Madox o Szpaku: "Przetarłem mu szlaki zanim pojawił się w mediach"

102
Podziel się

"On zawsze mi gratuluje. Jestem osobą życzliwą i nie życzę mu niczego złego. Na rynku jest miejsce i dla mnie i dla niego".

Postaci takie jak Madox, Mateusz Maga czy Michał Szpak wciąż budzą w Polsce wiele kontrowersji. Na postrzeganie "kolorowych ptaków" polskiego show biznesu niewątpliwie wpłynął jednak sukces Szpaka na Eurowizji: Eksplozja kariery Szpaka. "Wymodlił sukces"?

Okazało się, że Michał ma więcej fanów, niż się spodziewał. Tego samego nie może chyba powiedzieć o sobie Madox, którego liczba fanów na Facebooku daleka jest od tej na profilu Szpaka. Marcin Majewski przyznał, że również starał się o udział w tegorocznej Eurowizji, jednak jego zgłoszenie zostało odrzucone. Mimo to nie zazdrości koledze. Twierdzi, że "światowy rynek" jest wystarczająco pojemny, by zmieścić ich obu:

Myślę nad wystąpieniem podczas Eurowizji, tegoroczne zgłoszenie było jednak odrzucone. Zgłosiliśmy się na spontanie. To ja przetarłem szlaki Michałowi Szpakowi. Prywatnie bardzo go lubię. Zawsze mi gratuluje. Jestem osobą życzliwą i nie życzę mu niczego złego. Nie zazdroszczę mu sukcesu na Eurowizji, idziemy inną drogą. Nie jestem zazdrosny o Michała Szpaka, na rynku jest miejsce na dla i dla niego.

Źródło: WideoPortal/x-news

KOMENTARZE
(102)
gość
4 lata temu
Jakie szlaki mu przetarł? Szpak jest facetem, a nie przebraną "babką", ma swój styl i to wszystko. Majewski chyba trochę innymi ścieżkami chodzisz. Poniosło cię.
gość
4 lata temu
jake slake nay przetarl MIchalowi? Michal to FACET a nie trans. Muze trudno porownywac bo Michal ma swietny glos i pasje, a Madox ma straszliwie zmanierowany glos bezplciowy i mierny, sorry.
gość
4 lata temu
Co za i*****l... Tak bardzo by chciał a tak bardzo nic z tego nie będzie... Piórka w tyłku i przebieranki nie pomogą gdy talentu brak.
gość
4 lata temu
sukces ma wielu ojców....
gosc
4 lata temu
cytuję tekst "jest miejsce na dla i dla niego" i wszystko jasne Madox....
Najnowsze komentarze (102)
człowiek2089
4 lata temu
Uwielbiam Madox za muzykę :) do tego bardzo mi się podoba wow
Gość
4 lata temu
Ludzie, po pierwsze znacie wy znaczenie słowa Biseksualny ? W ogóle, załamuje mnie to że 98% społeczeństwa nie odróżnia : Homoseksualisty od Metroseksualisty, Tranwestyty od Homo (tylko 2% tranwestytów jest homo!), Metroseksualisty od Tranwestyty. A o pojęciu Biseksualny nie wspomnę!. Po drugie : Michał to mega facet i piszę to jako kobieta, a osobiście na takiego Madoxa to bym nie poleciała. A tak dążąc do sedna to zajelibyście się czymś bardziej ambitnym, niż promowanie jakiegos Madoxa który talentu nie ma
gość
4 lata temu
Komu się podoba taki babochłop jak Madox? Kobietom hetero i gejom raczej nie, bo wygląda jak baba. Facetom hetero i lesbijkom też raczej nie, bo jednak ma ptaka. Więc kto zostaje? Chyba tylko biseksualiści...
gość
4 lata temu
Chyba srakę mu przetarł
gość
4 lata temu
A ktoś zna choć jeden utwór Madoxa?
gość
4 lata temu
Obydwaj wyglądają jak babochłopy - to jest żenujące, nie mogę na to patrzeć!
gość
4 lata temu
Obydwaj wyglądają jak babochłopy - to jest żenujące, nie mogę na to patrzeć!
gość
4 lata temu
Michał Szpak to facet z talentem , a nie popierdółka
fanka
4 lata temu
Co Michaś pokazuje tymi rękami? Co to za gesty są ? Plz powiedzcie.
gość
4 lata temu
oj zazdrości mu, biedny, zazdrości, to czuc w tej wypowiedzi
gość
4 lata temu
Gdzie Ci prawdziwi faceci!!!!
gość
4 lata temu
Jakie szlaki? Kim jest Madox? Nie znam. Widzę jakaś "pannę". Szpak jest oryginalnym artystą
gość
4 lata temu
No i masz pecha, wypadłeś!
gość
4 lata temu
JAKIE KOLOROWE PTAKI, pudlu??? Kolorowy ptak jest tylko JEDEN!!! MICHAŁ SZPAK
...
Następna strona