Trwa ładowanie...
Przejdź na

Macademian Girl dementuje plotki: "Nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Zawsze jestem punktualna"

40
Podziel się

Jakiś czas temu media donosiły o tym, że Rafał Maserak zarzuca blogerce spóźnialstwo.

bCzppenF

Tamara Gonzales Perea, choć dała się poznać jako szafiarka, od niedawna za cel stawia sobie występy w telewizji. Doświadczenie przed kamerą zdobywała jako uczestniczka pierwszej edycji Agenta, następnie dostała pracę w Pytaniu na śniadanie, a gdy już poprawiła muskulaturę i elastyczność, zdecydowała się na udział w Tańcu z gwiazdami. Jakiś czas temu media informowały o tym, że tanecznemu partnerowi Tamary nie podoba się jej spóźnialstwo. Rafał Maserak miał narzekać, że blogerka usprawiedliwia to robieniem makijażu.

W jednym z ostatnich wywiadów, Macademian Girl stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom, twierdząc, że zawsze stawia się na treningi o czasie.

Wierzycie Tamarze?

bCzppeoi
KOMENTARZE
(40)
gość
rok temu
Lubie ją , fajna, kolorowa, zmysłowa, wykształcona i nigdy onikim nie powiedziała nic złego
gość
rok temu
lubię ją za jej orginalność potrafi z niczego zrobić coś ,śliczna kobieta !!!
gość
rok temu
Tamare należy nie lubić,po prostu.Zbyt ładna,za inteligentna a do tego jedna z najlepszych! Akurat na próbach nie ma grama makijazu,wiec odwalcie się od niej
bCzppeoj
gość
rok temu
ludziska co sie z wami dzieje? wasze komentarze sa zenujace ,jestescie podli, wychwalacie gejów i rozne dziwolagi a piekną kobietę tak obrazacie !!!!
gość
rok temu
Halo Pudelek znów mi usuniesz komentarz?
Najnowsze komentarze (40)
anna
rok temu
ma parcie na szkło i lubi jak o nie sie mwi osobiście nieprzeoadam za nią
gość
rok temu
Umiłowani, uciekajmy, przed chorobą lżenia [kogoś]. Ani też nigdy nie wspominajmy źle nikogo, i nie odwracajmy spojrzenia, kiedy wspomina się bliźniego
gość
rok temu
Może i się spóżnia na treningi, ale jak do tej pory jest najlepsza w tańcu. Jest SUPER ! Wyprzedza i to wysoko wszystkie uczestniczki. Wg. mnie jest kandydatką do uzyskania I -go miejsca w obecnej edycji programu : "Taniec z gwiazdami"
gość
rok temu
Jakbym nałożył na siebie tyle tapety byłbym piękniejszy od niej,wystarczy obejrzeć pytanie na śniadanie to widać ze ma na sobie 1 kg. makijażu,taka jest prawda.
gość
rok temu
Girls ma niezłe parcie na szkło
gość
rok temu
już tylko takie niby gwiazdy zostały
gość
rok temu
gdzie ona już nie występowała wszystkie stacje oblecjała
gość
rok temu
powinna pierwsza odpaść
bCzppeob
gość
rok temu
I tak to własnie jest, skąd państwo bieżecie te wszystkie historie. Podobnie jest z tym wszystkim o Meghan, Kate , Harrym itd kiedy wiadomo, że oni nikomu nie udzielają żadnych prywatnych wiadomości. Przedruki z popołudniówek angielskich maja taka samą wartośc jak wasze newsy o celebrytach.
gość
rok temu
Przecież pudelek zawsze wymyśla takie newsy, które są kompletnie nieprawdziwe. To samo było z Anną Muchą, kiedy tańczyła z Maserakiem. Ze beznadziejna, nie może nauczyć się kroków, że Maserak jest na nią wściekły, a już podczas pierwszego występu okazało się, że tańczyła super. I finalnie wygrali program.
gość
rok temu
Zadbana i elegancka a przy tym opanowana i z klasą kobieta. Stojąc przy innych wyróżnia się znacząco.
gość
rok temu
Tamara Gonzalez Perea, proszę poprawić .
gość
rok temu
Widziałam kilka wywiadów z Tamarą. To bardzo inteligentna i rozważna kobieta, a przy tym bardzo sympatyczna.
gość
rok temu
Ładna i mądra
bCzppeoD