Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Maja Bohosiewicz naśmiewa się z klientek krytykujących jej markę odzieżową: "DUŻA NOGA, DUŻA DZIURA"

288
Podziel się

Celebrytka sugeruje, że ubrania się prują, bo klientki są za grube?

Maja Bohosiewicz naśmiewa się z klientek krytykujących jej markę odzieżową: "DUŻA NOGA, DUŻA DZIURA"
(ONS, Instagram)
bCIHjHPF

Odkąd kilka lat temu Maja Bohosiewicz urodziła dzieci, przestała udawać, że ma jakieś większe ambicje i została instamatką. Na Instagramie publikuje np. relacje z gotowania jajek czy rzucania stuzłotowymi banknotami oraz udziela "porad" na temat macierzyństwa.

Maja jest też żywym banerem reklamowym.

bCIHjHPH

Maja Bohosiewicz panikuje przed spotkaniem z paparazzi

Oprócz reklamowania produktów od sponsorów, Bohosiewicz sprzedaje ubrania pod własną marką Le Collet. Ostatnio, w związku z aferą wokół Jessiki Mercedes, celebrytki, które parają się biznesem odzieżowym, znalazły się pod lupą blogerek. Jedna z nich postanowiła się przyjrzeć się firmie Mai, ponieważ klientki narzekają, że ubrania z Le Collet są fatalnej jakości i szybko robią się w nich dziury. Blogerka wystawiła marce negatywną opinię.

Bohosiewicz postanowiła postraszyć ją prawnikiem i wyśmiać skargi klientek na InstaStories. Do udziału w relacji zaprosiła koleżanki.

bCIHjHPN

Taka duża szwalnia, a takie duże dziury. Może to nie jest problem dużej szwalni, a dużej nogi? Duża noga, duża dziura - mówiły na nagraniu.

Internauci są oburzeni.

Ale żenada. Ona po prostu śmieje się ze swoich klientek i pluje im w twarz. Jeszcze sugerując, że są za grube?!

Takie traktowanie klientów jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Jak widać, przyznanie się do błędu w wykonaniu tej pani to czyn niemożliwy. Jeszcze to sugerowanie, że to problem "dużej nogi". Na pewno tyle klientek zamówiło za małe legginsy. Sama kultura wypowiedzi Mai pozostawia wiele do życzenia. (...) Po takim zachowaniu nie dałabym zarobić ani grosza tej pani.

bCIHjHPO

Jako osoba plus size jestem wyjątkowo wrażliwa na taki fat shaming. "Problemem nie są nasze produkty, tylko twoje gabaryty". Taki przekaz, okropne - piszą.

Myślicie, że firma Mai długo jeszcze utrzyma się na rynku?

bCIHjHPP
bCIHjHQi
KOMENTARZE
(288)
Onaaa
miesiąc temu
Ludzie nie kupujcie nic od celebrytów!!! Oni Wami gardzą!!! Liczy się tylko ich zysk
Nnn
miesiąc temu
FAScynujące
WIOCHA
miesiąc temu
po co przepłacać? żadna z niej eksluzywana marka... wszystko kupuje w Ptaku pod Łodzią... to samo co w innych butikach, tylko dwa razy droższe... WIOCHA
bCIHjHQj
NOE
miesiąc temu
Jak widze ta twarz...z tesknota za inteligencja bijaca z oczu to nie ogarniam CZYM ONA PRZYCIAGA LUDZI??!
Stenia
miesiąc temu
Mówi się, że nie ma brzydkich kobiet. Są jak widać. A nie ma gorszego połączenia niż "radiowa uroda" i bycie niemiłym jak w przypadku Mai.
Najnowsze komentarze (288)
ele
miesiąc temu
O poziomu
aaa
miesiąc temu
coreczka sonii... nieliczni pamietaja, nieliczni znaja...
miki
miesiąc temu
Jak taka madra niech sama teraz nosi .
rrr
miesiąc temu
a kto to jest??? jedno stwierdzam na poczekaniu - brak kultury....
Konstancja
miesiąc temu
I taka kobieta stawia siebie za wzór matki do naśladowania... Podczas gdy sama wykazuje totalny brak szacunku do ludzi, co więcej własnych klientów... Dramat
gorzka prawda
miesiąc temu
O KIM MOWA?
gorzka prawda
miesiąc temu
O KIM MOWA?
niewiadomo
miesiąc temu
Kto to jest?
bCIHjHQb
ull
miesiąc temu
polecam sukienki Karoliny Garczyńskiej - piękne i w różnych rozmiarach, bez dyskryminacji pań o pełnych kształtach! a ta @ ma drogo jak diabli i z tego co wynika ze słów klientek, słabej jakosci.
mui
miesiąc temu
no i bedzie pozew
Beza
miesiąc temu
Majka ma rację niestety! Panie czesto wciskają się w ubrania o 2 rozmiary mniejsze niż noszą, rozrywając je i brudząc fluidem po czym odwieszają na regał w sklepie.
Magda
miesiąc temu
Bojkotować zakup wyrobów z pod tej marki.
hela
miesiąc temu
A co na to MAMUSIA SONIA???!?!
Kasia
miesiąc temu
Gdzie na tym filmiku jest jakikolwiek hejt bądź zniewaga osób otyłych? Nigdzie! Troche dystansu do siebie, pani Asia sama zażartowała ze ma grubą nogę. Pudelek żenada .. podsycacie tylko do hejtu pisząc takie bzdury. Wstyd. Pani Maju, murem za Panią.
...
Następna strona
bCIHjHQD