Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

Łukasz Garlicki OBURZA SIĘ, reagując na swój dziwny występ u Kuby Wojewódzkiego! "Mam to GDZIEŚ"

108
Podziel się:

Widzowie show Kuby Wojewódzkiego mieli podejrzenia, że Łukasz Garlicki był nietrzeźwy podczas nagrań odcinka. Aktor odniósł się do tych spekulacji...

Łukasz Garlicki OBURZA SIĘ, reagując na swój dziwny występ u Kuby Wojewódzkiego! "Mam to GDZIEŚ"
Łukasz Garlicki komentuje swój dziwny występ u Wojewódzkiego. "Zachowanie Kuby często jest NIEELEGANCKIE" (AKPA, tvn)

Łukasz Garlicki był gościem ostatniego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego, w którym obchodzono benefis serialu BrzydUla. W przeciwieństwie do koleżanek i kolegów z planu aktor nie był skłonny do żartów i wyglądał na nieco "odklejonego". Później widzowie zarzucili mu w komentarzach, że zachowywał się po prostu chamsko, a wielu wyrokowało, że musiał być pod wpływem. Na zachowanie Garlickiego zwrócił też uwagę prowadzący program.

Martwię się o ciebie Łukaszu. Naprawdę martwię się, bo jesteś młodym facetem, jesteś ojcem. My tu staramy się zrobić benefis ważnego serialu, chociaż lekkiego. A ty tak bez szacunku trochę do koleżanek, mam wrażenie - stwierdził Wojewódzki.

Po burzy, jaka przetoczyła się przez media, Garlicki w końcu zdecydował się zabrać głos. Były uczestnik Tańca z gwiazdami przemówił z pozycji wyższości, chcąc kreować się na osobę, która ma show biznes "gdzieś".

Powiem wprost. Ja nie czytam komentarzy na swój temat, bo tzw. internauci to jest dla mnie kategoria abstrakcyjna - zbiór przypadkowych osób. Dodatkowo łatwo poddających się stadnym instynktom. Swoją drogą od 14 lat nie posiadam telewizora w domu. Nie oglądałem zmontowanego programu z moim udziałem - zaznaczył w rozmowie z NaTemat.

Zobacz także: Garlicki obgryza paznokcie i łapczywie pije na randce

Aktor zdementował doniesienia o tym, że wystąpił w show, będąc odurzonym bliżej nieokreślonymi substancjami...

Zaprzeczam plotkom o mojej sugerowanej nietrzeźwości. Ludzie wypisują różne brednie. W tym roku mija 25 lat od mojego debiutu filmowego, także trochę w show-biznesie funkcjonuję i już niejedno o sobie słyszałem czy czytałem. Od lat pozostaję niezmiennie rozbawiony "świętym oburzeniem" czytelników czy widzów tabloidowych mediów, zachowania tego czy owego "celebryty". To jest ściek. Podsycany przez media dla uzyskania tzw. "klikalności". Mam to gdzieś - oburzał się.

Garlicki zaadresował też kilka słów do Wojewódzkiego, który pouczał go na wizji.

Przyganiał kocioł garnkowi. Zachowanie Kuby często jest nieeleganckie, ale jak widać w pewnych sytuacjach można stosować podwójne standardy: "co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie". Ciekawe, prawda? - stwierdził.

Jednak coś musiało pójść nie tak, bo Łukasz przyznał, że przeprosił swoich znajomych z planu serialu....

Jeżeli chodzi o mój udział w programie Kuby, to przyjąłem konkretną strategię. Jeśli chodzi o moje koleżanki i kolegów z obsady oraz o produkcję serialu "Brzydula", to mamy to wyjaśnione. Odbyłem z nimi rozmowę parę dni po nagraniu. Przeprosiłem ich za to, że nie uprzedziłem, jaki będzie mój pomysł na występ - dodał.

Wybrnął z tego...?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(108)
forum
2 lata temu
Przystojny ten Łukasz, a biedny Kubusio bez maski trumiennej na twarzy i bez peruki nie rusza się z chałupy, zresztą i tak nikt go nie chce.
bingo
2 lata temu
Dlaczego nieprzychylne Kubusiowi i jego niedolom życiowym opinie są określane jako hejt, czyli mówiąc po polsku nienawiść? Kiedy idziesz ulicą i zobaczysz, że na środku chodnika ktoś zrobił kupę lub wyrzygał się, to jedyną normalną reakcją człowieka jest obrzydzenie, wstręt a nie nienawiść! Takie właśnie odczucia wzbudza dziadek Kuba z nudnym wpychaniem ludziom swoich żalów z powodu upokorzenia go przez Małgonię. 90 procent osób, które natykają się na jakąkolwiek informację o tym najbardziej ośmieszonym, rozpaczliwie pragnącym miłości Rozenkowej desperacie, odczuwa do dziadka Kubuli jedynie odrazę, obrzydzenie – na pewno nie nienawiść…
Lana
2 lata temu
Widac po Garlickim ze on nie traktuje dziadka w peruce powaznie lol i ma z niego "polewke". Pewnie to jakas kolejna akcja żeby dziadka Kubę ośmieszyć, bardzo ostatnio biedny dziadek podupadł. XD
Jolie
2 lata temu
Bawi mnie to usilne kreowanie się dziadka Wojewódzkiego na króliczego skandalistę . to z natury miękki stolec jest i tego nie zmieni, choćby w miejsce tych swoich biednych nóżek wstawił sobie królicze łapki do masażu kur
Norbert
2 lata temu
Matko jedyna, ale Kubunią Wojewódzko ma krzywe nogi i perukę z doklejoną czapką, a twarz pelikana. Garlicki piona za trafną analizę dziadziusia Kubunią!
Najnowsze komentarze (108)
Lew
2 lata temu
Garlicki zmiażdżył biednego dziadka Kubusia swoim intelektem dlatego dziadek Kubuś boi się go ponownie zaprosić do swojego ubogiego programiku, zeby znowu dziadka ośmieszył.
Vito Corleone
2 lata temu
Ubieranie brzydkiego dziadka Kubusia Powiatowego w koszule, garnitury, marynarki z zalotkami, białe trampki, odblaskowe kurtki jak dla chomika taternika, perukoczapki, krótkie spodenki, lakierki koniecznie bez skarpetek, przykrótkie spodnie odkrywające kostki jak przeterminowane pomarańcze z Korei, peruki odkryte itd. jest tak samo śmieszne i zarazem idiotyczne, jak przerabianie i malowanie krowy na konia rasy arabskiej i wystawianie jej w wyścigu poszły konie po betonie. Powiatowemu przy jego wyglądzie, najbardziej pasują gumiaki, robocze spodnie drelichowe, waciak i na głowie berecik z antenką, zasłaniający mu TO COŚ, co nazywa się łysieniem grzybiczym.
Zosieńka
2 lata temu
Władzio Kubuś Wojewódzki jest z Proćwina pod Koszalinem, wszyscy w Proćwinie pamiętają jak zesikał się w czasie dukania wiersza na apelu ku czci odlotu w kosmos Jurija Gagarina. Śmiechu było co niemiara, gdy zapłakany i zasikany Władynio Kubunio wydukał pochlipując - Część jego ku pamięci zostaje na zakręcie, bo choć bolą nogi nagi chodzi koło mlecznej drogi i mnie się podobuje aż mnie staje mój siusiaczek... i Kubuuuuuuraczek tu spiekł raczka, gdyż do sików dołączyła mu się srrrr....aczka. Władzio a nie Kubuś ma na imię, Kubuś to jego pseudonim satyryczny
tornistry
2 lata temu
Staruszek Kubuś W. nie jest ani inteligentny, ani wykształcony. Nie ma nawet matury, zaś 4-letnie liceum wieczorowe z trudem kończył aż 6 lat, a jako syn szkolnego woźnego i salowej z pobliskiego hospicjum nigdy nie miał łatwo. Późniejsze żarty, którymi wspierał się w programach rozrywkowych kopiował z internetu, głównie z forum Bash org i z forum Bazarek przysłów dla ludzi bez pomysłów. Część cytatów zapożyczał z Księgi sentencji Simona Cowella, jednak ich nieudolne tłumaczenie przez Kubusia Zero Językowe Powiatowe, skazywało te wypowiedzi na parestezje. Kubuś rozpaczliwie wręcz chciałby uchodzić za inteligentnego, ale Simon Cowell wyśmiał te jego marzenia dosadnie i niecenzuralnie, nazywając go bidulkiem umysłowym z Polski, czy jakoś bardziej upokarzająco, ale nie pastwmy się nad starowinkiem Kubusinkiem, bo kopanie leżącego to zbędny wysiłek.
Sebi
2 lata temu
Biedny ten Kubulo Wojewucki, Kamcio go olał, Tomcio zaliczył i wykopał, dobrze,ze chociaż Makłoś się ulitował i tę bidulę Kubulę wziął do swojej kawalerki. Ale coś za coś, teraz musi go dziadek Kubulo utrzymywać, chociaż jest bankrutem.
Róża Majowa
2 lata temu
Powiatowy wygląda jak pół de zza ka i jak trzy ćwierci do eś. Lubię oceniać różne typy męskiej i niemęskiej tzw. urody, więc co jakiś czas różne osoby sobie porównuję i uważam, że Kubusiek Wojewódzki jest zwyczajnie brzydki ('urody' minus zero), patrząc chociażby na jego twarz, perukę i podgardle. Nogi ma pokraczne. Nawet jeśli miałabym nie zwracać uwagi na kubusine oznaki starzenia się z uwagi na jego podeszły wiek (prostaty nie oszuka), to daję mu góra 0/10. Mnie nawet by nie podniecił, bo ani to słodziak, ani ktoś wyglądający męsko. Taka ciocia z trwałą na peruczce. Są kobiety, które może chciałyby z nim się ustawić, bo chodzą wypuszczane przez niego z tyłotworu słuchy, że płaci dużo sałaty za kontrakty i może pomóc zdobyć znajomości (dlatego nazywany jest starym królikiem tvn), co oczywiście jest bzdurą. Poza tym to nie jest ktoś lub coś w kim lub w czym można się zakochać, czy o kim lub o czym można fantazjować. No może jedynie o tym jak robi się z niego oklapłego balona, to tak. Jakby jakaś go brała na widelec, a są takie desperatki, to wiadomo, że tylko dla wątpliwej promocji, natomiast po rozstaniu miałaby w planach szukanie prawdziwej miłości, o ile już w czasie trwania tej gminnej szopy nie byłaby w związku z kimś innym. Jakby Gminny nie był wyeksploatowanym gejem, to i tak nie byłby kandydatem dla kobiet do prawdziwego związku, bo czy wyobrażacie sobie, że odważyłby się usnąć obok jakiejś kobiety bez tej swojej peruki, z malutkim obnażonym prątkiem, wystawiając się na pastwę jej komórki. Zdjęcia wyłysiałego Kubusia '2 cm' w kroku to byłby hihihit bulwarówek i portali plotkarskich.
Apel
2 lata temu
Wiem , że Kuba swojego małego siusiaczka chciałby sobie przedłużyć, bo ma 4 cm we wzwodzie. Tak na moje oko, to było górka ze 3 cm, ale mu nie mierzyłem, już bez przesady. Ale wzwod przy mnie miał, więc dajcie już spokój temu faciowi i nie gadajcie, że jest cioteczką, albo że ma miękkiego do maczania w herbatce Drozdy, bo takie przykre słowa go ranią i o tym mi mówił, choć z trudem, bo jestem heterykiem. Życzcie mu pękatego brzusia i siusiaczka dłuższego, polska gościnność tego wymaga i kulturalność.
Lolek
2 lata temu
Ja lubię facetów , ale tylko do rozmowy i Kuba wyznał mi z małym zawstydzeniem, że to o czym marzy w czasie samotnych nocy, żeby uspokoić się po ciężkim dniu, to wypasiony brzuszek. Kuba, jak niektórzy wiedzą, w tym celu pije oranżadę i głównie piwo, prowadząc prywatną hodowlę swojej ciąży piwnej, co trochę przyprawia go o srom. I daje to rezultaty. Zwierzając mi się szlochał, że wyschnięty brzuchol to mają takie mięczaczki i słabiaczki jak on - słownictwo oryginalne Kuby. A on chciałby wyglądać jak Krzysztof Hołowczyc, bo raz widział go w łaźni tureckiej i odleciał z podziwu. Dlatego autentycznie rozpacza, bo przecież młode dziołchy chcą mieć facetów z umięśnionym brzusiaczkiem - słownictwo oryginalne Kuby, a nie suchych wiatraków poniżej 95 kg wagi.
nota
2 lata temu
Ja znam Kubę W. od lat, bo tak się składa, że ciągle pracujemy razem w TVN. On dziennikarzuje, choć bez matury i studiów jest, a ja po studiach zajmuję się ustawianiem sprzętu i nagłośnieniem i se chwalę. Nawet się zdarza, że przegadamy sporo czasu przed programem lub po pracy. Zaświadczam, że subtelny z niego facio i po prostu u nas nad Wisłą nie szanują faciów takich jak on, którzy jak łysieją to wskakują w perukę, a jak mają problem z poceniem stóp, to nie noszą skarpetek, a protezę noszą jak zęby im wypadną ze starości. Kuba właśnie sobie założył taką i skromniutkim uśmiechem wstydliwie przyklasnął wspomnianej starości. Ja tam nic do Kuby nie mam, a nawet rozumiem, że chce być jeszcze mimo sześćdziesiątki na chodzie i robi co może, ale że to ma świadczyć o orientacji, to juz przesada i to spora.
Kalineczka
2 lata temu
Nie znam Wojewódzkiego osobiście tylko mamy wspólnych znajomych i tak ponoć jest, że Kuba ma drugie, pełne smutków życie, o którym prawie nikt nie wie, że bardzo angażuje się charytatywnie, jest wręcz nadwrażliwy na ludzkie cierpienie, sporo czasu poświęca dla potrzebujących, generalnie jest po prostu szczodry dla tych, których tak jak jego los ciężko doświadcza, daje im swój czas, oddaje im swe biedą nacechowane życie (podobno stara się zarażać swoim wrodzonym ubóstwem umysłowym, daje nadzieję na sen, bo tak wciąż nudzi, a kiedy jest mu źle, co często się zdarza, to płacze jak dziecko z zespołem Kubólu), wspiera finansowo (dlatego jest bankrutem) i chodzi w pożyczonych butach z tekturowym dnem. Poczciwość Jakuba jest jego ogromnym smutkiem, bo musi to ukrywać, by istnieć w świecie mediów. Boi się też własnego cienia, a to już jest coraz dłuższy cień odchodzący w kierunku grządek z kapustą.
Obóżenick
2 lata temu
Jakub Wojewódzki do kieszonkowego dorabiał na... cmentarzu w Proćwinie, gdzie kiedyś stróżem cmentarnym był jego ojciec. "Pracowałem tam jako sezonowy konserwator terenów zielonych", wyznał Jakub w jednym z wywiadów. W wakacje zahaczył się m.in. na budowie w Czechosłowacji, gdzie obsługiwał zewnętrzny dźwig. Pod koniec liceum Kuba usłyszał, że nic w życiu nie osiągnie i nadaje się tylko do prostych prac budowlanych. Jak wspomina w książce, którą pisał przez lata bezskutecznie odreagowując hejt, którym go raczono w necie - Po teście na inteligencję zapadła dramatyczna cisza. W końcu wezwano moją mamę do poradni, gdzie pan psycholog, patrząc jej głęboko w oczy, powiedział: »Syna tylko i wyłącznie do prostych prac budowlanych.<< 4-letnie liceum skończył w 6 lat. Studia dziennikarskie skończyły z nim po pierwszym semestrze, gdy wyszło na jaw, że nie ma matury. Dziecko nocnego stróża nie miało łatwego życia uczuciowego i zawodowego, same zawody i brak czucia w czułym kiedyś penisku.
Ania
2 lata temu
Kuba nie jest biseksem , bo ma 3 cm we wzwódku i się tego wstydzi przed kobietami i facetami, tylko bardzo młodzi chłopcy , którzy mają tyle cm co Kuba lub mniej są wybierani na castingach, bo przed takimi Kuba jest w stanie się odważyć obnażyć. Peruczkę podobno nawet zdejmuje, gdy upojne chwile zmącą mu zmysły i instynkt samozachowawczy.
Rintintin
2 lata temu
WFista sadysta Pan Witold upokorzył Kubusia Wojewódzkiego w składziku na szczotki i od tego czasu Kubuś nie trzyma stolca. Pieluchy Kubuś przynajmniej ma już za darmo, bo zasiłek pielęgnacyjny pobiera z racji wieku i stanu zdrowia.
Joa
2 lata temu
Jedni robią kilka konkretnych prestiżowych reklam jak Rozenkowa czy Garlicki i mają na wszystko wywalone, bo ich stać, a inni jak Kuba występujący za darmo jako ogon w Playu bierze co popadnie na ilość, aby utrzymywać całą rzeszę młodych chłopięcych castingowych gąbek.. Taka to różnica w rankingu wartości tych celebrytów.
...
Następna strona