Faustyna Kranda
|

Maja Rutkowski prezentuje światu obrączkę za prawie 34 TYSIĄCE ZŁOTYCH!

174
Podziel się

Obecnie pierścionek z diamentami jest jednak na wyprzedaży. Myślicie, że Krzysztof kupił go, zanim ten staniał?

Maja Rutkowski prezentuje światu obrączkę za prawie 34 TYSIĄCE ZŁOTYCH!
(Instagram.com)

Bez wątpienia Netflix mógłby się zainspirować wyboistą drogą przed ołtarz Mai i Krzysztofa Rutkowskich. Dzięki zawrotnej liczbie zwrotów akcji serial nakręcony na podstawie ich życia mógłby trzymać w napięciu bardziej niż hitowy "Wiedźmin". Trudno jednak byłoby zrealizować tę produkcję ze względu na to, że w rolę najpopularniejszego polskiego detektywa bez licencji, z uwagi na fryzurę przeczącą prawu grawitacji, mógłby się wcielić jedynie on sam, a ktoś musi pilnować przecież bezpieczeństwa Polaków i rozwiązywać nurtujące ich od dawna sprawy.

Krzysztof Rutkowski był żonaty już trzykrotnie, być może dlatego tak długo "migał się" od ślubu z Mają Plich, która zresztą była koleżanką ze szkoły jego poprzedniej partnerki, która chciała z powodu detektywa wyskoczyć przez okno na 9. piętrze.

Ostatecznie jednak Maja przetrawiła i próbę samobójczą koleżanki, i romans Krzyśka z Wodzianką, która poniżała ją w mediach i bez ogródek wyśmiewała jej domniemaną ciążę.

Znoszenie latami upokorzeń ze strony Rutkowskiego opłaciło się. Maja Plich w końcu doczekała się upragnionego ślubu i wreszcie mogła zmienić nazwisko. Wybrała wersję "Rutkowski" bez odmiany, żeby było bardziej światowo.

Szczęśliwa żona pochwaliła się na Instagramie hojnym mężem. Maja pokazała światu pierścionek z diamentami, który pełni funkcję obrączki. Trudno się dziwić, że powiedziała "tak", mając przed sobą biżuterię za ponad 30 tysięcy złotych. O ile Krzysztof zrobił zakupy przed wyprzedażą tego modelu.

Jak udaje nam się wyczytać na stronie producenta, regularna cena pierścionka to 33 746 złotych. Obecnie jest na wyprzedaży. Model staniał o ponad 10 tysięcy. Teraz można wejść w jego posiadanie za "jedyne" 23 522 złote.

Zobaczcie zdjęcia. Myślicie, że Krzysztof kupił Mai pierścionek z wyprzedaży?

KOMENTARZE
(174)
Popi
4 tyg. temu
Dlaczego proba samobójcza bylej partnerki jest przedstawiona przesmiewczo? To że kobieta zostala wykorzystana emocjonalnie i doprowadzona do zalamania nerwowego to jest śmieszne? Juz nie podajcie na koncu numerow do psychologa zwyrole?
Gość
4 tyg. temu
Jakim trzeba być niedowartościowanym, pustym burakiem, żeby wklejać zdjęcie pierścionka z netu na insta i podpisywać "moja"... Po raz kolejny życie pokazuje, że klasy nie kupi się za żadne pieniądze :)
Gość
4 tyg. temu
Obrączka za 34 tys. ...... no i????? Kuzwa jaka Ona jest pusta!!!! Tą Panią tylko pieniądze interesują... nic poza tym! A Mężuś i tak ją będzie zdradzał tak jak zdradził z „Wodzianką” Normalnie parodia!!! Żal mi tej kobiety! Świat nie kręci się wokół pieniędzy i nie to jest najważniejsze! Do grobu ich nie zabierzesz głupia babo a jak wolisz „poniżanie” w związku to brnij w to dalej!!!! Ech te „Celebryty” Żenujące to jest!!!!!
Wila
4 tyg. temu
Lepiej płakać w mercedesie niż na rowerze 😭
jerry5
4 tyg. temu
Przy stole w trakcie posiłku w kaszkiecie na łbie? Kultura, jak się patrzy.
Najnowsze komentarze (174)
Jfudjshdijc
3 tyg. temu
Gratuluję ...Ja mam obrączkę ślubna i nosze ją 39 lat tagrze nie rozumiem czym się tu chwalić...
janusz
4 tyg. temu
Phi , mam psa wartego milion ale go nigdy nie sprzedam .
Gosia
4 tyg. temu
Czy obraczka za 34 tys zl gwarantuje szczesliwe malenstwo? Moja jest cieniutka, bez brylantow, a mamy za soba 30 cudownych lat..
LEKARZ
4 tyg. temu
TYLKO MATOŁ MOŻE SOBIE ZROBIĆ TAKIE WŁOSY I BRODĘ
Ozzi
4 tyg. temu
Chyba wole być łysy, niż mieć loniaki na głowie, ale co kto woli🤩
Noclass
4 tyg. temu
Ona jest taka tandetna:(
fryzjer
4 tyg. temu
taką fryzurę robi się w try miga,dwa palce do kontaktu 220V i fryza gotowa
trzymcie mnie
4 tyg. temu
czy ten facio siebie nie widzi? z tym bocianim gniazdem na cymbale...zgroza
Gość
4 tyg. temu
Pamietam wywiad Rutkowskiego w jednym z radio,chwalił się,ze wydali 3 mln na ślub a kilkaset tysięcy dostali z kopert ... -.- Żenujące
Abc83
4 tyg. temu
Poprzednim żonom też kupował za tyle????
Bnmbn
4 tyg. temu
Żałosna pani bez honoru. Powinna w kartonie na głowie chodzić, żeby rogów nie było widać 😋😂😂😂😂😂
Ola
4 tyg. temu
Rozumu nie kupi się za 34 tyś.
Tomasz
4 tyg. temu
Brak słów na opisanie tego pajaca
Blenders
4 tyg. temu
Krzysiu!!!!Jak ty wyglądasz!!!!!Motyla noga!!!!! Co ty masz na głowie!!!! Jaki ty musisz być poukładany!!!!Hahahahihihihihihehehehehe
...
Następna strona