Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maleńczuk o Kaczyńskim: "Przypomina Plastusia. Na jego twarzy maluje się rodzaj pogardy"

419
Podziel się:

"Chamstwo jest w nas, jak ktoś szuka chamstwa w tym państwie, to niech spojrzy w lustro". Zobaczcie, jak muzyk promuje swoją książkę.

bECmVuQB

Maciej Maleńczuk promuje aktualnie swoją książkę pod wiele mówiącym tytułem Chamstwo w państwie. Muzyk nie oszczędza w niej polityków, zwłaszcza Jarosława Kaczyńskiego, którego określa mianem "plastusia":

Maleńczuk nie najlepszą opinię wystawia również samym Polakom. Rodaków nazywa chamami jednocześnie podkreślając, że za odwagę w wyrażaniu swoich poglądów znalazł się na celowniku tych, którzy mają inne zdanie:

bECmVuQD

Można się było domyślać, że jak dojdzie do władzy to będzie to, co będzie. Plastuś to niezwykle sympatyczna postać z literatury dziecięcej. Ta twarz... jest ich wiele w Polsce w tej chwili. Na tej twarzy maluje się rodzaj pogardy. Chamstwo jest w nas, jak ktoś szuka chamstwa w tym państwie to niech spojrzy w lustro. Jakże często w zwykłym chamie pan się budzi. Musimy zacząć mówić otwarcie to, co myślimy, wolność słowa ma swoje prawa w Polsce. Jeśli coś mnie irytuje, to nie jestem z tych, co milczą. Jak inni nie mają odwagi powiedzieć, to ja powiem. Na moich plecach zaczyna się rysować strzelnicza tarcza.

Źródło: TVN 24/x-news

bECmVuRe
KOMENTARZE
(419)
Ewka
5 lata temu
A co obchodzi mnie zdanie jakiejś wykolejonej osoby????sam niech zacznie od siebie!!
gosc
5 lata temu
raz go krytykujecie raz chwalicie, zdecydujta ludzie w którą stronę wieje wiatr....
gość
5 lata temu
Kolejny pudlowy melodramat w odcinkach...czymś trzeba wypełnić, gdy plotek brakuje...
bECmVuRf
gość
5 lata temu
a co on sobą reprezentuje ćpuna i degenerata i takie coś zajmuje głos i potępia innych no to już przegięcie
gość
5 lata temu
hahaahahahahahahah ;) polska ;)
Najnowsze komentarze (419)
Polka
3 lata temu
Malenczuk to szumowina
gość
5 lata temu
Maciek śpiewaj i graj i nie wypowiadaj się o pis bo po twoich przejściach nie myślisz racjonalnie
gość
5 lata temu
a ja lubię Maleńczuka. super facet
gość
5 lata temu
Maleńczuk to klown,który nie rozśmieszy ludzi,czerwony nos i błazenarska postawa
gość
5 lata temu
zmieniał szkoły w końcu żadnej nie skończył. od wojska się migał aż w końcu wylądował w więzieniu. a jego tzw twórczość to żenada.
0biektywny
5 lata temu
Jak to u nas jest ,że człowiek musi być ćpunem i degeneratem by mówić rozsądnie i całą prawdę o otaczającym świecie a nie potrafili tego zrobić "tłuste koty z PO". Mogli zrobić wszystko co było trzeba to oni uciekali z sali sejmowej kiedy trzeba było zająć stanowisko a teraz nie rozumieją co mówi "ćpun"
BIEDRONKa
5 lata temu
Maleńczuk sam jesteś obrzydliwym farbowanym facetem sam kup sobie lustro to może jak siebie zobaczysz to innym dasz spokój bo to na ciebie nie da się patrzeć ohyda..
tonik
5 lata temu
Maleńczuk do Ciebie nawet pasuje nazwisko. Rozumu jak u kury. Siebie oceniaj, a nie szanowanych ludzi. Pucować Prezesowi buty tylko możesz.
bECmVuQX
gość
5 lata temu
ale odwaga ! niesamowity gość !super odważny !i taki wysoki ! oj ale w mózgu jakaś pleśń...fuj....a to dlatego tak bredzi .no nie to juz nie jest super tylko po prostu zarażony jakimś kodem
gość
5 lata temu
Chyba o Dudzie tak mówi a nie o Kaczyńskim....Kto pisz te artykuły???
gość
5 lata temu
w tvn juz zapraszają kogo się da aby popluć na PiS ,nawet takich dziubasków jak ten z parciem na szkło
Wero
5 lata temu
Maleńczuk, wieśmak, alkoholik i narkoman, facio bez wykształcenia.. a mógł być robolem od "obróbki skrawaniem"... I takie coś recenzuje poważnych ludzi, z wielkim dorobkiem..? No przepraszam, ale bez przesady!
Bolek
5 lata temu
Maleńczuk sam nie ma twarzy.Zdanie ćpuna i pijaka degenerata nie ma żadnej wartości....zwłaszcza wypowiedziane w programie "gwiazdy" dziennikarstwa towarzyszki Stokrotki.
gość
5 lata temu
"Na jego twarzy maluje się rodzaj pogardy" to to pasuje do Kaczki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECmVuRQ
bECmVuRR
bECmVuRS
bECmVuRT
bECmVuRU
bECmVuRz