"Mając 17 lat zemdlałam podczas sesji i trafiłam do szpitala. Byłam wycieńczona, bo próbowałam się odchudzać!"

39
Podziel się

"Byłam za chuda, miałam za mało wagi, wypłukaną sól z organizmu, cukier mi spadł. Klienci zapominali, że miałam baby fat, a ja chciałam schudnąć" - wspomina Sandra Kubicka.

Sandra Kubicka karierę modelki zaczęła w wieku 13 lat. Marzyła o pracy na wybiegu, by to osiągnąć musiała jednak schudnąć do wymaganej wagi. Skończyło się to omdleniem w wieku lat 17… podczas sesji zdjęciowej. Trafiła do szpitala, gdzie okazało się, że jest wycieńczona i ma niedowagę. Z perspektywy czasu twierdzi, że już nie zamierza się zmieniać, by spełnić oczekiwania ewentualnych kontrahentów.

Gdy miałam 17 lat, zemdlałam podczas sesji zdjęciowej, byłam w szpitalu. Klienci zapominali, że miałam baby fat. Próbowałam schudnąć, chodzić na siłownię, liczyłam sobie kalorie. Byłam za chuda, miałam za mało wagi, miałam wypłukaną sól z organizmu, cukier mi spadł. Od tamtej pory, jeśli klient stwierdza że mu nie odpowiadam, to trudno. Dążenie do idealnego ciała nie jest warte problemów ze zdrowiem i wizyt w szpitalu.

Źródło: Newseria Lifesytle

KOMENTARZE
(39)
gość
2 lata temu
Nie możecie dodać całego wywiadu, tylko kroicie go na części?
2 lata temu
Różnica miedzy jej urodą na zdjęciach a wygladem przed kamerą to jakiś kosmos, ile w tym musi być photoshopa i sztuczek makijażystów...
gość
2 lata temu
no bo trzeba być szczupłym z natury aby chodzić po wybiegu-no i odchudzać się z głową
gość
2 lata temu
ale wy żartujecie, ze ona jest modelką? w ogóle nie wygląda, gdzie jej do Jagaciak, Frąckowiak czy Struss? Jeśli jest modelką to pokroju Siwiec, a nie prawdziwą. w dodatku nie potrafi się wysłowić po polsku. sprawia wrażenie niesamowicie prostej, ledwie oderwanej od grabi.
gość
2 lata temu
Ależ ona ma prostaczą urode
Najnowsze komentarze (39)
gość
2 lata temu
Dziewcze nachalnie pchała się by zaistniec jako modelka wybiegowa. Zauwazyliscie jak ta dziennikarka pyta ja jak sobie poradzila z takim odrzuceniem a Sandra mowi no tak byłam zalamana chodzilam na rozmowy z leka.... ( donyślamy się że miala na myśli lekarza , psychologa/ psychiatry),po czym ugryzla się w swoj ozor I mowi chodzilam na rozmowy z ludzmi!!! Zawsze mam niezly ubaw z jej " wywiadow"
Julia
2 lata temu
Kurcze , uszy puchna jak się tej pani słucha. Bardzo płytki poziom wypowiadania się . Dzieci z przedszkola sa bardziej elokwetne I oczytane. Cieżko uwierzyć że ta pani jest po podstawówce. Proponuje zaczac od elementarza, it's never too late😊
absorbcja
2 lata temu
Większość ludzi nie wie jak sie odchudzać zdrowo. Tzeba przede wszystkim jeść a nie się głodzić. U mnie zdrowa dieta, jedzenie 5 razy dziennie, tabsy iqacai i spacer codziennie albo rower dało efekt taki, że w dwa miesiące 13 kilo schudłam :) i wyniki krwi idealne!
gość
2 lata temu
Takie dziewczyny jak Sandra już są szczupłe z natury. W modelingu nie chodzi o bycie w ogóle szczupłym, tylko o WYMIARY. A talia poniżej 60 cm i biodra poniżej 88 cm (co jest aktualnie MAXIMUM) dla dziewczyny przy wzroście 180 cm nie są normalne. To wymiary 10-letniej szczupłej dziewczynki.
gość
2 lata temu
Słodziak,nie g****a,ale troszkę naiwna
gość
2 lata temu
Słusznie, mądra dziewczyna.
gość
2 lata temu
Rżnołbym ją w każdej możliwej pozycji.Wylizałbym jej każdy paluszek u stópek oraz zrobiłbym masaż jej słodkiej muszelki za pomocą języczka.
gość
2 lata temu
Mimo wszystko sporo osiągneła jak na dziewcze z polskiej prowincji
gość
2 lata temu
jak g****a to cierpi
gość
2 lata temu
Lato to bardzo dobry okres na odchudzanie, nie jem pieczywa i mącznych dań, jem warzywa surowe i gotowane np. pomidory, fasolka, kalafior zamiast ziemniaków, czasem owsianka, kefir. Mięsa też nie jem i bez głodu chudnę, nie gwałtownie ale wolniej, żeby skóra nie zwiotczała. Nie jestem głodna, nie myślę stale o jedzenie, super.
gość
2 lata temu
Ona nie ma twarzy modelkii tylko wzrost i chude ciało nic poza tym
gość
2 lata temu
Ładna jest
gość
2 lata temu
moi klienci to,moi klienci tamto,czym ona się zajmuje dokładnie...?
gość
2 lata temu
A za malo mozgu nie ma ?