Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Maja Hyży sprezentowała synom na ich dziesiąte urodziny LOT AWIONETKĄ ! (ZDJĘCIA)

Podziel się:

Maja Hyży z rozmachem uczciła dziesiąte urodziny swoich synów i w ramach prezentu zabrała ich na lot awionetką. Przy okazji wizyty w warszawskim aeroklubie artystka wsparła prowadzoną tam zbiórkę dla ukraińskich uchodźców.

Maja Hyży sprezentowała synom na ich dziesiąte urodziny LOT AWIONETKĄ ! (ZDJĘCIA)
Maja Hyży zafundowała synom lot awionetką (Pudelek Exclusive)

Od kilku tygodniu Maja Hyży na każdym kroku udowadnia, że rodzina jest dla niej niezwykle ważną wartością. Piosenkarka na początku roku nie posiadała się ze szczęścia, gdy ogłosiła, że wspólnie z Konradem Kozakiem spodziewają się kolejnej pociechy. Piosenkarka emocjonalnie nazwała ciążę "darem od aniołów", ponieważ w przeszłości poroniła.

Przypomnijmy, że artystka wychowuje już trójkę pociech: 10-letnich bliźniaków Wiktora i Aleksandra, których ojcem jest były mąż Mai Grzegorz Hyży, oraz kilkumiesięczną córkę Antonię z aktualnego związku. Celebrytka dużo czasu poświęca swoim dzieciom, czym regularnie chwali się w instagramowych postach, pokazując kulisy życia codziennego. Parę tygodni temu Hyży zorganizowała rodzinie zimowe atrakcje w postaci narciarskich szaleństw na stokach.

Zobacz także: Maja Hyży: "Jestem bardzo rodzinna"

Gwiazda dba o to, aby jej bliscy otrzymywali wszystko to, co najlepsze, dlatego stara się fundować im jak najlepsze rozrywki. Po górskim wyjeździe przyszedł czas na celebrację dziesiątych urodzin bliźniaków. Hyży zadbała o niebanalny prezent z najwyższej półki i wykupiła synom lot awionetką nad Warszawą.

Przed startem Maja zawitała na chwilę do mediów społecznościowych, aby poinformować swoich obserwatorów o zbiórce artykułów dla potrzebujących Ukraińców, do której ona również się dołożyła:

Kochani, my właśnie przyjechaliśmy do jednego punktu, gdzie zbierane jest wszystko, co jest potrzebne dla potrzebujących z Ukrainy. Zobaczymy, czy coś jeszcze jest potrzebne, mamy wszystkiego po trochu, koce, kurtki, wodę, konserwy, bo wiemy, że wszystko jest potrzebne - mówiła, wspominając o warszawskim aeroklubie.

Następnie wokalistka w towarzystwie córeczki zaprowadziła bliźniaków do awionetki i z uśmiechem na twarzy pomagała im wsiąść. W trakcie lotu dumna mama nie spuszczała oczu z nieba, nagrywając telefonem cały lot. Po lądowaniu zadowoleni chłopcy przytulali się do mamy, po czym opuścili teren klubu.

Zobaczcie urodzinowy lot pociech Mai Hyży.

Dietetycy niszczą rady celebrytek, a Lidia Kopania swoją karierę

Przyjazd do celu

Maja pojawiła się w aeroklubie razem z 10-letnimi bliźniakami i małą Antoniną. Obładowana rodzina skierowała się w stronę zbiórki dla Ukrainy, gdzie zanieśli potrzebne artykuły.

Podekscytowana rodzina

Wokalistka nie kryła zadowolenia na myśl o wyjątkowym prezencie, który zafundowała swoim synom.

Uśmiechy przed startem

Hyży rzucała promienne uśmiechy na prawo i lewo, prowadząc bliskich do czekającej na pasie awionetki.

Przygotowanie do lotu

Ciężarna gwiazda dotarła do maszyny i, będąc pod wrażeniem, stroiła do niej miny.

Radosne oczekiwanie

Ubrana w "misiowy" płaszcz z efektownym nadrukiem Maja z rozbawieniem czekała na odlot.

Relacja z podróży

Jak na zawodową influencerkę przystało, Hyży miała przygotowany telefon, którym relacjonowała całe przedsięwzięcie.

Dumna mama

Mama bliźniaków uważnie przyglądała się trajektorii lotu, jednocześnie nie kryjąc entuzjazmu.

Powrót na ziemię

Gdy zaszło słońce i lot dobiegł końca, uradowana mama przyjmowała podziękowania i objęcia od szczęśliwych synów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl