Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maffashion: "Rodzice poznali Czarka, oczywiście. Nawet z tatą trawnik podlewał!"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
34
Podziel się:

"Czarek jest super dojrzały i kochany. Oświadczyny to będzie bardzo ważna chwila" - przewiduje. "Dostaliśmy kilka propozycji okładek, nie przyjęliśmy ich".

bESNhEPp

Julia Kuczyńska ze Złotowa, promująca się w sieci jako Maffashion, coraz chętniej opowiada o swoim związku z Cezarym Jóźwikiem z Abstrachujów. Łączy ich obecnie zamiłowanie do "światowego życia" i darmowych wakacji. Zobacz: Maffashion i Czarek z "Abstrachujów" bawią się na festiwalu (FOTO)

Mają na swoim koncie już nawet pierwszą wspólną okładkę. Póki co jednak tylko Bravo. Przypomnijmy: Maffashion z chłopakiem na okładce "Bravo"!

Wygląda na to jednak, że szybko nie doczekamy się kolejnej okładki. A przynajmniej tak zapewnia Maffashion.

bESNhEPr

Rodzice poznali Czarka, oczywiście. Nawet z tatą trawnik podlewał. Wszystko się pozmieniało, jest inaczej o 180 stopni. Tata nawet nadrobił odcinki Abstrachuje. Od Czarka się dużo nauczyłam. Jest super dojrzały i kochany. Nauczyłam się spokoju, który mi był bardzo potrzebny. Oświadczyny to będzie bardzo ważna chwila. Dostaliśmy kilka propozycji okładek, nie przyjęliśmy ich. Po co?

Chcielibyście zobaczyć ich sesję w _Gali_ albo _Vivie_?

bESNhEPx
bESNhEPy

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news

bESNhEPS
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(34)
gość
5 lata temu
Ona ma 29 lat a jest taka infantylna i te angielskie wstawki...
gość
5 lata temu
jak mnie wkurza, kiedy ludzie mieszkający w polsce, nie potrafią pisać czy rozmawiać po polsku. wszędzie dają te wstawki angielskie, bo w ich głowie to brzmi tak 'cool'. jesteś w polsce, mów po polsku. nie mów 'tip' tylko napiwek. nie mów 'research' tylko badania, nie mów 'role model' tylko wzór do naśladowania. czy to takie trudne? nawet 'f**k' drażni, przecież mamy takie piękne polskie soczyste słowo. jesteś w polsce, mów po polsku!
gość
5 lata temu
to juz oswiadczyny beda?chyba nie jestem na czasie
bESNhEPT
gosc
5 lata temu
może u mnie podleje trawnik? ostatnio zwolniłam ogrodnika....
gosc
5 lata temu
może u mnie podleje trawnik? ostatnio zwolniłam ogrodnika....
Najnowsze komentarze (34)
masakra
5 lata temu
Oglądałam cały wywiad dla mnie - robi z siebie ofiare, tak jak ludzie w tym internecie krytykują. Wystawiasz się to musisz liczyć się z hejtem, dlaczego nie można ludzi krytykować, tylko zawsze miłość radość, uwielbienie. Zawsze kogoś lubisz mniej lub bardziej, a życie ludzkie to nie trawnik usłany różami, to odzwierciedla nastroje w Polsce, które ogólnie są złe, ludzie są sfrustrowani ciezko pracuja nic nie mają. Co z tego że hejtują im wiekszy hejt tym wieksza popularność, robisz co lubisz i masz za to kasę czego wiecej do szczęścia potrzeba. zawsze kogoś możesz zranic kogoś nawet nie umyślnie " twoja praca jest warta tyle ile ktoś zanią zapłaci " - czyli 12 zł dla lekarza.... tyle jest warta praca pracowników opiki medycznej. Widzisz napisałam jak mi źle i jest mi lepiej :P
gość
5 lata temu
Fajnie, że wyrwaliście wszystkie zdania z kontekstu i mają teraz zupełnie inne znaczenie, niż w prawdziwym wywiadzie. Nazywacie siebie dziennikarzami? A gdzie etyka dziennikarska?
tomv
5 lata temu
co za pustaki, rozpacz:))))
gość
5 lata temu
Gruba jak na ten wiek.
gość
5 lata temu
CO ONA TAK SPUCHŁA NA POLIKACH???
gość
5 lata temu
Haha bravo czyli gazetka dla dziewczyn w wieku 10-14. Jak ktoś jest głupiutki i popularny to jasne,że go dadzą do tej gazetki. Parę razy patrzyłam kto jest zwykle na tych okładkach- "znane" osoby z internetu,szczególnie z yt, jakiś bieber,gomez.. czyli wszystkie osoby,które chcą zaistnieć czasami pokazując swoją głupotę.
gość
5 lata temu
U mnie trawe podlewa ruda q**a tusski hôj r***i
gość
5 lata temu
To q**a wapaniale, moze jeszcze razem konia trzepali
bESNhEPL
gość
5 lata temu
abstrachuje się nie odmienia
gość
5 lata temu
Magfashion jak tylko otwiera buzie i mowi to mi przypomina Dode. Ma tak okropna maniere i tak wku*wiajact glos ze masakra.
gość
5 lata temu
Maffashion to dzieciak, ktory nie potrafi zniesc krytyki. Blokuje ludzi na insta bo pisza jej komentarz, ktory nie mowi jakaz to ona jest piekna i z******ta. Dorosnij.
gość
5 lata temu
Młodzi, piękni, powodzenia. PS. Boże jaki retusz Czarka na okładce tego BRAVO!
gość
5 lata temu
co wy chcecie? chłop nie jest durny. dzięki niej pół świata zwiedzi za darmo. np. coachella, za którym pewnie ani złotówki nie zapłaciła, bo była tam dzięki h&m.
gość
5 lata temu
Ona jest z czarusiem dla hajsu...mimo ze ina ma kase to on ciagle stawia. Wardege tez probowala zbajerowac ale sie nie dal
Oferty dla Ciebie
bESNhEQE
bESNhEQF
bESNhEQG
bESNhEQH
bESNhEQI
bESNhEQn