Trwa ładowanie...
Przejdź na
Primavera
Primavera
|
aktualizacja

Maciej Zakościelny zabrał głos i POTWIERDZIŁ ROZSTANIE z Pauliną Wyką!

157
Podziel się:

Maciej Zakościelny udzielił wywiadu, w którym potwierdził medialne spekulacje - jego związek z Pauliną Wyką faktycznie przeszedł do historii. "Nie jestem już z moją partnerką" - mogli usłyszeć słuchacze w podcaście Multikina pt. "Do zobaczenia w Multikinie".

Maciej Zakościelny zabrał głos i POTWIERDZIŁ ROZSTANIE z Pauliną Wyką!
Maciej Zakościelny, Pauliny Wyka (AKPA, fot. Instagram)

Maciej Zakościelny należy do grona tych aktorów, którzy niezbyt chętnie opowiadają w mediach o swoim życiu prywatnym, brylują na ściankach, czy relacjonują w sieci to, jak wygląda ich domowe ognisko. Uważnym fanom mężczyzny, mimo wszystko, nie umknął fakt, że Maciej musiał rozstać się z partnerką, ponieważ przestał wrzucać z nią zdjęcia.

Medialne spekulacje namnażały się z każdym dniem, dlatego Maciej w ramach podcastu Multikina pt. "Do zobaczenia w Multikinie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Zakościelny ignoruje krytykę "Kogla Mogla": "Nie słyszałem nic na swój temat"

Maciej Zakościelny zabrał głos po rozstaniu z matką swoich dzieci. Co powiedział?

Nie układało im się i to było najlepsze rozwiązanie dla wszystkich. Rozstali się już kilka miesięcy temu, jednak zachowali dobre stosunki ze względu na dzieci - donosił jakiś czas temu magazyn "Na Żywo".

Informator tygodnika miał rację. Maciej Zakościelny, goszcząc na "kanapie Knapa", przyznał, że nie mieszka już z Pauliną, ale dogadał się z nią w sprawie opieki nad synami. Pretekstem do subtelnego potwierdzenia spekulacji była rozmowa o telewizorze, "którego chciałby się pozbyć".

Ja nie oglądam telewizji, ale moi synowie, jak przychodzą do mnie, bo teraz ja nie jestem z moją partnerką już, w związku z czym dzielimy się tak tydzień w tydzień dziećmi, to oni w sobotę i niedzielę oglądają - słyszymy.

Para doczekała się dwóch synów - niespełna 8-letniego Borysa i młodszego o dwa lata Aleksa.

Myślicie, że serce aktora szybko skradnie kolejna piękność?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(157)
Iza
3 miesiące temu
Ludzie przestali się dogadywać w parach. Coś się takiego stało, ze przy trudnościach wychodzi się ze związku bardzo łatwo. Powinni uczyć w szkołach, ze związek to jest ciężka praca, głównie nad sobą, praca która się nigdy nie kończy. I to jest normalne i wartościowe. Miłość, wyrozumiałość, stemperowanie własnego ego i traktowanie drugiej osoby z szacunkiem. Gotowość do kompromisu. Tego uczymy się całe życie. Czasem nic się nie da zrobić, jak jest jakaś patologia, ale w większości przypadków wysiłek jest możliwy i efekty są.
Casey
3 miesiące temu
Coraz trudniej uwierzyć w miłość, taką forever.
Liść lauru
3 miesiące temu
Co on taki wymęczony z twarzy? Jakby tyrał na 3 etaty co najmniej 🤨
ada
3 miesiące temu
Wygląda jakby czegoś nadużywał...🤔
Bibi
3 miesiące temu
Szkoda
Najnowsze komentarze (157)
Jaaa
2 tyg. temu
No i co z tej miłości? Dzieci mają a się rozstali
Dzielimy !!!
miesiąc temu
się dziećmi, produkujemy patologię, lansujemy nienormalność ! Już jesteśmy częścią 99,9%-ta półświatka tzw. artystów i celebrytów czyli odwrotnością normalnych ludzi !!!
zmarrwtiona
3 miesiące temu
Maciej... co ci? chorujesz?
Stoik
3 miesiące temu
Związki są wbrew naturze. Tej duchowej. I tego powinni uczyć, tylko niestety większość jest w programie "ucieczki od wolności" i wolą kompensować, zamiast uczyć się samodzielności, pracować nad autonomią, aby najpierw poznać siebie, swoje potrzeby / pasywa-aktywa, by zaoferować sobie dobre życie. Dopiero potem dzielić się tym z kimś. Związki w pop kulturze to przekonanie, że nasze szczęście zależy od innych (od faceta/kobiety, rodziny etc.) a to największy fake program ludzkości, współmierny tylko i wyłącznie do rozstań, które to potwierdzają. Ten system społecznej konsumpcji (jestem z tobą bo cię potrzebuję, a nie bo chcę i tak wybieram) rozpada się na ratunek naszej cywilizacji. Wbrew pozorom.
Liko
3 miesiące temu
Rozstali się a on przecież miał chemię Widać na niektórych zdjęciach ma insta brak włosów brwi i taka okrągła buzia
Tak
3 miesiące temu
Jaka piekna kobieta
Eli
3 miesiące temu
Piękna kobieta
Y5rd
3 miesiące temu
Musi być bardo nieszczęśliwy, ona za to promienieje
Gosc
3 miesiące temu
Ten facet wyglada fatalnie
Ksenka
3 miesiące temu
Dzielimy się dziećmi z moja partnerką… Chryste panie !!! Gdzie jest rodzina mąż żona … rodzicielstwo. Coś nie pasi to się trzeba wymiksować
noo
3 miesiące temu
Ludzie, w takich chwilach to się człowieka wspiera a nie ocenia wygląd.
Lidka
3 miesiące temu
O tym szczęśćiu to gada jak mały Kaziu przez radio. Niewiadomo o co mu chodzi. Następny po Hakielu ofiara losu.Jakies troki od kaleson.
🍀🍀🍀
3 miesiące temu
Ładna para Szkoda
Ktoś
3 miesiące temu
Zdrówka panie Macieju
...
Następna strona