Trwa ładowanie...
Przejdź na

Majewski startuje z nowym show! Nadal śmieszny?

215
Podziel się:

Przeszedł z TVN-u na... YouTube. Śmieje się z kryzysu u Rozenków, psychofana Foremniak i... fałszywej ciąży Dody.

bEDVLred

&feature=share&list=UUjgI4nDNyos238XWmA8VbsA

Już wiemy, jakie plany miał Szymon Majewski, odchodząc z TVN-u. Komik ujawnił właśnie pierwszy odcinek swojego nowego show. W trwającym dziewięć minut filmiku showman żartuje z najnowszych wydarzeń ze świata show biznesu. Studio telewizyjne zamienił na drewniana szopę w lesie, a aktorów zastępuje sam Majewski, który wciela się w różne role.

W premierowym odcinku Szymon Majewski SuperSam wyśmiewa między innymi: fałszywe USG Dody, kryzys w małżeństwie Rozenków oraz psychofana Małgorzaty Foremniak.

bEDVLref

Wyszło zabawnie? Zobaczcie.

bEDVLreG
KOMENTARZE
(215)
PAT
9 lat temu
Świetny człowiek, naprawdę! Jest zbyt prawdziwy by być w TVN!
gość
9 lat temu
Lubie go.
gość
9 lat temu
Przecież z celebrytów, jest nawet wskazane się smiać. to zdrowy objaw nowmalnego zachowania, w odpowiedzi na ich żałosne wywiady i sposoby przyciągania uwagi. Ci ludzie robią wszystko by być zauważonym, kiedy ludzie odwracają się do nich plecami, ci wpadają w istną panikę. Tracą grunt pod nogami, ze smiesznych i miłych Pań i Panów wyłazi choroba i niedowartościowanie, tak głębokie, że aż przykro się robi. Ich "problemy" są wymyślne, płytkie i nic nieznaczące. TRZEBA SIĘ Z NICH ŚMIAĆ! :) Na zdrowie.
bEDVLreH
gość
9 lat temu
Moj ukochany kupil pierscionek zareczynowy i go ukryl. ja go oczywiwcie wysznupalam i teraz musze udawac, ze o niczym nie wiem. a w srodku nosi mnie jak cholera, chce wykrzyczec calemu swiatu, ze jestem szczesliwa i jemu juz teraz "TAK TAK TAK!!!" :)
gość
9 lat temu
Spoko koleś:)
Najnowsze komentarze (215)
szkoda
8 lat temu
niestety czapka
Great comomn ...
9 lat temu
Great comomn sense here. Wish I'd thought of that.
Never would h...
9 lat temu
Never would have thunk I would find this so idnispensalbe.
8RbKG5 tnmbk...
9 lat temu
8RbKG5 tnmbkfmvavxx
That's really...
9 lat temu
That's really srewhd! Good to see the logic set out so well.
Žiak so špeci...
9 lat temu
Žiak so špecie1lnymi vfdchovno-vzdele1vacedmi potrebami je žiak, ktorfd me1 zreiadanedm vfdchovne9ho poradenstva a prevencie diagnostikovane9 špecie1lne vfdchovno-vzdele1vacie potreby, okrem deted umiestnenfdch do špecie1lnych vfdchovnfdch zreiadaned (diagnosticke9 centrum, reedukačne9 centrum, liečebno-vfdchovne9 sanatf3rium) na ze1klade rozhodnutia sfadu ( 2 pedsm. j) školske9ho ze1kona).Špecie1lna vfdchovno-vzdele1vacia potreba je požiadavka na fapravu podmienok, obsahu, foriem,metf3d a predstupov vo vfdchove a vzdele1vaned pre žiaka, ktore9 vyplfdvajfa z jeho zdravotne9hoznevfdhodnenia alebo jeho vfdvinu v socie1lne znevfdhodnenom prostreded, uplatnenie ktorfdch je nevyhnutne9 na rozvoj schopnosted alebo osobnosti žiaka a dosiahnutie primerane9ho stupňa vzdelania a primerane9ho začlenenia do spoločnosti ( 2 pedsm. i) školske9ho ze1kona).zdroj: skolaskaintegracia.pdf
markanonim
9 lat temu
trzeba go wspierać ;p
outlet
9 lat temu
any updates coming ?
bEDVLrez
spod Warszafy
9 lat temu
Szymon jak to czytasz, jestes z*******y!!! :)
gość
9 lat temu
żenua
gość
9 lat temu
jestes beznadziejny,spadaj.
gość
9 lat temu
masakra
gość
9 lat temu
brakuje magii telewizji
gość
9 lat temu
druga połowa znacznie lepsza:) jeszcze trochę się rozćwiczy wróci do swojej dawnej formy, jeśli nie będzie pod wpływami innych:)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDVLrfs
bEDVLrft
bEDVLrfu
bEDVLrfv
bEDVLrfw
bEDVLrfb