcinka "do domu"
gość
4 lata temu
oni powijni wygrac ten program bo najlepiej tanczom powodzenia
gość
4 lata temu
są świetni
gość
4 lata temu
Gigantyczny przekręt z jej powrotem! Żenująca!