Kokosimo
|

Małgorzata Kidawa-Błońska oburzona pytaniem o adopcję przez małżeństwa jednopłciowe: "Facet z facetem NIE MOŻE MIEĆ DZIECKA"

320
Podziel się

Zapytana o stanowisko w kwestii LGBT kandydatka na prezydenta z ramienia PO odparła: "Ja niczego nie popieram. Są w Polsce ludzie, którzy tacy są".

Małgorzata Kidawa-Błońska oburzona pytaniem o adopcję przez małżeństwa jednopłciowe: "Facet z facetem NIE MOŻE MIEĆ DZIECKA"
Małgorzata Kidawa-Błońska (East News, East News)

Choć Małgorzata Kidawa-Błońska funkcjonuje w polityce niemal do dwóch dekad, od kilku lat można zaobserwować wspinaczkę ambitnej posłanki na sam szczyt politycznej drabiny. Nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu o 62-latce robi się coraz głośniej - w końcu już niebawem będzie ona kandydować w wyborach na stanowisko prezydenta z ramienia PO. Była sekretarz stanu i rzeczniczka prasowa rządów Donalda Tuska oraz Ewy Kopacz zapowiedziała, że "marzy, aby Polska była krajem, w którym ludzie na ulicy się do siebie uśmiechają i pomagają każdemu w potrzebie".

Wnioskując po wypowiedzi Kidawy-Błońskiej z wrześniowej wizyty w Międzyrzeczu, podczas której posłanka spotkała się z kołem gospodyń wiejskich, nie każdy zasługuje na "udzielenie pomocy". Gdy jedna z osób zadała Małgorzacie pytanie o adopcję dzieci przez pary homoseksualne, ta nie pozostawiła złudzeń.

"Facet z facetem nie może mieć dziecka, po co zadaje pan takie pytanie" - odparła oburzona.

Co ciekawe, kandydatka na prezydenta nie chciała bezpośrednio odnieść się do kwestii poparcia dla społeczności LGBT. Zapytana o swoje stanowisko w sprawie, Kidawa-Błońska niechętnie odparła, że "tacy ludzie są".

"Ja niczego nie popieram. Są w Polsce ludzie, którzy tacy są. I to nie jest tak, że tacy ludzie nagle się pojawili" - odpowiedziała. "Odkąd jest człowiek, są tacy ludzie, którzy tacy są. Oni są, żyją wśród nas i powinniśmy traktować ich normalnie" - dodała.

Myślicie, że Małgorzata Kidawa-Błońska jest odpowiednią kandydatką na prezydenta?

KOMENTARZE
(320)
Wieczorek
miesiąc temu
Ta kobieta mnie przeraża nie wzbudza zachwytu ani pozytywnych emocji. Jej kandydatura na prezydenta to jakiś żart tylko, że bardzo kiepski.
Zxc
miesiąc temu
No z Dudą to ona szans nie ma😂
Uf7uhgf
miesiąc temu
Nagonka na Prezydenta za środkowy palec posłanki chcą żeby przeprosił. Jakos Kidawa nie przepraszala za tych ludzi ktorzy obrzucali Prezydenta obelgami. I pretensjie o to że nie dali na onkologie tylko na tv. Znieksztalcaja co sie da i jak tylko sie da. Pan Sztur sie wypowiedział tylko jak jego ojciec chorowal za czasów PO to nie narzekal że onkologia niedofinansowana. Ścieki w Wiśle też mu nie przeszkadzały.
Zzz
miesiąc temu
I właśnie takie sytuacje utwierdzaja mnie w przekonaniu, że Duda to najlepszy prezydent jakiego mieliśmy. Nie mówię żego popieram, ale na litość Boską... Jakby ona wygrała wybory to wszyscy będziemy płakać za Andrzejem😂😂😂
Jabłoneczka
miesiąc temu
Ale tak serio, naprawdę w całej Platformie nie było lepszego kandydata na prezydenta????
Najnowsze komentarze (320)
gosc
miesiąc temu
jeszcze tego brakuje zeby dwoch facetow dzieci wychowywalo
gvhjk
miesiąc temu
Tylko Braun. Tak jak ostatnio.
Krikgot
miesiąc temu
Oj na co wy liczycie glosujacy na PO..oni nawet mowic nie potrafia.Panstwem maja rzadzic hehe
Gość
miesiąc temu
Jesteś homoseksualistą to sobie bądź twój wybór ale napewno nigdy nie pozwoliła bym na adopcję dzieci przez pary jednopłciowe
123
miesiąc temu
Tylko debata polityczna i to jeszcze przed I turą pomiędzy kandydatami z największym poparciem
Witold
miesiąc temu
Faktycznie na tej przedostatniej fotce wygląda jakby nie wiedziała gdzie jest i co w ogóle tutaj robi. I co ja robię tu ...uuu...co ja tutaj robię...
ło matko
miesiąc temu
Przedostatnia fota wymiata, wow kandydatka na Prezydentkę jak się patrzy. Buhahaha
ŁAŁ
miesiąc temu
Abstrahuje od tej akurat wypowiedzi, ale ogólnie ta kobieta bredzi jak Bolek o kosmitach i Bul o bigosie. Wstyd myślałam, że ona jest inteligentna, a tu co wypowiedź to żenada, taka chaotyczna, nieprzemyślana i pogubiona. Z promptera nie umie przeczytać tylko duka. Duda wszystko mówi z głowy, bez kartki a ta przeczytać poprawnie nie potrafi, o swobodnej wypowiedzi nie wspomnę bo to już całkiem klęska.
Szok
miesiąc temu
W kółko się mówi o prawach i pragnieniach par homoseksualnych, ale czy ktoś będzie pytał te biedne dzieci 3,4 czy 5 letnie czy chcą mieć dwóch tatusiów? Dlaczego mówimy o tym czego pragnie dwóch chłopów, którzy nie mogą mieć dzieci? Bo oni chcą ! A te biedne dzieciaki wyboru nie będą miały! Przepraszam, może trochę niegramatycznie, ale to z emocji.
Gosc
miesiąc temu
Bardzo mądrze powiedziala, zgadzam sie z nia w 100%.
Andzia
miesiąc temu
Nie jestem ani za PO ani za PiS ale Dudasz udzielił ostatnio wywiadu chyba w gazecie ‚Wprost’ gdzie mówił ze zastanowiłby się nad legalizacją związków tej samej płci. Po czym idzie do kościoła i to do pierwszej ławki. Kidawa wiec jest mniejszą hipokrytką niż ten niby katolik !!! Duda to polityczny przebieraniec - udaje kogoś kim nie jest a wiec konserwatywni wyborcy powinni go olać
Anna
miesiąc temu
W tej kwestii dobrze powiedziała
emerytka
miesiąc temu
Z całym szacunkiem , ale pani Kidawa nie ma żadnych predyspozycji do ubiegania się o prezydenturę. PO jak zawsze trafiło kulą w płot. Z Dudą ma szansę wygrać jedynie pan Kosiniak-Kamysz, młody, mądry , kulturalny i co najważniejsze ma dobrze przygotowany program swojej prezydentury.
PL jan
miesiąc temu
Pan Duda jest jedynym kandydatem , ktory nadaje sie na prezydenta Polski ,on i cale PIS przywróciło nam godność Polakom.Jestem pewien ze zrobią wiecej dla nas i Polski.Oni nie są głusi na potrzeby i problemy . Stawiaja wysoko poprzeczke i w takiej lepszej Polsce z mądrymi ludzmi na czele, pragnę żyć.
...
Następna strona