Maffashion: "Nie mam ciśnienia żeby udowadniać, że nie jestem gimbazą"

88
Podziel się

"Gwiazdą w naszym kraju nie jest aż tak ciężko być, wystarczy pójść do programu. Ja tak nigdy o sobie nie powiedziałam".

Julia Kuczyńska to jedna z najlepiej radzących sobie polskich blogerek modowych. Maffashion regularnie wyjeżdża na sponsorowane wakacje i bywa na wszystkich najważniejszych pokazach mody w kraju.
Celem pracy blogerki jest zdjęcie, które w korzystny sposób przedstawi reklamowany produkt i odpowiednia jego promocja. "Przy okazji" zyskuje ona szansę na egzotyczne wakacje i zapas nowych, markowych ubrań.
Nic więc dziwnego, że Jessice Mercedes czy Maffashion zarzuca się, że ich sposób zarabiania pieniędzy trudno jest nazwać pracą. Ta ostatnia podkreśla, że ma dystans do słów krytyki i że "nie uważa się za gwiazdę". Twierdzi, że choć ma świadomość różnicy między pracą górnika a blogerki, to jej "zawód" zajmuje całą dobę i również należy mu się szacunek:

Nie trzeba walczyć ze stereotypem. Nie mam ciśnienia, żeby udowadniać, że jestem po studiach, nie jestem gimbazą. Jak ktoś mi pisał, że nie mam wykształcenia, to chciałam pisać, że mam. Zarzuca się blogerkom, że ogłupiamy dzieciaki, że to jest błache, że robimy sobie tylko selfie i to jest nasza praca. Ale to robią media, internet, które piszą o nas w ten sposób. Pojechały na darmowe wakacje. Z dziewczynami po fachu mówimy, że to tak nie jest. Może zbyt wiele dziewczyn używało określenia ciężka praca. To się kojarzy górnik, lekarze. Nasza praca jest czasochłonna, musimy się poświęcić 24 godziny na dobę. To inna praca, ale też praca. Gwiazdą w naszym kraju nie jest aż tak ciężko być, wystarczy pójść do programu. Tego słowa się nadużywa, ja tak nigdy o sobie nie powiedziałam.

Źrodło: 20 m Łukasza/x-news

KOMENTARZE
(88)
gość
4 lata temu
mówiąc, że jest 'gimbazą', mamy na myśli jej stan mentalny :)
gość
4 lata temu
Boze 30 na karku a zachowuje sie jak gimbus zalosne
gość
4 lata temu
a co studiowałaś? szafiaroznawstwo? w obecnych czasach posiadanie jakiegokolwiek magistra nie świadczy o dobrym wykształceniu. tym bardziej takiego, którego nie wykorzystuje się w zawodzie
Słodka Suzi
4 lata temu
A Ann Lewandowska siedzi na kiblu bo zatrula się pulpetami mocy i sika d**a. Biedna dajmy jej wsparcie hasztag healthy ann
gość
4 lata temu
ona jest intelektualna ameba. jedyne co potrafi to pstrykac samojebki. bo jej wypowiedzi nie da sie sluchac. instagram niestety promuje takie b*********e. jak moje dziecko podrosnie, to zabronie mu korzystac z "soszjal midiów".
Najnowsze komentarze (88)
gość
4 lata temu
Jednak,jest duzo ludzi,ktorym podoba sie taki debilny komentarz,
gość
4 lata temu
grafike zaocznie na prywatnej uczelni :P i to licencjat tylko
gość
4 lata temu
Wychlastałbym jej jęzorem cały rów
gość
4 lata temu
Jak uważacie ją za amebę i osobę gorszą od was to po co oglądacie jej wywiady i żyjecie jej życiem? Jak ja kogoś nie lubię to nie oglądam rzeczy związanych z tą osobą i nie krytykuje jej bo żeby to robić to serio trzeba nie mieć życia
gość
4 lata temu
Gruba.
n
4 lata temu
Błahe, Pudlu...
gość
4 lata temu
Robisz sobie zdjecia ryja, chwalisz sie sie tramptaki z adidasa, jak bede miala corke ZABRONIE JEJ KATEGORYCZNIE CIEBIE OGLĄDAC! Jeszcze troche i maff sie skonczy juz stara koko 30 wiec bye bye, mam nadzieje ze moje dziecko nie bedzie takie prozne
gość
4 lata temu
Chyba gwiazdom nie gwiazdą wykształcona intelektualistko.
gość1
4 lata temu
Skoro tak łatwo jej przyszło to zarabianie to spróbujcie Wy szczęścia,A zakładam się,że nawet w 3/4 nie będziecie tak sławni jak ona i nie będziecie mieć tylu pieniędzy,ludzie ogarnia was zazdrość darujcie sobie bo i tak too ją nie rusza ;)
gość123
4 lata temu
Skoro tak ją znasz to chyba powinieneś wiedzieć co studiowała,ją nazywacie gimbazą? To kim Wy jesteście pokazując aż tak niski poziom i wyzywając ją anonimowo :)
gość
4 lata temu
ma 29 lata a zachowuje sie jak 17stka, taka prawda, gimba z niej
gość
4 lata temu
Boże!!! Ludzie darujcie sobie. Zazdrość przez Was przemawia. Ma sposób na życie, zarabia dobrze się bawiąc. Chciałabym znaleźć prace, która bym tak pokochała, i która traktowałabym jednakowo jako hobby, dodatkowo żyłabym jak pączek w maśle. Kto by tak nie chciał?! Chyba tylko hipokryta. Jeżeli praca w Biedrace to życiowe marzenie kogoś z Was, ok szanuje to, bo każdy ma prawo do kreacji własnego życia.
gość
4 lata temu
co ona tak wzdycha...
gość
4 lata temu
Mam osiemnaście lat i nie znam jej. sooory nie interesuje sie tego typu ludźmi. Moim zdaniem jest gimbazą.
...
Następna strona