Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lubnauer: "Władza sięga do naszych kieszeni. Będzie KOLEJNA PODWYŻKA"

89
Podziel się

Posłanka Nowoczesnej przestrzegła przed zagrożeniem, jakie niesie zmniejszenie okręgów wyborczych przez PiS.

bCGrqLYl

Ta władza sięga do naszych kieszeni. Premier Morawiecki doprowadził dotychczas do sytuacji, w której przez dwa lata wzrost składki ZUS dla małych przedsiębiorców. Teraz będzie kolejna podwyżka. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że te działania nie pomagają polskim przedsiębiorcom - powiedziała Katarzyna Lubnauer goszcząc w programie Tłit. Posłanka Nowoczesnej stwierdziła, że ostanie spotkanie prezesa PiS-u z posłami jest po to, aby Kaczyński mógł jedynie pokazać się przez swoimi ludźmi. Na koniec Lubnauer wspomniała o zagrożeniu dla innych partii, jakie niesie za sobą zmniejszenie okręgów wyborczych przez Prawo i Sprawiedliwość.

bCGrqLYO
KOMENTARZE
(89)
gość
2 lata temu
Czy z prawa, czy z lewa, usta pełne frazesów, poliki nabrzmiałe od populizmu! Nikomu nie zależy na dobru Polski, jedynie na własnym, partykularnym interesie!
gość
2 lata temu
Nowoczesna ma w swoich szeregach mądrych ludzi. Dobrze, ze idą jako Koalicja Obywatelska do wyborów. PiS już popsuł Polskę. Dał 500 zabrał 1000. Tylko ludzie tego nie widzą. Mam nadzieje, ze przejrzą na oczy nim będzie za późno.
Cześć Balbina...
2 lata temu
Płatne pachołki balbiny po 1.5pln od postu już w robocie... tfu wam w zdradzieckie mordy zakłamane
bCGrqLYP
gość
2 lata temu
A czemu pudel nic nie pisze o tym , że Bolek zwariował.
gość
2 lata temu
wam już nic nie pomoże -- w złe towarzystwo wpadliście i kraczecie jak wrony -- tez pójdziecie z przegranymi bronić pozostałości komuny ? a może widzicie potrzebę zmian w sądownictwie ? łapiecie sie tematów zerowych , nic nie wskóracie -- brak pomysłów na polityke partii!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (89)
gość
2 lata temu
D***l d***l !!!!!!!¡!!!!!!!!!
gość
2 lata temu
kaczynski trzymajac mazurek na jednym kolanie mysli jco by tu jeszcze zrobic zeby zaszkodzic polsce i tak bedzie niewinny inni pojda za niego siedziec powykastrowaniu czuje sie nie najlepiej i ma coraz gorsze pomysly
gość
2 lata temu
idż kłamczucho słoninowa uśpij się w końcu
gość
2 lata temu
Durna baba
gość
2 lata temu
Emerytów też oszukali, obniżyli wiek emerytalny, ale o 5 lat zawyżyli przeciętną długość życia, bo faktycznie Polacy żyją 78,2 lat, a nie 83,5, więc emerytury są niższe o jakieś 25-30%. To jest zwykłe złodziejstwo!
gość
2 lata temu
Niech ona zejdzie ze sceny
gość
2 lata temu
Kogo wy promujcie faceta i przedstawiciela około 4% społeczeństwa??
ew
2 lata temu
okropny babol który mówi z szybkością ckm bez ładu i składu na poziomie bolka
bCGrqLYH
gość
2 lata temu
Pierwsze zdanie napisane tłustym drukiem jest bez sensu.
Polak katolik...
2 lata temu
A kto jeszcze chce go oglądać przecież to stary schorowanych dziadek pełen nienawiści mściwości i porażek życiowych oraz utraconą nadzieja na poprawę na lepsze ,życie mu przeszło koło nosa i nic po nim nie został.
gość
2 lata temu
Pis nie umie wygrac uczciwie uderzaja tam gdzie przegrywaja
wkurzony
2 lata temu
Pani Lubnauer zapomniała że ktoś musi zapłacić za 8 lat okradania Polski przez rząd PO PSL ! Takie frazesy to pani może sobie wsadzić...wie pani gdzie...! Czy pani myślała że 8 lat okradania przejdzie bokiem i nikt za to nie zapłaci ??? Myślenie totalnej idiotki.
Polska woła o...
2 lata temu
a co POwie ten babo chłop na to ze w zydowskiej antyPOlskiej Unii zakazano pokazu wystawy o PIŁSUDSKIM polskim patriocie dzięki któremu POLSKA jest NIEPODLEGŁA????? Dlaczego nie woła o POmstę do "krula jeuropy tfuskiego" jak widać antyPOlaka szwabskiego I to jest prawda o PO i Nowoczesmnej targowicy
gość
2 lata temu
tyle debili polaczkowatych jest to p*****y robią co chcą ale syf
...
Następna strona
bCGrqLZj