Trwa ładowanie...
Przejdź na

Łuszczykiewicz: "To Owsiakowi stawiamy pomniki, a nie komuś innemu o podobnym wzroście!"

52
Podziel się

"Telewizja TVN nie udaje, że naszego kochanego WOŚP-u nie ma" - dogryza TVP.

bCygTEol

W niedzielę na warszawskim stadionie Legii odbył się charytatywny mecz TVN kontra WOŚP, z którego dochód przeznaczony zostanie na zakup specjalistycznych karetek. W szeregach obu drużyn pojawiły się gwiazdy ze świata sportu, dziennikarstwa czy show biznesu.

Wojciech Łuszczykiewicz mimo kontuzji wspierał drużynę Jurka Owsiaka. Muzyk nie krył dumy z możliwości pomocy:

bCygTEon

Jestem fanem Owsiaka. To Owsiakowi stawiamy pomniki, a nie komuś innemu o podobnym wzroście, ale sercu mniejszym. Telewizja TVN nie udaje, że naszego kochanego WOŚP-u nie ma.

_

_

bCygTEot

_

_

bCygTEou
bCygTEoO
KOMENTARZE
(52)
1111
3 lata temu
racja
gość
3 lata temu
Mister Polski 2017 to bardzo PODEJRZANA SPRAWA! Maślak i Jonkisz się od tego odcieli bo najprawdopodobniej też coś wiedzą. Skoro finaliści obecnej edycji mówią, że to ustawka, to warto to sprawdzić!!
gość
3 lata temu
zmienicie zdanie jak wasze dziecko bedzie leczone na sprzecie owsiaka. dla wszystkich ktorzy mowia ze to ludzie nie owsiak. on to podkresla na kazdym kroku. a to ze ktos mowi po prostu orkiestra albo owsiak to taki skrot myslowy.
bCygTEoP
gość
3 lata temu
Brawo Jurek pomazani kaczym kałem zawsze plują
gość
3 lata temu
komentarz moge napisac a zminusowac nie? o co tu chodzi. poprawcie to
Najnowsze komentarze (52)
gość
3 lata temu
Do żadnej pracy w służbach (np. w policji) byś się nie dostał, bracie, z tymi tatuażami. Ale śpiewasz pięknie. Pozdrawiam.
KRAKUS
3 lata temu
Ciekawi mnie ile ty Jurku dałeś do skarbonki?
gość
3 lata temu
to prawda
gość
3 lata temu
i tobie też postawimy ale jak zdech,,,sz.
gość
3 lata temu
Dziękujemy Owsiakowi za to co robi dla dzieci i osób starszych, o których rząd nie chce pamiętać. A ci co krytykują tę inicjatywę to bezwartościowe warchoły.
gość
3 lata temu
Jestem osoba wierzaca i uwazam,ze Pan Owsiak ma juz przygotowane miejsce w niebie i kazdy czlowiek powinien brac z niego przyklad.Krytykujecie a sami co zrobiliscie dla swiata,dla dzieci,dla potrzebujacych?!
Joanna
3 lata temu
Wojtek masz całkowitą rację. Byłam w Centrum zdrowia dziecka w Warszawie i widziałam ile jest serduszek na sprzętach, a jedna z takich pomp dyfuzyjnych uratowała życie mojemu siostrzeńcowi. Więc ci co opluwają Owsiaka to kretyńskie samoluby i oszuści.
gość
3 lata temu
Niezdolna g****a k***a, która bez auto-tune'u byłaby nikim.
bCygTEoH
Julka i Jagod...
3 lata temu
Brawo Wojtek - uwielbiamy Cię.
gość
3 lata temu
Jaki sprzęt Owsiaka????? Ludzie z dobrego serca dali na ten sprzęt, który jest kupowany za niższe pieniądze i niższą wartość niż być powinno.Owsiaka to jest kasa jaką napycha sobie do kieszeni. Nie trawię tego oszusta i zdania o nim nie zmienię.
gość
3 lata temu
Piękne w orkiestrze jest to, ze ludzie sie jednoczą w szczytnym celu i zbierają ogromne pieniądze, które, niestety, ale tylko w części są przeznaczane na cel, na który były zbierane. Wg sprawozdań finansowych WOŚP Finansuje przystanek Woodstock - troche nie fair, prawda?!? Każdy finał WOŚP jest opłacany z budżetu miast, gmin-po prostu z publicznych środków -moze łatwiej byłoby te pieniądze przeznaczyć bezpośrednio na szpitale? Orkiestra to szczytny cel ale przeznaczanie na rozrywkę środków zebranych na pomoc, jest poniżej pasa wobec osób, które pomagają.
gość
3 lata temu
Nawet Owsiak mi się zbrzydł ....mam dosyć polityki w każdym kącie swojego życia NIECH WSZYSCY SPADAJĄ!
gość
3 lata temu
to pieniądze nasze które nie są w 100% przekazywane na cel na który są zbierane, w przeciwności np. do Caritsau, Owsika to typ który od lat miga się przed ujawnieniem sprawozdanie finansowego, szemrana postać. Gdybyście ludzie byli w stanie przelewać darowizny na chore dzieci i szpitale tak po prostu bez tej całej fety która kosztuje miliony złotych (zespoły, czas telewizyjny, oprawa, itd) to można by było mówić o cudzie ale nie, wam jest potrzebny taki typek, który musi pokrzyczeć, polatać po scenie i do tego musi wam zagrać jakiś grajek a na końcu muszą oczywiście być fajerwerki, bo bez tego nawet złotówki nie przekażecie. Nikt Owsiakowi nie odbiera zasług ale niech nie udaje anioła bo ma za uszami równo i niech w końcu pokaże pełen sprawozdania z prowadzonych działalności, ile kasy zostało przekazane na konkretne cele a ile nie.
Artur
3 lata temu
Żenujący "artysta"
bCygTEpj